X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 maja 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Ja w tym cyklu czulam bol w lewym jajniku a owu byla w prawym-co wykazal monitoring:) Platku- ja tez tak mam,ze uspokajam sie jak mam konkretny plan dzialania w zwiazku z zajsciem. Na ten moment modle sie o zielony koniec cyklu.ale jesli to nie nadejdzie poczekam na hsg. Kolejny etap to powtorzenie badan u meza. Potem wyjazd na wakacje. A potem to juz nie wiem...ale mam nadz ze w miedzyczasie bedzie po prostu ciaza :)
    Oby zielona kropa pojawiła się przed hsg :). Ja sie jak najszybciej zapisuje do lekarza i robię hsg już gdziekolwiek.

    Pazyfae lubi tę wiadomość

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 16 maja 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, hsg w Matopacie 1000 zł. tak? Może jak we dwie pójdziemy to jakaś zniżka będzie...? Ja potrafię się targować :D to może zadzwonię i się podpytam co jeśli będzie Nas więcej :D

    rah lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda Lena 1500! Ja wytargujesz 1000 zł to już będzie super. Możemy iść razem:). Będzie nam raźniej :), ale czy cenę opuszczą...
    Tam dają znieczulenie i to pewnie też kosztuje. Zamierzam być bohaterska i zapytać czy można bez znieczulenia i taniej.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 17 maja 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1500? WTF?!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 maja 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, chore to ale teraz mozna zrobić to badanie tylko u nich to zdzierają. A do tego robią to tylko prywatnie a inne zabiegi maja tez na NFZ.
    Zapiszę się w tym tygodniu do matopatu do ginekologa i zobaczę co powie ale jestem już w 90% zdecydowana, że zrobię u nich jeśli w szpitalu nadal nie będzie działać.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 17 maja 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny czy slyszalyscie o tym ze przed HSG nalezy wziac summamed?Gbiorczyk wspomnial zeby tak zrobic..a ja bralam w kwietniu i nie wiem czy znow musze a oczywiscie nie dopytalam
    ..

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 18 maja 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak. Pisała o tym wcześniej rah. Dla świętego spokoju ja bym na Twoim miejscu wzięła jeszcze. Ja tez wezmę. Żeby kontrast żadnego świństwa nie wepchnął do środka :)

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 18 maja 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musicie wziąć jeszcze raz. Mi kazał na 4 godz przed

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR kiedy idziesz do lekarza?daj znac po,jak juz wszystko potwierdzi oficjalnie:)

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj o 12 mam wyniki 2 bety, kreski sa widoczniejsze a jutro na 18 mam wizyte u gbiorczyka:)

    beek3b.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 10:39

    Pazyfae lubi tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana super, gratulujemy!! ja czekam jak na szpilkach i strasznie się denerwuję, czy jutro przyjdzie małpa, czy może nie... boję się kupić test i zrobić, a też jestem 13 dpo.
    Dbaj o siebie :)

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    Ana super, gratulujemy!! ja czekam jak na szpilkach i strasznie się denerwuję, czy jutro przyjdzie małpa, czy może nie... boję się kupić test i zrobić, a też jestem 13 dpo.
    Dbaj o siebie :)

    Dziekuje:*
    Nie bój sie;) ja zrobiłam test dla żartu a tu taki wynik;)

    Pazyfae lubi tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz wynik:)
    Beta dzisiejsza 138,9:)

    Pazyfae, Magda lena, Płatek szkarłatny, rah lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    ja czekam jak na szpilkach i strasznie się denerwuję, czy jutro przyjdzie małpa, czy może nie... boję się kupić test i zrobić, a też jestem 13 dpo.
    Dbaj o siebie :)
    Trzymam kciuki za zielony final. Daj znac!!

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    Mam juz wynik:)
    Beta dzisiejsza 138,9:)
    To już możesz spokojnie odetchnąć. Piękna beta! Jeszcze raz gratuluję i życzę spokojności!!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;) Możecie mi podpowiedzieć jak dojść na wizyte do dr. Łojko jak już będę przy szpitalu? Bo wgl się nie orientuje w którym to miejscu a w czw wizyta.

    Gratulacje AnaR.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Cześć dziewczyny;) Możecie mi podpowiedzieć jak dojść na wizyte do dr. Łojko jak już będę przy szpitalu? Bo wgl się nie orientuje w którym to miejscu a w czw wizyta.

    Gratulacje AnaR.
    musisz wejść głównym wejściem na oddział ginekologiczno - polożniczy (chyba pierwsze piętro albo drugie), a potem do niego dzwoń to przyjdzie do pokoju USG. Jak wejdziesz na oddział to na lewo jest ten pokój USG blisko wejścia. Wszystko dobrze opisane, więc się nie stresuj.

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to jest ta Poradnia Rozrodczości? Bo to jest wizyta na NFZ

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa, ja myślałam, że na usg do Łojko. Jak na wizytę w poradni to przykro mi ale nie wiem.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 maja 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    Ana super, gratulujemy!! ja czekam jak na szpilkach i strasznie się denerwuję, czy jutro przyjdzie małpa, czy może nie... boję się kupić test i zrobić, a też jestem 13 dpo.
    Dbaj o siebie :)
    Zawsze dostajesz @ w 14 dniu? U mnie to niestety różnie bywa :(

‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ