X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 13 lipca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To samo chcialam napisac :) cicho,chyba musimy sobie pomyslec i poanalizowac. U mnie temperatura nawet znosna,jednak wiem ze to prawdopodobnie sprawka luteiny. Teraz czekam na @.wczpraj wzielam ostatnia tabletke.
    A u ciebie nadgodziny.A samopoczucie jak?

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 13 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamilkłam, zwyczajnie doła złapałam.
    Praca odpowiedzialna, jak tu teraz skupić się na niej... dobrze, że dziś mam wolne.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 lipca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż kończy dziś 40lat i nawet mu nie mogłam czegoś wyjątkowego przygotować, bo przecież nie mogę wychodzić ;( Kupujemy na spółę z teściami rower dla niego, bo ma stary już, więc tylko tyle, że się dołożę :( Trochę mi przykro z tego powodu.

    Dziś czuję się super... jak nie w ciąży. Od tyg miałam mdłości, a od wczoraj wszystkie objawy ustały. Czytałam, że to normalne, że czasami po prostu objawy znikają... Oczywiście mam czarne myśli od razu. Mam nadzieję, że jutro już wszystko wróci do normy....

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 13 tydz zaczelam;) a jutro wizyta u Gbiorczyka

    Magda lena, Pola_x lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 lipca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR, to jutro ważne usg genetyczne! Dawaj znać czy wszystko dobrze.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 13 lipca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri no strasznie mi przykro :( ale następny będzie szczęśliwy-zobaczysz!!
    Ana I Magda,dbajcie o siebie i dawajcie znać co tam u Was :)

    A ja mam huśtawkę nastrojów-byle duperel mnie tak na maksa wkurza wrrr,a za chwilę łzy w oczach mam. Normalnie jutro albo w środę @.masakra

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 13 lipca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda to najlepszego dla męża ;) okrągła liczba.
    Może Cię to pocieszy, a może nie, bo wiem, że człowiek w ciąży się cały czas martwi, ale mnie jednego dnia objawy mijały, a drugiego lądowałam w toalecie. Także mam nadzieje, że maluszek Ci przypomni o sobie niebawem ;)

    Ana gratulacje!

    sayuri przytulam, bo wiem, że nie ma słów, które są w stanie pocieszyć.

    tova jak się czujesz?

    km5sio4phkxiw92p.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 13 lipca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze z malenstwem;) staram się nie myśleć o tym USG żeby za bardzo się nie martwić. Oczywiście dam wam znać jak juz będę po badaniu.

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR trzymam kciuki za badanie.

    Magda, ty przecież i tak masz w brzuchu najwspanialszy prezent dla niego! :)

    A ja dzis cała roztrzęsiona. Az się poryczałam ale to chyba z emocji.
    Byłam dziś na wizycie u dr Sochy w Bydgoszczy. Umówiliśmy się do niego już dawno na wizyte jako do androloga. po drodze miałam jeszcze hsg i jakoś nie myślałam o tej czekającej nas wizycie. A dziś sie odbyła i okazało się, że to super lekarz ginekolog. Zbadał mnie i znalazł mi oczywiscie rzeczy niefajne, których inni nie widzieli, np. mięśniaka.
    Ale najważniejsze jest to jak profesjonalnie podszedl do tematu i w końcu przepisał mi stymulacje owulacji (w toruniu nie mogłam się doprosić). Boje się bardzo jak to dalej będzie ale w końcu zacznę konkretnie się leczyc.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 lipca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale w ramach ciekawostki chciałam jeszcze wam napisać co mi powiedział o monitoringu owulacji. nie umiem nawet tego wszystkiego powtórzyć bo mówił duzo o ciałku żółtym i jego zmianach oraz o tym, że z powodu tych róznych procesów podczas monitoringu lekarz może sie pomylić i źle wyznaczyc moment owulacji! Poza tym powiedział, że według niego to tylko wyciąganie kasy od pacjentek, które nie wnosi nic. Według niego, jeśli po roku nie ma ciąży (jak u nas), to nie ma co monitorować tylko zacząć działać bo mimo monitoringu z owulacja i tak może być coś nie tak.
    Stwierdził, że u nas można już zdiagnozować niepłodność idiopatyczną, więc ciąża może się kiedyś pojawić ale może się też bez leczenia nie pojawić.

    a do tego wszystkiego stwierdził, że on też nie lubi określenia "żeby się wyluzować", szczególnie gdy uzywają go lekarze.

    Postanowiłam mu zaufać bo zrobił na mnie bardzo profesjonalne wrażenie. Ma tez duzo pozytywnych opinii.

    Boję się okropnie ale czuję, że muszę coś robić...

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku moze dasz mi namiar na tego lekarza,tez czuje,ze musze zasiegnac opinii kogos innego. Ja slyszalam o dr Szymanskim jako dobrym lekarzu.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty mówisz??? Płatku??? Masz mięśniaka? Żaden lekarz jego nie widział? Chyba jakiś żart!!!!!!! A chce go usunąć?? To cudownie, że w końcu jakiś konkretny lekarz "z jajami".

    A jak u niego z cenami? Może do niego lepiej pojadę na konsultację mojego polipka a nie aż do Gdańska

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 20:36

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam do Szymańskiego, w tym cyklu mi wlasnie robił hsg. Generalnie mam o nim dobre zdanie ale to właśnie jeden z lekarzy, który nie chciał mi przepisać nic na stymulacje i ciągle mi każe czekac aż się uda. Socha dziś też o nim dobrze mówił ale bardzo sie zdziwił, że Szymański uważa, że stymulacja może zepsuć owulacje (tak mi powiedział). Ja juz sama nie wiem co o nich wszystkich myśleć. czuje po prostu, że musze cos robić bo cały rok już czekam.

    Dr Socha przyjmuje w Bydgoszczy na Mostowej. wpisz w wyszukiwarkę Maciej socha i poczytaj na znanym lekarzu. Ma bardzo dużo opinii. Jest tam też nr telefonu i adres. Na wizytę czekałam prawie 2 miesiące ale to dlatego, że był chyba w Australii. Dziś się zapisałam bez problemu na połowę sierpnia i kobieta z rejestracji mówi, że czeka sie zwykle ok. 4 tygodni.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ze mną to jak zwykle Magda. Tak mnie zaskoczył tym mięśniakiem i łukowatą macicą, że jak to ja zapomniałam zapytać co z tym dalej. powiedział jednak, że nie powinien przeszkadzać w zaplodnieniu. Wnioskuję więc, że jakby trzeba go było wycinać to by mi od razu powiedział. Za miesiąc u niego będę to zapytam.

    A ceny..no właśnie drogo jak cholera...200 zł za wizytę. Mialam USG transwaginalne i konsultację.

    Uznałam jednak, że jeśli udałoby się w miarę szybko zajść po tej stymlacji to wydam tylko kilka stów. No chyba, że się nie uda, to wolę nie myśleć...

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    200 zł.... osz kuźwa. Ale tak jak piszesz, ruszył temat ze stymulację i uda się teraz na pewno! A nie ciągle monitoring cyklu i znowu i znowu. Ileż można.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i własnie, żaden lekarz wcześniej mi to=ego nie mówił. Nawet na hsg.
    Ciagle mi sie coś przypomina bo duzo się dowiedziałam na tej wizycie, to powiem wam jeszcze, że powiedział, że badzo dobrze, że nie robiłam hsg z rtg bo to już przeżytek, a u niego mozna za tysiaka zrobić trójwymiarowe hsg, które dodatkowo pokazuje własnie m.in. dokładnie kształt macicy i budowę.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, i co teraz? Przepisał Ci jakieś leki stymulujące, tak? Co dokładnie? masz teraz jakiś czas to brać i zgłosić się do niego? Czy jak?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od nastepnego cyklu clostilbegyt i luteinę i po każdym cyklu mam jechać na USG, bo po stymulacji mogą sie robić torbiele :/.
    Teraz jestem umówiona po pierwszym cyklu z CLO, w połowie sierpnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 21:05

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri, a przypomnij mi ile czasu się już staracie. Ja doskonale rozumiem twojego doła i bezsilność. Ja też co miesiąc płaczę od roku. Dlatego ja już chociażby dla zdrowia psychicznego chcę stymulację. Też będzie czekanie ale może chociaż większa szansa.

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 13 lipca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku bardzo się ciesze ze sie w koncu cos u Ciebie ruszylo:) teraz czekamy na same dobre wiadomości:)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ