X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To idź na spokojnie do Kocha. skoro ma dobre opinie, to może jest jakiś do rzeczy. Daj znać co ci powiedział i jakie masz odczucia.
    Podobno jedno poronienie jeszcze nie świadczy o problemach z utrzymaniem. Ja tez poroniłam. Lekarz nie robił z tego problemu, mam nadzieję, że słusznie.

    Zaintrygowałaś mnie tym nowym lekarzem w lux medzie. Muszę to sprawdzić. Ja już straciłam nadzieje, że zatrudnią tam kogoś sensownego.

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wyniki AMH prawie 5, ale nasienie chyba źle. Generalnie wyszło że ma w ejakulacie ponad 82 miliony plemników więc super, ale wyszło upłynnienie mechaniczne a to nie jest chyba nic dobrego i jeszcze jakieś lekko obniżone odchylenia główek, ale leciutko o chyba 0,3 ale nie wiem też co to?

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMH chyba na granicy więc ok.
    A ruchliwość i morfologia plemników jaka?

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie nasienia robiliście w matopacie?

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, pojechaliśmy specjalnie do gdańska do invicty :P wszystko jest powyżej norm, tylko ten jeden parametr mnie martwi...

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena wrote:
    Pola_x. Myślałam o Tobie niedawno! Myślałam, że już tu nie zaglądasz! Gratulacje z okazji narodzin maluszka <3 Rodziłaś chyba jeszcze w 2015 roku? czy już w 2016?
    A gdzie rodziłaś?
    Ja byłam zagrożona porodem przedwczesnym od 25 tc, a dziś już 34/35 tydzień. uff, więc kto wie czy nie przenoszę :D Chociaż powiem Wam, czuję, że coś się dzieje. Aplikując luteinę czuję, że szyjka jest otwarta. Mogę tam ze 3 palce wsadzić. Jeszcze 2 tyg tak nie miałam, było ciasno i twardo. No i w nocy już minimalne skurcze mnie łapią. Nie są bolesne, tylko nieprzyjemne.

    Zaglądałam, ale dość nieregularnie i potem ciężko było odpisywać. Dziękujemy :* W 2016 już. Ja miałam skurcze od jakiegoś 18tc, a potem już było coraz gorzej. I tak dociągnęłam potem, że urodziłam dzień przed tym jak miałam się już zgłosić do szpitala :D A rodziłam w Brodnicy.

    km5sio4phkxiw92p.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak narazie cisza. Mloda wazy 3300. A zaczac cos maja w piatek wiec moze coscsie ruszy

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • AnnaK89 Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana a jaki lekarz tam o ciebie dba teraz?

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3300 to idealna waga :). Coś mi się wydaje, że Ulcia się zaraz pojawi ;)

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek czy ja dobrze kojarzę, że Ty chcesz podejść do inseminacji? Jeśli tak to w toruniu? jeśli tak to gdzie :P bo tez o tym myślę.

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opiekunem sal jest Paluszynski. Podobno maja balonik zalozyc najpierw

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR wrote:
    Opiekunem sal jest Paluszynski. Podobno maja balonik zalozyc najpierw
    ehhh. Może urodzisz do tego czasu? Po schodach pomykaj!!!!!!!! Ale już!!!!!!!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • KTB Znajoma
    Postów: 17 25

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Gbiorczyka jeśli chodzi o leczenie niepłodności w CT :) w każdym razie mi się udało. Jedyne co odstrasza to kolejki. Raz poszłam do lekarza na Filtrową (nie pamiętam nazwiska) - nie dość, że był niemiły to jeszcze mnie nastraszył, że nie zajdę w ciąże, więc już więcej mnie zobaczył. Ideałów nie ma ale najważniejsze to ufać lekarzowi i dobrze się u niego czuć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 12:43

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam, że Gbiorczyk jest okej, ale nie do "grubszych" spraw. W Toruniu nie ma specjalisty od leczenia niepłodności.

    KTB. Widzę po suwaczku, że masz fasolkę w brzuszku. Gratulacje. Życzę spokojnych i nudnych 9 miesięcy!!!!!
    Długo się staraliście o maluszka?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • KTB Znajoma
    Postów: 17 25

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moją sytuację chyba można nazwać "grubszą". W sumie jakieś 1,5 roku minęło zanim się udało. Najpierw okazało się, że mam pcos. Później nie reagowałam na leki stymulujące(clo). Z kolei zastrzyki (cięższe leki) powodowały przestymulowanie. Międzyczasie średnie wyniki męża i problemy żołądkowe. W skrócie zero owulacji przez te półtorej roku i zero szans. W końcu po innym leku udało się wywołać owulację-jedną i jedyną :D i od razu za pierwszym razem się udało. A już miałam wizję inseminacji a nawet in-vitro.

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KTB, super, że u Was tak to się "skończyło"! :)
    Cieszę się, że Gbiorczyk dopasował odpowiedni lek i teraz maluch w drodze.
    Ja też dużo zawdzięczam Gbiorczykowi, ale ilość pacjentek mnie odstrasza. Drugiej ciąży nie poprowadziłabym u niego. Czasami widać, że jest zmęczony. Szczególnie wieczorami. np. o 22:00, gdy mnie przyjmował... uhh.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyatii wrote:
    Płatek czy ja dobrze kojarzę, że Ty chcesz podejść do inseminacji? Jeśli tak to w toruniu? jeśli tak to gdzie :P bo tez o tym myślę.
    Tak, pewnie będę podchodzić w marcu. W Toruniu raczej nikt nie robi bo do tego trzeba odpowiednio przygotować nasienie. Będę robić w Niemczu pod Bydgoszczą. Opinie są średnie o tej klinice ale chyba raz spróbuję. Jak będzie bardzo źle to w przypadku konieczności kolejnej inseminacji może pojadę gdzieć dalej. Mój lekarz twierdzi, że nie ma znaczenia kto robi zabieg bo to nic skomplikowanego.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super KTB, życzę spokojnej ciąży :)
    anaR, moja koleżanka miała ostatnio balonik i udało się wywołać.

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KTB wrote:
    Ja polecam Gbiorczyka jeśli chodzi o leczenie niepłodności w CT :) w każdym razie mi się udało. Jedyne co odstrasza to kolejki. Raz poszłam do lekarza na Filtrową (nie pamiętam nazwiska) - nie dość, że był niemiły to jeszcze mnie nastraszył, że nie zajdę w ciąże, więc już więcej mnie zobaczył. Ideałów nie ma ale najważniejsze to ufać lekarzowi i dobrze się u niego czuć.

    Gratulacje :) I spokojnej ciąży życzę!
    U nas też 1.5 roku starań, a naszą kruszynkę zawdzięczam również Gbiorczykowi. Później poprowadził mi trudną ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 20:26

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera a co to ten balonik? Chyba muszę zasięgnąć porady wujka google...
    Za moich czasów podawali oksytocynę...
    Ale popieram chodzenie po schodach. Znajoma tu z OF w taki sposób wywołała poród, a też była w szpitalu już. A poród trwał bardzo krótko - więc tylko pomarzyć...
    AnaR trzymam kciuki! Jak fajnie masz, że tak blisko już do spotkania z Ulcią...
    KTB, a ten z Filtrowej to nie był Nowicki czasem? Gratuluję ciąży :-) Zdrówka dla Was!

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ