X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam w matopacie, mam zrobiony posiew z szyjki macicy i jak wszystko będzie ok, to w następny piątek ide na sono hsg. W ty matopacie już drugi lekarz odradza mi hsg. Mowił, że starają się coraz mnie tego robić. Nie wiem o co chodzi :/, że naświetlanie, że inwazyjne, że znieczulenie.

    Co będzie to będzie, decyzja podjęta i na sercu lżej. Teraz tylko martwię się czy posiew wyjdzie dobrze.

    Magda Lena czekam z niecierpliwością na wynik bety. ale krecha taka wyraźna, że musi być dobrze!

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie... Chwilę mnie nie było, a tu tyle się dzieje. Magda normalnie powaliłaś i lecisz po zwycięstwo! No odświeżam tę stronę i czekam na wieści Kochana. Kciuki mnie bolą od trzymania ;-) Ale... Ja i tak wiem swoje... Nic nie mówię tfu tfu tfu...

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki Kochane! Beta 242. Więc 4 tydz? Jakoś tak. za kilka dni powtórzę.
    Cieszę się ogromnie, chociaż tak się boję. Ale jestem dobrej myśli.
    I wysyłam Wam mnóstwo wirusków! Całe stado! :* Dla każdej z Was!

    Jestem z Wami całym serduszkiem. Kurde po 18 miesiącach udało się...

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda!!!!!!!Cudowne wieści!!!!Gratulacje!!!!Pobieramy wiruski od Ciebie!Dawaj nam znac kochana co i jak u Ciebie,obysmy sie niedlugo wszystkie spotkaly po fioletowej stronie:))

    Magda lena lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szał Magda Lena!!!!!!!!!!!!!!!
    Ale super, no naczekaliście się trochę. Najważniejsze, że w końcu się udało:). Dajesz nam nadzieję :)

    Magda lena lubi tę wiadomość

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja poszlam dzis prywatnie na badanie progesteronu. Bo nigdy nie mialam a akurat wczoraj o tym czytalam i dzis mam 7dpo. Zobaczymy,moze trzeba sie przyda a koszt jie jest taki wielki.

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Magda! To super wiadomość! No i wygrałaś wyścig. Przyjmuję wiruski, wyciągam ręce ;-) Ale to nie koniec Dziewczynki, ścigamy się dalej, kto szybciej za fioletowe wrota.

    rah, Magda lena, Pazyfae lubią tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez łapie wiruski i ścigam się dalej :)

    Magda lena, Tova33 lubią tę wiadomość

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam was od dłuższego czasu. Nie odezwałam się wcześniej ... jakoś tak nie wiem dlaczego ;) Jak zobaczyłam wiadomość magdalena aż mi się buźka uśmiechnęła i chciałam Ci tylko bardzo pogratulować! :) Reszcie cały czas kibicuję mocno. Coś wiem o tym jak Toruń jest zacofany pod tymi względami.

    Magda lena, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Pola też z Torunia? No mamy miasto nieprzystosowane do leczenia niepłodności... Ale jak widać zdarza się tej i owej zaciążyć i tego się trzymajmy ;-)

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova tak, tzn mieszkam tutaj od jakiegoś czasu już i o maleństwo walczyliśmy już będąc tutaj.

    Tova33 lubi tę wiadomość

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze nam Polu bedziesz chciala opowiedziec o swoich perypetiach? Dla nas kazda rada i wiadomosc jest na miare zlota :) Dziewuszki,wyscig oczywiscie trwa ;)

    Tova33 lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie poczytam opowieści, Pola. Pazyfae, jak się sytuacja rozwija? Jak progesteron?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wiele wam raczej nie pomogę. Wiele was jest znacznie dalej w badaniach niż my doszliśmy. Tutaj najbardziej bolała mnie niekompetentność lekarzy. Człowiek biegał od lekarza do lekarza i tak na prawdę nikt nic sensownego nie mówił. Miałam dość tego, że wszystko muszę robić na własną rękę. To ja musiałam lekarzom mówić, co można by jeszcze sprawdzić, jakie badania zrobić. Czytałam tutaj że macie różne doświadczenia z lekarzami. Ja mam bardzo ZŁE. W pewnym momencie we mnie coś pękło i powiedziałam, że dłużej nie dam już rady. Już prawie byliśmy jedną nogą w klinice. Chciałam lekarza, który mnie będzie prowadził, a nie odwrotnie. I tak przez przypadek trafiłam do Gbiorczyka. W moim przypadku to był strzał w dziesiątkę. Od razu wypytał czy zrobiłam to, a czy tamto, co by sprawdzić jeszcze i przede wszystkim przedstawił mi plan. Czyli to czego oczekiwałam od lekarza. A nie tylko głaskał po główce i mówił, że jestem jeszcze młoda to w końcu zajdę w ciążę. No i długo czekać nie trzeba było na efekt.

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova,wyniki dzisiaj ale nie mam kiedy odebrac i odbiore w poniedzialek. Dam znac :) Pola a u jakich lekarzy leczylas sie wczesniej?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    Za wiele wam raczej nie pomogę. Wiele was jest znacznie dalej w badaniach niż my doszliśmy. Tutaj najbardziej bolała mnie niekompetentność lekarzy. Człowiek biegał od lekarza do lekarza i tak na prawdę nikt nic sensownego nie mówił. Miałam dość tego, że wszystko muszę robić na własną rękę. To ja musiałam lekarzom mówić, co można by jeszcze sprawdzić, jakie badania zrobić. Czytałam tutaj że macie różne doświadczenia z lekarzami. Ja mam bardzo ZŁE. W pewnym momencie we mnie coś pękło i powiedziałam, że dłużej nie dam już rady. Już prawie byliśmy jedną nogą w klinice. Chciałam lekarza, który mnie będzie prowadził, a nie odwrotnie. I tak przez przypadek trafiłam do Gbiorczyka. W moim przypadku to był strzał w dziesiątkę. Od razu wypytał czy zrobiłam to, a czy tamto, co by sprawdzić jeszcze i przede wszystkim przedstawił mi plan. Czyli to czego oczekiwałam od lekarza. A nie tylko głaskał po główce i mówił, że jestem jeszcze młoda to w końcu zajdę w ciążę. No i długo czekać nie trzeba było na efekt.
    W moim przypadku Gbiorczyk to również był strzał w dziesiątkę

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje!!!! I czekamy na dalsze cudowne wieści od Was dziewczyny

    Magda lena lubi tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje :* Dużo zdrówka,i spokoju przede wszystkim.

    Magda lena lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dołączam się do pytania o innych lekarzy Pola, żeby wiedzieć kogo się wystrzegać.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola, a długo sie staraliście?

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ