X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    powiem Wam dziewczyny że można narzekać na Bielany i na Łojko bo człowiek chciałby wszystko szybko, już i od razu. Ale nie można mu odmówić tego, że stara się dla swoich pacjentek i nie zostawia nas samopas.

    Hmm u mnie następny krok to HSG, a że na Bielanach u Łojko nie działa w chwili obecnej, to zamiast mi powiedzieć, żebym spróbowała gdzieś indziej, to on kazał mi czekać... i tu u mnie narobił sobie krechy i złej opinii.... :(

    Płatek szkarłatny, Pazyfae lubią tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    mozna wiedzieć dlaczego sayuri? To ciekawe jest.

    Tak jak napisała Polly, ale ponadto pęcherzyk, jak rośnie, ma rozmiar powyżej 20 mm, a jajnik ma rozmiary około 2,5 cm X 3,5 cm, zwyczajnie pęcherzyk rozpycha się, co powoduje napięcie/powiększenie jajnika (tego powiększenia nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam), a to z kolei powoduje ból.

    12 DPO. Test negatywny. Ech :(

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Jestem zainteresowana inseminacją czy wiecie co jak i gdzie w Toruniu?? Czy w ogóle gdzieś ten zabieg wykonują?? Oczywiście prywatnie.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadz ze mi pekl rwn pecherzyk bo wieczorem strasznie mnie bolal lewy jajnik.tyle ze nie pamietam na ktorym byl pecherzyk wiec wole sobie nie wkrecac:p jutro pojde to sie dowiem.dzis chillout.w koncu piateczek, dziewczyny:) co do inseminacji to w Toruniu chyba nie ma takiej mozliwosci?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się wydaje, że nie ma.
    Pazyfae myśl, że pękł :) skoro ból odczuwasz. Choć mi gin też powiedziała, jak skarżyłam się na częsty ból lewego jajnika, że takie same objawy daje "przetwarzanie" pokarmu, a raczej formowanie hmm... kupy w końcowym odcinku... który jest właśnie w tym samym miejscu, co lewy jajnik. To znaczy, na tej samej wysokości.

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Hej dziewczyny:) Jestem zainteresowana inseminacją czy wiecie co jak i gdzie w Toruniu?? Czy w ogóle gdzieś ten zabieg wykonują?? Oczywiście prywatnie.


    Inseminacje robią w Toruniu w przychodni N&N. Ale bardziej bym poleciła w Niemczu k/Bydgoszczy ; http://www.klinika-zdrowko.pl/inseminacja-domaciczna.html

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Inseminacje robią w Toruniu w przychodni N&N. Ale bardziej bym poleciła w Niemczu k/Bydgoszczy ; http://www.klinika-zdrowko.pl/inseminacja-domaciczna.html


    Bardzo dziękuje za te informację, w sumie do N&N jestem zapisana, bo kiedyś wynajmowałam mieszkanie na Legionów, nawet nie wiedziałam że robią inseminację, 600zł to nie dużo, ciekawe jak z "jakością" zabiegu

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się tak bólem konkretnego jajnika nie nakręcała. U mnie to na opak. Bolały mnie oba, ale lewy mocniej, okazało się, że pęcherzyk dominujący jest w prawym I bądź tu mądry. Jakiś nagły ból jajnika też nie świadczy o owulacji. Z reguły samego momentu pęknięcia się w ogóle nie czuje. No co innego jak płyn się wylewa.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Hej dziewczyny:) Jestem zainteresowana inseminacją czy wiecie co jak i gdzie w Toruniu?? Czy w ogóle gdzieś ten zabieg wykonują?? Oczywiście prywatnie.
    Odpuść sobie Toruń. Wszędzie tylko nie tu. Sam Gbiorczyk mi powiedział, że Toruń jest mocno zacofany. Gbiorczyk poleca Invicte w Gdańsku. Zapytaj swojego lekarza gdzie poleca.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ryczałam caly wieczór po wizycie u Gbiorczyka :(. boję się, że skoro ja tak emocjonalnie podchodzę do tych wizyt to znaczy, że jest we mnie straszne napięcie i może to ten czynnik psychologiczny przeszkadza...:(

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do inseminacji, to mi Wojtynek powiedział, że w Toruniu nie robią i polecił klinikę w Poznaniu - Medart. Dowiadywałam sie tak wstępnie dzwoniąc do nich. Można tam przyjechać z dnia na dzień, badania wszystkie łącznie z monitoringiem zrobić w Toruniu i zadzwonić na 3 dni przed owulacją i cię przyjmą. Bardzo miłe podejście przez telefon :).

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Co do inseminacji, to mi Wojtynek powiedział, że w Toruniu nie robią i polecił klinikę w Poznaniu - Medart. Dowiadywałam sie tak wstępnie dzwoniąc do nich. Można tam przyjechać z dnia na dzień, badania wszystkie łącznie z monitoringiem zrobić w Toruniu i zadzwonić na 3 dni przed owulacją i cię przyjmą. Bardzo miłe podejście przez telefon :).


    Boje się, że zapłacę za inseminację, a tu okaże się że jak przyjadę to pęcherzyki pękły albo są za małe:/ Jednak na miejscu jest łatwiej, bo w każdej chwili możesz podjechać, nie znam się na tym ale myślę że odległość w przypadku inseminacji jest dość trudna

    Rozumiem że facet oddaje nasienie zaraz przed zabiegiem??

    Czy wiesz w jakiej cenie jest inseminacja w Poznaniu??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 10:58

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtynek twierdzi, że wiele jego pacjentek tak jeździło, więc chyba da sie zrobić.
    Jeszcze tego nie przechodziliśmy ale tak, z tego co wiem oddaje zaraz przed zabiegiem bo podróży mogłoby nie przetrwać :/.

    Jak dzwoniłam do tej kliniki to mówili, że często mają pacjentki z torunia na inseminację i pytali mnie o nazwisko lekarza, bo okazuje się, że oni maja taka stałą współprace i ten lekarz co tam robi inseminację zna lekarzy z Torunia. podobno ci z Torunia czasem sami tam pacjentki umawiają jak przychodzi odpowiedni moment.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cena z tego co pamietam to 600 zł. Tyle, że jeszcze dojazd...

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z innej beczki to zaczynam sie niepokoic moim cyklem. 35 dzień,10 dni po luteinie i nic,dupa blada :( może ta temperatura co mi skoczyła tak to wszystko poprzestawiała? Może jak nie przyjdzie do poiedziałku to sie ruszę do szpitala na usg i tyle. bo ręce opadają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 11:43

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może to coś, co widział ten facet na USG to nie była owulacja? może jednak miałaś późno?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 15:53

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Wojtynek twierdzi, że wiele jego pacjentek tak jeździło, więc chyba da sie zrobić.
    Jeszcze tego nie przechodziliśmy ale tak, z tego co wiem oddaje zaraz przed zabiegiem bo podróży mogłoby nie przetrwać :/.

    Jak dzwoniłam do tej kliniki to mówili, że często mają pacjentki z torunia na inseminację i pytali mnie o nazwisko lekarza, bo okazuje się, że oni maja taka stałą współprace i ten lekarz co tam robi inseminację zna lekarzy z Torunia. podobno ci z Torunia czasem sami tam pacjentki umawiają jak przychodzi odpowiedni moment.


    W sumie chyba w moim przypadku nie byłoby tak źle, bo mam bardzo regularne cykle, owulacja jest zawsze w 14 lub 15 dniu cyklu ( sprawdzone 3 razy na monitoringu).

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polly ale to wychodzi 11 dni od owulacji to może to ciąża ale jeszcze za wcześnie na test..

    mkl, jak masz tak regularnie owulację to nie będzie problemu z ustaleniem terminu i dojazdem :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polly a na kiedy ci OF wyznaczał @?

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri wlasnie tez dochodze do wniosku,ze tamto to nie byla owulacja.
    Platku moze za wczesnie,ale OF mi @ wyznaczyl na wczoraj :)."poczekam,popatrze.zrozumiem wiecej..."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 22:42

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ