X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś widzę rozluźnienie na naszym forum...
    Co jest z Wami dziewczynki?
    Sayuri?
    Pazyfae?
    Polly?
    Płatku?
    Jak samopoczucie?
    Idziecie na sky way?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :)
    Tova bez panikowania i denerwowania! Będzie dobrze i tak trzeba myśleć. Sama to sobie powtarzam 15 razy dziennie.

    Magda, cieszę się, że myślisz pozytywnie. To bardzo ważne. Ta też czytałam na Wikipedii i rzeczywiście to zwiększa ryzyko trzykrotnie, a więc szansa, że wszystko ok jest nadal duża.

    Ja niepowodzenie po pierwszym cyklu z CLO chyba znoszę jeszcze gorzej. Jak dostałam @ to nawet bardzo nie ryczałam jak miesiąc temu ale po kilku dniach dopadła mnie taka apatia:(. Czuję ciągły smutek i nic mi się nie chce :(.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa na sky way oczywiście się wybieram ale dopiero w sobotę. Wcześniej nie damy rady :(. W sobotę pewnie tłumy będą!

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wczoraj to podobno było znośnie, ale słyszałam także opinie, że szału ni ma, rok temu było lepiej podobno.
    Ja się wybieram jutro, ale możliwe że wrócę szybciej niż wyjdę, bo tłum nie nastraja mnie do podziwiania. Zwłaszcza, że ludzie niektórzy myślą tylko o sobie i stoją na jednej atrakcji po 3-4 seanse zamiast wpuścić innych, którzy jeszcze nie widzieli. Tak było np. w zeszłym roku w dolinie marzeń. Nic nie widziałam.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się wybieramy tez chyba jutro, ale boje sie tlumu czy nic mi sie nie stanie:)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja mam takie obawy Ana. No nic pójdę, zobaczę. Będzie źle to wrócę. Daleko nie mam.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam pierwszego dnia. No nic mi nie urwało z zachwytu :) ale spoko. Bez szału. Ludzi znośnie :) ludzie nastawili się, że będzie takie wow jak rok temu. A tu dupa :(
    Teraz pojechałam do rodziców, do Gdańska. Odpocznę tu psychicznie.
    Miłego dnia Kochane

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się i ja:)bylam wczoraj na skyway i niestety musze podzielic zdanie wiekszosci ze slabo w tym roku. Juz nawet nie porownuje do spektakularnych zeszlorocznych instalacji. To najslabsze Skyway z dotychczasowych.
    A u mnie pierwszy cykl z tabletkami. Jakos to znosze psychicznie nad wyraz dobrze. Moze dlatego ze w bliskiej perspektywie mam 2tygodniowy urlop i wyjazd na Krete. To jakos mnie trzyma

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo ale zazdroszczę Ci Pazyfae tej Krety. Poszalejcie!!!!!!!!!!

    Pazyfae lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jakie pustki!
    Ja też zazdroszczę Krety :). cudowne wakacje! Pierwszy cykl z tabletkami szybciej zleci w takich okolicznościach.
    Dziś ruszam na sky way, mam wrażenie, że wszyscy już byli oprócz mnie bo mi dookoła opowiadają ;).

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, dziś pewnie będą tłuuumy!

    Ja dziś zaliczyłam dłuuugi spacer nad morzem. Mam swoją tajemniczą plaże, gdzie nie ma za wiele turystów :P
    Jak mi to było potrzebne! Tym bardziej, że teraz mieszkam u teściów...w Grębocinie. Wiocha jak się patrzy :D
    Nie przyzwyczajona jestem do takich warunków :P

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super, uwielbiam spacery nad morzem. dobrze na mnie wpływa ten szum i powietrze - zapach. Nawet już nie przeszkadza mi ten tłum jak tam jestem. Może wybierzemy się tam choć na 1 dzień jeszcze :).
    Grębocin może i wiocha ale to chyba nie daleko od Torunia. Przynajmniej masz spokój ;).

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Potrzebowałam trochę przerwy.
    Ponownie pozapisywałam się do Wszystkich Świętych na najróżniejsze badania i terminy. Endokrynolog PRYWATNIE na styczeń.
    Postanowiłam od nowego cyklu pić Inofolic (któraś z was to brała?). Łojko mówił o dwóch saszetkach dziennie, ja piłam jedną, i to co drugi dzień (jak mi się przypomniało), a moje jajniki tak zostały pobudzone do pracy, że owulacja była 3 dni szybciej, niż zwykle..... no i nie wstrzeliliśmy się :/ tak mnie zaskoczyła, że jak zrobiłam test owu, to już krecha robiła się z każdym testem coraz bledsza.... dupa blada. Kolejny cykl w plecy.
    Zamiast do tych wszystkich lekarzy wybiorę się chyba do psychiatry :/

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri, ja piłam infolic. W 1 cyklu zaszłam w ciążę. Wtedy miałam 1 cykl z infolikiem, borowiną i 2 cykl z ziołami na zrosty .
    Piłam 1 saszetkę dziennie, a czasami 2. jak mi się chciało.



    Płatku, mam spokój, aż za bardzo! :(

    sayuri lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia pocieszyłaś mnie, ale no widzisz, tak dobrze zadziałał, że aż owulację dostałam szybciej... i nie zdążyliśmy poserduszkować... tzn. 4 dni przed, to musiałby być cud.... i 1,5 dnia po. To za późno. Owu określa czas współżycia jako słaby.
    Czekam na @ i na kolejny cykl.... wtedy zacznę brać inofolik regularnie.

    A powiedz mi Magda, brałaś od pierwszego dnia cyklu?

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam raz dziennie i piłam wieczorem. W 2 cyklu się udalo;)

    sayuri lubi tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też Łojko mówił o infolicu ale sugerował, że to prze pco pomaga. Ale jak piszecie, że to takie skuteczne to może ja też spróbuję od następnego cyklu...

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam od 1 dnia cyklu pić.

    Pobudza pracę jajników, więc to dobrze :) Czasami jajniczki nasze są leniwe i nie chce im się pracować :D

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam od razu dwa opakowania i radzę Wam nie kupować w aptekach ze względu na wysoką cenę (w jednej z aptek zawołali mi prawie 70 zł!!!)
    Zamówiłam przez internet, gdzie koszt dwóch opakowań razem z przesyłką wyniósł 75 zł.
    Zatem czekam na @ i piję od pierwszego dnia cyklu, a zaraz po @ produkujemy :)

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też piłam inofolic jakieś 2 cykle, ale jakiejś spektakularnej różnicy nie zauważyłam. Pierwszy cykl z tych dwóch był nawet ładny, równy wykres, ładny skok tempki, ale drugi to juz na bank bezowulacyjny. Może za krótko? No i piłam po 1 saszetce, a czasem zdarzyło mi się zapomnieć. Skończyłam go pić cykl przed szczęśliwym cyklem.
    No i drogi jest - to fakt.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
‹‹ 299 300 301 302 303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ