X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Polly, oby szybko zleciało... :-)

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova! A Ty spać nie możesz? :P Ja nie mogę. Od 6:00 oczy wielkie jak 5 zł. Dziś mam usg prenatalne. Mocno się stresuję! :(
    Od ponad 2 tyg nie mam kompletnie żadnych objawów ciąży. Wolałabym siedzieć z głową w klozecieeeee!!!!! ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:03

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly, to teraz szalejcie z mężem jak nigdy :P

    Płatku, a jak Twoja angina? Zdrowa już?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:03

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly,to przybij 5ke:/ i tak szybciej skonczysz anty niz ja bo ja dopiero od najblizszego cyklu i przez 3 nastepne. Wiec do staran powracamy w grudniu:/ ale nie ma tego zlego,moze powroci do nas spontanicznosc dzieki temu

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly nie wiem teraz, czy chcesz ten Inofolic, czy zostawić sobie? bo ja zaczęłam go przyjmować.

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Wróciliśmy wlasnie:) wasze intencje zaniesione.

    Magda lena, Pazyfae, Tova33, polly8725 lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jest okej i nie jest okej...

    Przezierność karkowa wyszła 2,6 mm, później 2,4 i 2,5.
    Granica jest 2,5... Dostałam skierowanie do Poradni Prenatalnej na dalszą diagnostykę. Lekarz uspokaja, że to nic złego nie wróży. wszystko inne mam bardzo dobre. Ale dla spokoju chce to sprawdzić. Lekko się zasmuciłam. Maluch ma 55 mm :) Dziś był leniwy! Nie chciał nic pokazać :P Nie współpracował z lekarzem :D ponad 45 minut nas męczył. Miałam bardzo niskie ciśnienie...może dlatego.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj AnaR, dziękujemy :)
    Magda, już jestem zdrowa ale obawiam się, że ten cykl rzeczywiście będzie spisany na straty. Oczywiście czuję się zupełnie jak przed @, tzn. czuję, że PMS się zaczyna :(.
    Próbuję się przygotować psychicznie na to, że @ przyjdzie, żeby nie ryczeć :(.
    a jutro wyjeżdżamy z mym ukochanym na weekend więc przynajmniej trochę przyjemności z życia :).
    A ty się martwisz, że się dobrze czujesz? No wiem, wiem, chcesz ciągle czuć, że dzidzia w Tobie rośnie :). A brzuszek już ci się pewnie powiększył? To najlepszy dowód:).

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, właśnie doczytałam o wynikach. Jak nie jest źle to nie ma co się martwić. Pewnie, że sprawdzić dokładnie trzeba. Maluchowi pewnie też gorąco i dlatego leniwy ;).

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, a gdzie jedziecie? wypocznijcie :*

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR dziękuję! Jak przetrwałaś trudy wędrówki?

    Magda upał okropny, rzeczywiście spać nie mogę. Poza tym najprzyjemniejsze dolegliwości ciążowe (tj nudności, zgaga i bóle brzucha) u mnie pojawiają się wieczorem tak, że nie mogę zasnąć. I nic nie zmienia fakt, że zamykają mi się oczy i jestem potwornie zmęczona - i tak nie mogę spać.
    Czytam, że masz kolejny niepokój związany z badaniami prenatalnymi. Bardzo dobrze Cię rozumiem, bo mnie sama myśl o nich przyprawia o drżenie. Zwłaszcza, że u mnie działają leki przeciwpadaczkowe, które mogą powodować wady wrodzone układu nerwowego, choroby serca. Niepokój i niepewność ciężko zagłuszyć jakimikolwiek słowami więc chyba nic nie można na to poradzić. Ja próbuję myśleć pozytywnie i staram się wypierać złe myśli. Trzymam kciuki by następne badanie przekreśliło wszystkie obawy i aby Maluszek okazał się zdrowy.
    Płatku życzę udanego wyjazdu! Strasznie bym chciała odpocząć, ale niestety w ten urlop, który właśnie mi się kończy upały mnie strasznie wymęczyły.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wsparcie Dziewczyny :) dzis po pracg wyniki odbieram-postaram sie cos wyskrobac do Was.
    Magda nie martw sie na zapas prosze-na pewno wszysyko jest ok i tak bedzie wierzw w to.
    Tova biedaku to moze przemow do malenstwa to Ci da troche odetchnac? :) Powiedx,ze mamusia by chciala sie zdrzemna choc chwile :)
    Ana super,ze jestescie cali i zdrowi :) dziekuje za modlitwe :*

    Pazyfae 5 :) nie wiem jeszcze jak dlugo te anty bede brac-dostalam na 2 cykle tak wstepnie zeby zobaczyc czy cos dadza wogole. A Ty czemu bierzesz przypomnij?

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedziemy nad morze ale tylko na weekend. dobre i to :).
    Tova od poniedziałku ma spaść temperatura to może trochę odpoczniesz.
    Wiem, że to banał, ale ne martwcie się za dużo na zapas dziewczyny. Głupio to brzmi w ustach kogoś kto sam się ciągle martwi :/.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly-i jak wyniki? Ana-dziekuje za modlitwe ;) Polly ja biore na uregulowanie cyklu bo Socha mowil ze u mnie misz masz na badaniu usg-pecherzyki nieadekwatne do dnia cyklu itp.
    Platlu-udanego wypoczynku! My jedziemy jutro na Kaszuby i zostajemy do poniedzialku. Nie moge sie doczekac :) nasz wyjazd jest w ramach naszej 1. Rocznicy slubu. Ach jak ten czas leci!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 11:25

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej-w glowie nic nie mam :) zadnych zmian znaczy. Dobrze,bo jedno zmartwiejie mniej,zle bo nadal glowa boli a to raczej nie jest migrena.
    Ja tez na uregulowanie cyklu biore i na endometrioze,zebt wlasnie poukladac tam w srodku wszystko. Powinny zachowac wzrost torbieli. Zobaczymy.

    Platku udanego wyjazdu :)
    Pazyfae to gratulacje i cieszcie sie soba :)

    Pazyfae lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly dobre wieści, że w głowie nic nie ma, szkoda tylko, że nadal nie wiesz, od czego te migreny.

    Dwa miesiące to niedługo, ani się obejrzysz, jak zleci, a jeśli ma pomóc, to warto przecież.

    My dziś na wesele jedziemy. Dwa dni :/ weekend w plecy.

  • beti87 Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. wszystkie wy jestescie z Torunia? znacie moze dobrego lekarza, ktory pokieruje mnie i zrobi wszystko zebym bya wreszcie w ciązy ? polecacie kogos ?

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Toruniu...? Nie polecę NIKOGO. Radzę uderzyć do Bydgoszczy, Poznania lub Gdańska- najbliżej.

    słuchajcie mojej opowieści ... w czw byłam u Gbiorczyka na wizycie. Stwierdził, że polipa nie widzi.... Pomyślałam...hmmm no okej, ale jakos nie wierzyłam. No i wczoraj kichnęłam 4 razy pod rząd... złapał mnie skurcz. Wyprostowałam się i chlust. Poleciało. Powtórka z początku ciąży. Ale okej. wzięłam nospe, luteinę, położyłam się...leże. 15min później dalej krwawię. No to jedziemy do szpitala. (tak w ogóle to usunęłabym ten szpital z mapy Polski. Brak słów co tam kurva za konowały pracują... i to młodzi lekarze)
    Bada mnie ponura Pani dr i mówi, że polip jest... Krwawienie było z łożyska... nie wie czemu.... i czy kichanie się do tego przyczyniło. Oczywiście gadka, że mam się do ciąży nie przyzwyczajać i nie przesuwać ciężkich szaf (a właśnie to chciałam wczoraj robić....hmmmm).
    Także Gbiorczyka muzę odpuścić i znaleźć innego lekarza. Gbiorczykowi na wzrok padło. Najwidoczniej...
    Raczej w Toruniu szukać nie będę. Uderzę do Bydgoszczy. :(

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • beti87 Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wlasnie chce do bydzi bede miala namiar od kuzynki do lekarza, który jako jedyny wykryl u niej tak zaawansowana endometrioze w wieku 32 lat , miala dwa zabiegi i niby nic po pol roku zaszla w ciaze.

  • beti87 Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarze rozkladali rece i mowili, ze nigdy nie bedzie miala dzieci jest to poprostu niemozliwe. Ja na ciąze czekam juz b.dlugo.Mialam 3 lek. w toruniu i niestety ciagle badania, obserwacje i nic wiecej zadnych leków, tylko zalecenia ,że moze kilka miesiecy pobrac antykonc. to moze cos sie ruszy.teraz na wlasna reke poszlam zrobic hormony bo rok temu ostatio mialam robione a moj lekarz nawet nie chce odebrac tel ode mnie i odpisac na sm. masakra jakas

‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ