X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro kuzynka bedzie to pomoze mi torbe spakowac, ale boje sie ze jak ja spakuje to sie zaraz zacznie, a donoszoną mam dopiero 6 stycznia:)

    Madzia nie zamartwiaj się. Mamy ogromne szczescie i wielki cud od Boga ze jestesmy w ciązy ale czasami sa takie sytuacje ktore odbieraja nam radosc z tego czasu:( problemy z przeplywem, widmo zespolu Downa, cukrzyca i jeszcze ta szyjka i jak tu sie cieszyc, ale na szczescie z szyjka jest lepiej wiec moze chociaz te ostatnie dni moze przebiegna bez problemu, czego i Tobie zycze:)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, faktycznie Wasze ciąże to jeden wielki stres. Wierzę,że teraz będzie tylko lepiej. AnaR nie szalej,niech Ulcia sobie posiedzi u Ciebie jeszcze troszkę :)
    Magda lena, Ty też się nie stresuj za dużo. Odpoczywaj ile wlezie,bo później to długo nie odpoczniesz :)

    AnaR, Magda lena lubią tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co u Was slychac dziewczynki??

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, faktycznie cisza u nas ostatnio.
    Niestety mi jest coraz trudniej. Źle się czuję psychicznie i czasem już nic mi się nie chce. Przeraża mnie wizja świąt i wszelkich życzeń świątecznych. W moim wieku to wiadomo jakich życzeń się spodziewać... Nie wiem jak to zniosę.

    A ty anaR na kiedy dokładnie masz termin? Jak ten czas leci...

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja termin mam na 27 stycznia alr donoszona na 6:)
    ja tez nie lubilam tego, bo zawsze bylo to samo, kiedy dziecko i wgl. generalnie od zawsze nie lubilam dzielic sie oplatkiem.
    platku zobaczysz twoje cierpienie zostanie wynagrodzone:)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki AnaR. Chcę w to wierzyć:)

    to teraz czekamy na Ulę:)

  • saga Przyjaciółka
    Postów: 81 23

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku ja tez trzymam za Ciebie mocno kciuki! Dziewczyny ja zrobiłam wczoraj test i wyszły dwie kreski. Aż cieżko mi w to uwierzyć. Miałam isc na monitoring cyklu w tym miesiącu a ostatecznie nie poszłam bo nie miałam możliwości zwolnić sie z pracy. Idę dzisiaj na badanie krwi potwierdzić ciąże, no i zapisuje sie do ginekologa żeby on tez ja potwierdził.U kogo najlepiej prowadzić ciąże w Toruniu? Moja lekarka pierwszego kontaktu mówiła żeby wybrać lekarza pracującego na oddziale w szpitalu. Ale kogo?

    emka@, Magda lena, Płatek szkarłatny, rah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę u Łojko i jestem zadowolona. Przyzwyczailiśmy się do siebie i ja mu ufam a to jest najważniejsze. Chociaż gdyby nie Łojko mi pomógł zajść w ciąże to prowadziła bym ją u Jackowskiego. Przemiły lekarz tylko ciężko się do niego wbić. Jak potwierdzisz wyniki to zaraz gdzieś się umawiaj. Trzymam mocno kciuki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaR a jak już spakujesz torbę to możesz napisać co w ogóle spakowałaś i jaką torbę bierzesz? Co prawda dostałam w zeszłym tyg listę na SR ale tam jest strasznie mało rzeczy w porównaniu z tym co dziewczyny na forach piszą i już sama nie wiem co trzeba a co niekoniecznie. Jeszcze dziś chyba podpytam położną.

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to ogarne to chetnie napisze:)
    Saga moje gratulacje:)
    słyszalam ze Jackowski tez jest dobry, on na Chełmińskiej czy jakos tak przyjmuje, na przeciwko biedronki niedaleko targowiska

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saga! GRATULACJE! fantastycznie. Przesyłaj wiruski dla dziewczyn!!!!
    Hmmmm ja gdybym miała drugi raz wybierać lekarza prowadzącego to byłaby Izabela Dziekońska-Marciniak. Pracuje w szpitalu na Bielanach, a przyjmuje prywatnie w Matopacie. Bardzo o mnie dbała w szpitalu. Konkretna, rzetelna i mądra kobieta!
    A na kobietę to nawet delikatna.
    Na pewno odradzam Civis Vita (dr. Migda), Gbiorczyk u którego prowadziłam ciążę, spoko, ale też ma dużo wad! Drugi raz bym go nie wybrała.
    Obecnie ciążę prowadzę w Bydgoszczy, ale rodzić będę raczej w Toruniu, chyba, że będę miała mieć wywoływany to jadę do Bydgoszczy. Ale mam nadzieję, że akcja porodowa zacznie się w domu, pojadę na porodówkę, i po 2h będzie już Staś
    Mąż co prawda strasznie marudzi ... bo Bydgoszcz. Jego syn ma mieć w akcie urodzenia BYDGOSZCZ?!
    Pffff. Też mi coś.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    AniaR a jak już spakujesz torbę to możesz napisać co w ogóle spakowałaś i jaką torbę bierzesz? Co prawda dostałam w zeszłym tyg listę na SR ale tam jest strasznie mało rzeczy w porównaniu z tym co dziewczyny na forach piszą i już sama nie wiem co trzeba a co niekoniecznie. Jeszcze dziś chyba podpytam położną.
    Ja już spakowana jestem :P Tzn. tylko swoją walizkę mam przygotowaną, dziecka rzeczy spakuję po nowym roku. Jak leżałam w szpitalu to dowiedziałam się, żeby osobno spakować swoje rzeczy i dziecka w osobnej torbie. Dla siebie mam walizkę, a dla dziecka będę miała torbę.
    Emka, na Bielanach o dziwo dość dużo rzeczy zapewniają. Np. koszulę do porodu jednorazową możesz sobie zażyczyć, podkłady poporodowe jeśli nie masz to dają. Laktator itp.
    Smoczków nie można używać, bo dostaniesz po łapach. Serio. Matki po kryjomu dają dziecku smoka. Wg położnych jeśli dziecko ma potrzebę ssania to ma ssać cyca. Głupie baby... to dziecko ma 2h na cycku wisieć?! No ale lepiej im nie podskakiwać, grzecznie przytakiwać, słuchać i modlić się o jak najszybszy wypis

    emka@ lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Saga! Co do lekarza, to niestety nie doradzę.

  • saga Przyjaciółka
    Postów: 81 23

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za gratulacje, a wiruski już wysyłam i czekam na dobre wieści od Was!
    Magda lena wrote:
    Saga! GRATULACJE! fantastycznie. Przesyłaj wiruski dla dziewczyn!!!!
    Hmmmm ja gdybym miała drugi raz wybierać lekarza prowadzącego to byłaby Izabela Dziekońska-Marciniak. Pracuje w szpitalu na Bielanach, a przyjmuje prywatnie w Matopacie. Bardzo o mnie dbała w szpitalu. Konkretna, rzetelna i mądra kobieta!
    A na kobietę to nawet delikatna.
    Na pewno odradzam Civis Vita (dr. Migda), Gbiorczyk u którego prowadziłam ciążę, spoko, ale też ma dużo wad! Drugi raz bym go nie wybrała.
    Obecnie ciążę prowadzę w Bydgoszczy, ale rodzić będę raczej w Toruniu, chyba, że będę miała mieć wywoływany to jadę do Bydgoszczy. Ale mam nadzieję, że akcja porodowa zacznie się w domu, pojadę na porodówkę, i po 2h będzie już Staś
    Mąż co prawda strasznie marudzi ... bo Bydgoszcz. Jego syn ma mieć w akcie urodzenia BYDGOSZCZ?!
    Pffff. Też mi coś.
    A ten Jackowski którego polecacie pracuje na oddziale?Jakie ma usg?
    Podobno w Matopacie mają bardzo dobre usg 3d. Moja przyjaciółka też zaczyna ciążę i zapisała się do Stankiewicza też w Matopacie. Po pierwszej wizycie jest zadowolona.

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackowski na patologii 2, nie ma chyba usg 3d. Łukasiewicz ktory tez pracuje w szpitalu ma usg 3d i przyjmuje w consilium na chelminskiej.

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • saga Przyjaciółka
    Postów: 81 23

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przejrzałam opinie i wybiorę albo Jackowskiego albo Panią Marciniak. A czy Wy chodzicie tylko prywatnie? Bo myślałam, żeby też zapisać się na NFZ żeby chociaż część badań zrobić za darmo.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o matopat, to o Stankiewiczu też mam najlepszą opinię spośród tych lekarzy. U tej Marciniak nie byłam.
    A do Jackowskiego chodziło wiele moich koleżanek w ciąży. nie wiem czy to zbieg okoliczności czy rzeczywiście tak dobrze ciążę prowadzi.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba Matopat to najmądrzejszy i najlepszy wybór. Wiem, że jak coś się dzieje to konsultują ze sobą wiele spraw. Ja chodziłam tylko prywatnie, nie chciało mi się i pryw i na nfz. Ale to dobry pomysł. A co do Jackowskiego to próbowałam się kiedyś do niego umówić, byłam wtedy w 12tc, ale miał za dalekie terminy. Musiałabym czekać prawie 4tyg! :( Szkoda, bo też sporo dobrego o nim słyszałam. W matopacie terminy chyba też są dość odległe...?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę prywatnie, a że nie najlepiej mi wyszły pierwsze badania prenatalne w 13 tc, to zostałam na nfz skierowana najpierw do Migdy na genetyczne a później do Łodzi. I w sumie wszystkie USG 3d + eho serduszka mam tam robione średnio co 1,5 miesiąca i to wszystko na nfz, także trochę oszczędności jest bo te usg jest najdroższe. A badania z krwi robię prywatnie. Nie są to już aż tak drogie badania (te droższe i tak nie są refundowane) więc po co jeszcze czekać gdzieś w kolejkach po skierowania.

  • saga Przyjaciółka
    Postów: 81 23

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj obdzwaniałam lekarzy. Do pani Marciniak w Matopacie rejestracja na kolejny miesiac trwa 1,5 godziny.Na poczatku stycznia beda zapisywac na luty i trzeba miec duzo szczescia zeby wbic sie.
    U Jackowskiego tez juz na luty zapisuja. Ale mialam szczescie i zwolnil sie dzisiaj jeden termin. I jestem juz po pierwszej wizycie. Kolejna mam na poczatku stycznia. Poki co widoczny jest pecherzyk, jest odpowiedniej wielkosci jak na swoj wiek i w dobrym miejscu macicy zagniezdzony.

    Magda lena lubi tę wiadomość

‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ