X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz tylko lekarz moze stwierdzić. Ilosc płynu bywa rożna w rożnych cyklach i nie musi oznaczać torbieli. :) torbiel to tylko ja ten płyn nie znika i lekarz na usg wtedy widzi ze nie jest to płyn w zatoce, tylko wlasnie jakis "worek" z płynem.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa ;)

    rah lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha... Czyli torbieli nie mam na pewno ;-)
    Czym się przejmować? Po owulacji jest bez wątpienia i tylko to się liczy.
    Serduszka trafione.
    Pozytywne nastawienie - jest.
    Jakby co - plan na następny cykl - jest.
    żyć nie umierać ;-)

    rah lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah, Ty to zawsze wszystko wiesz, dzięki ;-)

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zawsze, bez przesady ;)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zadzwonilam do Łojko. Jutro ide do niego i ustalamy plan na kolejny cykl.
    wspominal i pregnylu i Clo.nie mowilam mu jeszcze o HSG.umowilam sie tez do Matopatu bo mam karte medyczna tam i na dokladne ogledziny;) bo mialam @tylko 2.dni trwajacy i jedynie plamienie zostalo...i na fitnessie jeszcze dzis bylam bo duzo czarnych mysli sie ostatnio nazbieralo i potrzebowalam sie zmeczyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 19:28

    Tova33 lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie ma juz płynu, tzn. że owulka kilka dni wczesniej była, może ze 3. Ja w tym cyklu będę się opierac na testach owulacyjnych. nie idzie mi to za dobrze, mam nadzieje, że trafimy w owulke :/

    Tova33 lubi tę wiadomość

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova to teraz czekamy i sie relaksujemy :)
    Pazyfae a czemu takie czarne te mysli?
    Platku ja testy robie ale chyba cos przegapilam :)Ogolnie wychodza mi,wiec cos tam sie dzieje.Tobie tez pokaze siw owulka :)
    zaluje ze w czwartek nie zrobilam,ciekawe co by mi pokazal.
    A wogole to mam tyle sluzu,ze powodz-wkladka nie daje rady. Mam uczucie jakbym co chwila posikiwala w majty ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 16:19

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi testy owulacyjne NIGDY nie wychodziły. ja nie wiem jakim cudem :P poddałam się po 3 miesiącach :D
    Nigdy nawet cienia drugiej kreski nie widziałam

    Ja mam też czarne myśli. Kuźwa. Mam taki strach w sobie. Dziś rano miałam plamienie żywo krwiste. Cały czas plamiłam na brązowo, a dziś krew jak nic.... ale tylko raz i koniec. Teraz czysto. Nie wiem czy panikować. No chyba nie... Za ponad tydz mam wizytę sprawdzającą czy serducho bije! Musi bić!
    Dziś miałam pierwsze mdłości to lekko nie było, ale przeszły szybko.
    Może nie potrzebnie do pracy jeszcze chodzę. Zastanawiam się czy nie iść od zaraz na L4.Będę spokojniejsza....

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polly ale serduszka są to może sie wstrzeliliście. Ja owulki spodziewam się w okolicach weekendów a dzis zrobiłam pierwszy test - negatywny. Nie chce przegapić :/. Fajnie, że masz śluz. u mnie to raczej krótko i nie za dużo.

    Magda, najważniejsze to spokój wiesz o tym! Podobno nie raz zdarzają się krwawienia. a serducho pewnie, że będzie biło. jak sie tak niepokoisz to pomyśl o L4. Teraz nie ma nic ważniejszego i musisz mieć psychiczny spokój.
    Oby mdłości nie męczyły..

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz Magda na zwolnienie to bedziesz spokojniejsza na pewno. Mojej kolezance lekarz mowil ze jesli tylko ma taka mozliwosc w pracy i jesli chce to niech idzie na zwolnieniw bo to ostatni moment kiedy mozna odpoczac:)
    a ja mam czarne mysli chyba dlatego ze duzo sie spodziewalam po Pregnylu,po raz pierwszy mialam dziwne przeczucie,krotko mowiac chyba po raz pierwszy sobiw wkrecalam ciaze tak naprawde. Wiec upadek z wysoka bolal. Na dodatek @byla dziwna, bolesna,skapa i taka inna. Zawsze znalam swoje cialo a teraz tak sie obco zachowywalo..

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smuc sie Pazyfae. Wiem jak to jest tak spadać ale musimy się podnosić i dalej próbować. Pozwól sobie na trochę żalu, to naturalne.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Odpoczynek psychiczny dla kobiet w ciąży jest tak samo ważny jak i odpoczynek fizyczny. Także postanowione, że odpoczywam!

    Pazyfae, przypomnij mi kiedy masz HSG?

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    a ja mam czarne mysli chyba dlatego ze duzo sie spodziewalam po Pregnylu,po raz pierwszy mialam dziwne przeczucie,krotko mowiac chyba po raz pierwszy sobiw wkrecalam ciaze tak naprawde. Wiec upadek z wysoka bolal. Na dodatek @byla dziwna, bolesna,skapa i taka inna. Zawsze znalam swoje cialo a teraz tak sie obco zachowywalo..
    Trochę mnie zbiłaś z tropu Pazyfae z tym przeczuciem. Ja też takie mam i też może przez ten pregnyl. Cholera... Nie brałam pod uwagę opcji, że mogę się rozczarować.
    W sumie plan B jest,ale jakoś nie dopuszczam go do głosu. A jeśli... Nieee... Będzie trzeba się znów podnosić. Cholera...

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będzie rozczarowania!!!!!!!!!!!! Pozytywne myślenie Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!! Bo ja mam dziś doła.... wy nie możecie!!!!!!!!!!!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na co dokładnie bierzecie ten pregnyl? To jest na pęknięcie pęcherzyka czy stymulacja owulacji?
    Mi nic lekarze nie chcą przepisać, nie wiem czy to dobrze...

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku Pregnyl jest na pekniecie pecherzyka. Bo mi rosly duze pecherzyki i nie pekaly. Bylam dzis u Łojko,dostalam CLO.mam brac przez 5 dni. W pon lub wt mam przyjsc na monitoring,wtedy przepisze znow Pregnyl.nie wspomnialam mu o HSG z tego wszystkiego bo oczywiscie szybko szybko wszystko,na oddziale. Ale chyba HSG nie "zepsuje"mi owulacji i chyba nie ma przeciwskazan zeby brac CLO w tym cyklu co sie HSG robi?
    Tova!nie zniechecaj sie!masa osob zachodzi w ciaze po 1wszej dawce pregnylu!

    Tova33 lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena!!zadnego doła,no co Ty!!!takie plamienia sie zdarzaja z tego co slyszalam.juz wszystko ok?brzuch boli?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae bedzie ok,napewno hsg nic nie wykarze albo wyczysci :)Ostatnioj cykl mi nadzei narobil,wiem co to znaczy.Ale bedzie dobrze :)
    Tova,damy rade.Trzeba myslec pozytywnie,albo wogole o tym nie myslec.wyluzowac.
    Madziu mam nsdzieje,ze brzuszek juz nie boli. Napewno wszystko jest dovrze a serduszko bedzie bic jak dzwon! :)

    Tova33 lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę Pazyfae że wszystko tu działa jakby mechanicznie przy tych naszych staraniach. Tzn lekarze działają schematami. Najpierw obserwacja cykli co i jak jednocześnie ze szczątkowymi badaniami hormonalnymi na NFZ. Potem co komu dolega: metformina, HSG itp. Cykl z luteiną, potem luteina+pregnyl, następnie clo+pregnyl+luteina. To nie tylko u naszych lekarzy zresztą tak jest. Wszędzie tego pełno wśród staraczek. Mam nadzieję, że to naprawdę działa. No chyba, że nie mają innych pomysłów.
    Zastanawiam się tylko po co Tobie Pazyfae clo? Z tego co wiem rosną Ci pęcherzyki. Ewentualnie masz problem z pękaniem.
    Dzięki za pocieszenie - wracam do swego optymistycznego rytmu. Ale nawet gdyby... Podniosę się... Kto jak nie ja? I każda z Was... Silne babki jesteśmy.
    Magdalena - spokój! Tylko to Cię uratuje ;-)
    Płatku, może nie chcę Ci nic dać, bo uważają że wszystko u Ciebie gra? Zapraszam do Łojko i Kocha ;-) Oni Cię nafaszerują hormonami.
    Daj pooglądać swoje wykresy. Ja okiem internetowego fachowca postawię diagnozę ;-)

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ