X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Dziewczyny,trzymajcie kciuki bo ja dzis do Lojko. Ciekawe czy i co wymysli. Miala ktoras z Was pregnyl?jak wyglada ta cala procedura-on mi daje recepte,ja wykupuje a potwm w szpitalu dadza mi ten zastrzyk?
    Dawaj znać po. 3mam kciuki. Zapytaj o hsg.... Ciekawe co powie :D nie wiem jak to jest z pregnylem :(

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o znany lekarz i gbiorczyka to umawia się w toruniu. Ale u niego zawsze obsuwy godzinowe. Babki nie zawsze przychodzą na swoją godzine:(

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dop zauwazylam Wasze pytanie odn Gbiorczyka. Ja tez sie umawialam przez portal znany lekarz ale na wszelki wypadek zadzwonilam i mi przesunal wizyte o godz bodajze a czekalam drugie tyle bo tu raczej jest kto pierwszy ten wchodzi :)

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Dziewczyny dop zauwazylam Wasze pytanie odn Gbiorczyka. Ja tez sie umawialam przez portal znany lekarz ale na wszelki wypadek zadzwonilam i mi przesunal wizyte o godz bodajze a czekalam drugie tyle bo tu raczej jest kto pierwszy ten wchodzi :)
    O matko! nie lubię takie organizacji:(. No coż trzeba przecierpieć.
    No własnie Magda Lena mnie też zmartwił ten adres! Przerobie temat w czwratek to ci napiszę co i jak. A ty kiedy idziesz do niego?

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri dop zauwazylam ze "polubilam"Twoja wiadomosc odnosnie tego ze raczej @przyjdzie
    Musialam to zrobic przypadkiem,sorki. Trzymam oczywiscie kciuki ze jednak to nie objawy na okres a na bejbika. I "nie lubie"tamtego postu;)

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie stało, nawet nie zauważyłam:)
    a z drugiej strony, chyba tu każda za każdą trzyma kciuki :D

    Płatek szkarłatny, Magda lena lubią tę wiadomość

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, AnaR, jak się czujesz? byłaś już na USG? napisz nam coś o maluszku, o swoich odczuciach... żebyśmy mogły choć trochę też się tak poczuć!

    polly8725, Płatek szkarłatny, Pazyfae lubią tę wiadomość

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u Lojko,pecherzyk 17mm,jeszcze czekamy.kazal przyjsc w czwartek

    Tova33 lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    A tak w ogóle, AnaR, jak się czujesz? byłaś już na USG? napisz nam coś o maluszku, o swoich odczuciach... żebyśmy mogły choć trochę też się tak poczuć!
    Czuję się dobrze. Nie wymiotuje nie mam zachcianek czasami ale sporadycznie mnie mdli. No i spać mi się chce. Wizytę u Gbiorczyka mam teraz 23 czerwca wiec to bd 10 tydz i na pewno będzie juz widać serduszko a nie tylko sam pecherzyk płodowy.
    Gbiorczyk przyjmuje w tj przychodni na przeciwko szpitala za szkoła. Gabinet ma na pierwszym piętrze pod 17:)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae czekamy zeby byl ladny rosl i pekl.
    Ana to daj znac jak bedziesz po wizycie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 20:14

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj znać pazyfae jak tam pęcherzyk.

    Dzięki AnaR za wskazówki :). Ile przeważnie siedzisz u niego w poczekalni? Podobno organizacja tam słaba.

    Dobrze, że nie czujesz się źle. Śpij ile możesz, widocznie tego potrzebujecie. Niech dzidzia rosnie zdrowo :)

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PŁatku, dziś miałam wizytę :)
    Pełna poczekalnia do Gbiorczyka. Ło jesu. Organizacja okropna, bo 3 panie miały na 18 (ja też). Każdy właził jak chciał. No cyrk.
    Lekarz pozytywny. Jak mu powiedziałam, że to 18 cykl to zapytał się jak psychicznie się czujemy z mężem itp. więc super. Kazał odstawić duphaston!
    Teraz nie potrafił mi powiedzieć czy była owulacja, ale myśli, ze tak.
    Mąż musi powtórzyć badania nasienia, bo ma te zrobione starą metodą. Ja mam zrobić kilka badań krwi,(TSH, toxo IgM, Rub IgG i AMH) no i w nast cyklu badanie SIS. Uh trochę finansowo mnie to stłamsi, ale jak trzeba to trzeba.

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na 18, a weszłam 19:15....

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A któraś orientuje się ile kosztuje badanie nasienia u Gbiorczyka? Zapomniałam zapytać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 20:31

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie nasienia 150 zl. Co do tych badan krwi co napisalas to wiem ze AMH jest drogie :/ a w roznych miejscach rozne ceny. Bardzo drogo jest w luxmedzie na kosciuszki,nie polecam tam zadnych badan krwi. A tak to trzeba popytac bo ceny sa naprawde rozne

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno AMH gdzieś w laboratorium "Przygoda" jest do wytrzymania, bo -50%.
    Gbiorczyk mówił, ze jest to dosyć ważne badanie.... Szacuje ile jeszcze zostało czasu na zostanie matką. Hyh. Wyczytałam, że badanie w wyżej wymienionym laboratorium kosztuje 200 zł, więc po rabacie będzie 100zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 21:05

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Bylam u Lojko,pecherzyk 17mm,jeszcze czekamy.kazal przyjsc w czwartek

    A mówił coś o hsg ? :)

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae, trochę jestem opóźniona, ale jesli Cię interesuje ten pregnyl to ja na ten cykl też mam przepisany jeśli cos mi tam urośnie. Koch mówił, że zastrzyk może zrobić np pielęgniarka z zabiegowego przychodni ogólnej (tam gdzie chodzisz jak np. masz grypę). Tylko najpierw trzeba by było spytać w tej przychodni. Jak nie to gdziekolwiek, np na Uniwersyteckiej. W szpitalu to nie wiem czy zrobią, nie pytałam. A pregnyl to podobno ciężko dostać w aptece. Kupiłaś już?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy.
    Wiem, głupia jestem.
    Przecież to dopiero 9 dpo.
    I wieczorem.
    Po co leżą w łazience.
    A mąż po kuracji antybiotykiem.
    I tak nic z tego nie będzie :(

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena wrote:
    Podobno AMH gdzieś w laboratorium "Przygoda" jest do wytrzymania, bo -50%.
    Gbiorczyk mówił, ze jest to dosyć ważne badanie.... Szacuje ile jeszcze zostało czasu na zostanie matką. Hyh. Wyczytałam, że badanie w wyżej wymienionym laboratorium kosztuje 200 zł, więc po rabacie będzie 100zł.
    Mi ostatnio mówił ze on ma tam zniżki. A mozesz podać stronę z cennikiem bo znaleźć nie moglam. A ja u niego też średnio godzinę czekam

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ