X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti to radzę odpuścić Toruń :( Tym bardziej, że już masz doświadczenie z lekarzami. A miałas HSG?


    Mi znajome polecają Jackowskiego i jeszcze się nad nim zastanowię. Ktoś wie ile za wizytę bierze? Podobno jest dobry w "ciężkich" ciążach...

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • beti87 Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mialam nic nie mialam robione i to mnie dobija bo jak jest cos nie tak ze mna to niech zaczna cos robic, a nie ja sama sobie bede diagnozy stawała i domyslala sie dlaczego nie jestem w ciazy.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, niestety wiemy jak to jest. a do jakich lekarzy chodziłaś w Toruniu? Madzia...masakra...nic więcej nie mogę powiedzieć na Gbiorczyka...Jak się czujesz?Niestety nie wiem nic o Jackowskim...

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=Mi znajome polecają Jackowskiego i jeszcze się nad nim zastanowię. Ktoś wie ile za wizytę bierze? Podobno jest dobry w "ciężkich" ciążach...[/QUOTE]

    Też polecam Jackowskiego. Trafiłam na niego w szpitalu jak poroniłam i tak wzbudził moje zaufanie. Byłam później u niego kilka razy i wydaje mi się bardzo kompetentny. Nie pamiętam ile dokładnie płaciłam za wizytę ale coś mi świta ok 120 zł. Sprzęt ma całkiem niezły i jest bardzo dokładny (minus to strasznie długie oczekiwanie na wizytę - czasem nawet dwa miesiące, ale może nie dotyczy to ciężarnych). Sama bym z chęcią poprowadziła u niego ciąże ale zostałam przy Łojko i też jestem zadowolona. W końcu to on mi pomógł zajść w tą ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Gbiorczyka też szczerze odradzam. Po kilku latach chodzenia do niego mogę podsumować, że gościowi zależy tylko na kasie. Znajoma jak mi opowiedziała jak jej ciąże prowadził to masakra, niestety w Wąbrzeźnie nie miała za dużego wyboru jeśli chodzi o ginekologów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 12:43

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do Gbiorczyka nie miałam większych zarzutów. Odpowiadało mi to, że jest mega na luzie. Dużo mówi i to mnie przekonało. Jak 2 razy miałam kryzysową sytuację to mnie przyjął od razu. Nie wziął pieniędzy. Mi się wydaje, że fizycznie nie daje rady. Za dużo pacjentek przyjmuje. jest przemęczony i rozkojarzony. :( Szkoda.

    Dzwoniłam do Jackowskiego i termin za miesiąc :D Wow!

    hmmmm a może Kipigroch...? Moja znajoma u niego prowadziła ciąże. I bardzo zadowolona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 18:53

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kipigroch jako pierwszy zdiagnozował i usunął mi mięśniaka.
    Innych kontaktów z nim nie miałam, ale za powyższy czyn jest dla mnie "bogiem" ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Wojtynku słyszałam jeszcze dobre opinie. W matopacie na pewno aż takich kolejek nie ma. Ja dziś mam trochę doła bo mi przezierność wyszła na granicy normy (NT 2,4) ale bardziej niepokojący jest nieprawidłowy przepływ żylny (DV). Czekają mnie rozszerzone badania prenatalne :-/

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, z prawdziwym przerażeniem przeczytałam woja ostatnią historię z Gbiorczykiem! Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyła. Ja od początku miałam w stosunku do niego złe przeczucia i to bez konkretnego powodu. Mnie już ten jego gabinetowy chaos przerażał. Może masz rację, że za dużo pacjentek bierze na głowę.

    emka, nie smuć się. Na granicy to jeszcze nie znaczy, że źle. Trzymam kciuki, aby po badaniach okazało się, że wszystko jest dobrze.

    Ja wczoraj byłam u Sochy. Owulacja była z prawego jajnika, a więc torbieli nie ma. Zbadał też mojego faceta (jest też andrologiem) i twierdził, że wszystko ok. Nie wiadomo więc dlaczego ruchliwość plemników jest obniżona.

    A ja się już czuje jak na @ :(. Staram się nie załamywać, co mogę więcej zrobić...

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    O Wojtynku słyszałam jeszcze dobre opinie. W matopacie na pewno aż takich kolejek nie ma. Ja dziś mam trochę doła bo mi przezierność wyszła na granicy normy (NT 2,4) ale bardziej niepokojący jest nieprawidłowy przepływ żylny (DV). Czekają mnie rozszerzone badania prenatalne :-/

    Ja mam przezierność 2,5 / 2,6 więc dostałam skierowanie od Gbiorczyka (jeszcze) na dalsze badania. Mam w poniedziałek w Bizielu, W Bydgoszczy.
    Dzidziek nie może czuć że się martwimy ... Ja staram się nie panikować, bo to tylko granica. Ale wiadomo ...

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz Płatku.Wstrętna angina nie przeszkodziła! hmmm a Twój mąż pali papierosy...? Czy cuś takiego? :)

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, w poniedziałek będę myślami cała z tobą. Masz rację, grunt to spokój.

    Mój nie pali i z wywiadu i badań wynika, że wszystko super. A plemniki leniwe...

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku,ale to cudowna wiadomosc ze nie bylo torbieli!!super. No moj maz tez ma slabe te wyniki a nie pali,jest szczuply i wysportowany. A mowil cos jeszcze Socha o tych jego plemnikach?moze to byc powod braku ciazy?
    Madziula,trzymamy kciuki. Dawaj znac

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka i Magda - trzymam kciuki za pozytywne badania prenatalne. Ja jestem jeszcze przed nimi, ale także bardzo mnie martwią.
    Płatku to świetnie, że franca-torbiel opuściła Twoje ciało :-) A na te leniwe plemniki to może witaminki pomogą? Albo dieta?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, u Nas nie jest dobrze.
    Po 1. polip odpadł dziś w nocy (podczas siusiania, usłyszałam głośne "plum" i zobaczyłam pełno krwi..."). Pojechałam dziś do lekarza. Polipa nie ma. Został tylko ślad. Ale odkleja się jajo płodowe i mam 3 lub 4 krwiaki i duuużo krwi ....

    po 2. dziś przezierność karkowa wynosiła już 3,1mm

    także chujowy dzień dziś miałam.... ;(

    Mam dość tej ciąży... ;( ;( To ma być piękny okres w życiu kobiety... a ja niedługo na zawał zejdę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 21:08

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda trzymam kciuki by wszystko skończyło się dobrze... Trzymaj się Kochana... <3

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda aż nie wiem, co napisać... z jednej strony dobrze, że polip odpadł, ale reszta...
    Trzymaj się.
    Ściskam w myślach.
    Wszystkie tu obecne koleżanki również:)

    Co z Polly?

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fm8ia1.jpg

    Witajcie:) wkoncu odpoczęłam po pielkgrzymke i krótkim wypadzie nad morze:) 2 dni temu świetowalam z mężem 3 rocznice ślubu - jak ten czas leci:)

    Co do Gbiorczyka to zgadzam sie ze ma za duzo pacjentek i powoli nie ogarnia ale takze wydaje mi sie ze jego sprzet usg nie jest za nowoczesny i moze dlatego czegos nie zauwaza.

    Madzia trzymam kciuki za badania i zgadzam sie z Tobą ze to mial byc najpiekniejszy czas a wychodzi pelen nerwow i stresów.

    Zdjęcie maluszka, niestety jest w pozycji siedzącej i nie chce pokazać co ma w środku:(

    Magda lena, Torunianka, Tova33 lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje z okazji 3 rocznicy ślubu :) Już za rok będziecie w trójkę :)

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Platku,ale to cudowna wiadomosc ze nie bylo torbieli!!super. No moj maz tez ma slabe te wyniki a nie pali,jest szczuply i wysportowany. A mowil cos jeszcze Socha o tych jego plemnikach?moze to byc powod braku ciazy?
    Madziula,trzymamy kciuki. Dawaj znac

    Mój też jest szczupły, nie pali, uprawia sport, nie ma siedzącej pracy. Powiedział, że nie są to bardzo złe wyniki, które kwalifikują do inseminacji ale, że może być mniejsze prawdopodobieństwo ciąży w każdym cyklu. Bierze witaminy ale nie wiemy co można jeszcze poprawić. Niby wszystko jest ok.

‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ