X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodze w to Tova! :)

    Tova33 lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi dziewczyny :(ale walczymy dalej...
    Też się ścigam!

    polly8725, Tova33 lubią tę wiadomość

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzę w to.
    Pójdę na HSG, więc szanse już jakieś mam :D
    I zrobię te kontrolne tarczycy i pochodnych. Może inną dawkę leku dostanę :)

    Ech kochane, dajecie siłę do walki :)

    Tova33, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Kilka dni mnie nie było. Wyszalałam się za wszystkie czasy. Jenyyy jak mi pomogło takie wyresetowanie się.
    Pojutrze mam dostać @ i nawet jeszcze testowałam. Nawet nie myślałam o tym :) I nie testuję w tym cyklu. Przestałam mierzyć tempkę i się spinać. I chyba odpuszczam mierzenie temperatury. Zaczyna się robić ciepło. Będą mi wpadały wyjazdy i nie chce myśleć, że nie mogę wypić więcej, bo to zakłóci temperaturę. Jeśli nie zafasolkuję w październiku wrócę do mierzenia.

    Myślałam, że jak wrócę to może jakaś dobra wiadomość od Was, ale widzę, że bez zmian.

    Ścigamy się :D !

    Tova33 lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodze w to rowniez! Ogolnie powiem Wam dziewczyny ze srednio sie czuje po tym Pregnylu.pobolewa mnie jajnik,tak sie czuje jak przy PMS.ale czytalam ze to normalne objawy po Pregnylu,niektore dziewczyny odczuwaja jego dzialanie jeszcze bardziej wiec nie jest najgorzej. Walczymy dziewczyny,narazie idziemy leb w leb ;)

    Tova33 lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tez odpuscilam mierzenie,pije alkohol wtedy kiedy mam ochote itp. Bo czy to robie czy nie to jest tak samo

    Magda lena lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio też rozbestwiłam się w kwestii alkoholu. Mieszkam kawałek poza Toruniem, niby blisko, ale na piechotę stanowczo za daleko, więc jak zwykle ja kierowca. Alko po prostu też nie bardzo lubię, poza winem Carlo Rossi różowym :D ale ostatnio poznaliśmy sąsiadów, gdzie chodzimy na piechotę, także piwko czy dwa zdarzają się coraz częściej.

    Postanowiłam zabrać się za siebie. Po hormonach przytyło mi się, dlatego kupuję orbitreka i zabieram się za ćwiczenia.

    Do boju!!

    Tova33, Magda lena lubią tę wiadomość

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa ja Wam dziewczynki przesyłam wiruski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekam na szczesliwe wiesci;) ja dzisiaj 3 mc zaczelam;)

    Tova33, Magda lena, Pazyfae, polly8725, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super AnaR! Zdrówka życzę!
    No to jest nas 6, spora grupka.
    Sayuri widzę pełną parą z HSG... No trochę się cykam... Ja z tym bidnym pregnylem chyba mam słabe szanse. Pazyfae Tobie to chociaż urosło coś i w dodatku pękło... Czuję, że jestem z tyłu... Hehe... Ale emocje...
    No ale po sportowemu: ŻYCZĘ WAM POWODZENIA!

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co mi tam. To tylko HSG. Zrobie i bedzie z glowy.

    Magda lena lubi tę wiadomość

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri. Na kiedy masz termin HSG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 22:50

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam na 18 czerwca,ale @ przyszla pozniej,takze jutro zadzwonie do lekarza i spytam,czy przekladamy na troche pozniej.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Ty Sayuri w Chelmzy,tak?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Przełożyłam zabieg na 22 czerwca, poniedziałek. Ma być już o 7.30 rano, także jak oprzytomnieję w okolicach południa to dam znać :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głupio to zabrzmi może ale zazdroszczę ci sayuri.
    Ja jeszcze umówiłam się z innym lekarze w matopacie na czwartek, żeby spytać czy zrobi mi hsg w tym cyklu (Wojtynek na urlopie). Bardzo bym chciała bo już mam dość tej niepewności.

    Widze, że konkurencja w wyścigach duża :). Niedługo przeniesiemy na się na torunianki belly i będziemy się ścigać, która ma większy brzuch ;)

    super anaR! A brzuszek już się trochę zmienia?

    Magda lena, Tova33 lubią tę wiadomość

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, czyli Gbiorczyka odpuszczasz? No ja na to sono pójdę, i tak za pół roku wyprowadzam się do rodzinnego Gdańska także przez te pół roku już nic nowego tu nie zaczynam :( Ale to jest straszne co się dzieje w tym mieście.

    Czyli z inseminacją na razie odpuszczacie? W sumie to dziwne, ale jest tańsza niż HSG prywatnie. Szok....


    ja chcę się ścigać która ma największy brzuch :D <3 No Kochane to nie możemy być w tyle. Trzeba doganiać AnaR :D

    Tova33 lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, kiedy panna łaskawa małpa ma się zjawić u Ciebie? u mnie terminowo jutro, ale nie zapowiada się. Wkurzę się jeśli będę musiała przesunąć sono :-/ wrrrrr już sobie wolne ustawiłam w pracy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 17:56

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh w wyścigu na największy brzuch zdecydowanie wygrywam :) przytyłam, że szok, niedługo mi brzuch wyprzedzi cycki :)

    Płatku a nie możesz poprosić o skierowanie na HSG i też zapisać się do Chełmży?

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,mam pytanie. Juz oczywiscie wymyslam dla siebie czarne scenariusze wiec musze sie z Wami podzielic,to chociaz sie "wygadam". Nie mierzylam temperatury juz od 2 chyba cyklow. Ale dzis sie obudzilam szybciej(no dobra,moj kot mnie obudzil bo chyba jego zbudzil dziki glod ale no mniejsza z tym;)i juz nie moglam zasnac i sobie mysle: a,zmierze temperature. I wyszlo mi 36,5 czyli taka no nizsza temperatura. I teraz sie zastanawiam,ze skoro ok 5-6dpo mam taka niska temperature tzn ze owulacji jednak nie bylo?czy skoro byla stymulowana Pregnylem to nie musi sie to przekladac na temp?czy to w ogole swiadczy o czymkolwiek? Wiecie,schizuje bo juz kiedys uslyszalam ze pecherzyk pekl a jednak sie okazywalo ze nie...

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj, że kilka dni po owulacji jest taki jednodniowy spadek owulacji.
    A z drugiej strony, może po prostu masz chwilowo niższą temperaturę ciała.

‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ