X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR czekamy :)

  • AnnaK89 Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam torunianki. Bede tu do was zagladac.poczytalam kilka stron wstecz i tez mam zle wspomnienia z bielan. Mi cisnienie skacze jak slysze o dr Ł. Jestem od lipca mama aniolka.mam hiperprolaktynemie. Narazie starania bezskuteczne:(

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie, szyjka calkowicie zgladzona, palpacyjnie wyczul glowke. mala tak jest u mnie w brzuszku powyginana ze za kazdym razem inaczej mu waga wychodzila, miedzy 2780 a 3100:(

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna masz na myśli Łojko? Ja akurat trafiłam na jego dobry humor i to jedyny lekarz który coś zrobił "przy mnie"

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaR! Zaraz Ulcia będzie z Wami <3 <3 <3 Nie stresuj się! Wszystko będzie dobrze! 3mamy kciuki!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha wrote:
    Anna masz na myśli Łojko? Ja akurat trafiłam na jego dobry humor i to jedyny lekarz który coś zrobił "przy mnie"
    Łojko to jedyny lekarz ginekolog który mnie nie zbadał na wizycie jak poszłam do niego z problem z zajściem w ciążę. Jak można nie zbadać pacjentki?! Przecież to podstawa!!!!
    Olał mnie strasznie. Gdyby mnie zbadał może zobaczyłby polipa i nie zaszłabym w ciążę mając to świństwo. Ile nerwów i łez to by mi oszczędziło. Do tej pory jak widzę Łojko to aż mnie trzęsie. wrrrrr.

    AnnaK89 - 3mam kciuki, żebyś szybko zobaczyła II kreseczki!!! Strasznie mi przykro, że masz Aniołka. A do kogo teraz chodzisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 14:40

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • AnnaK89 Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzilam do gbiorczyka.jak zaszlam poszlam do rozyckiej bo mnie kol namowila bo jej ciaze prowadzila. No i teraz corka marnotrawna wrocilam:) i jak mi sie uda to raczej przy nim zostane.to nic ze nie oracuje w szpitalu. I tak pisalam o łojko,zero informacji glupie teksty do kobiety ktora ledwo sie psychicznie trzymala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 19:52

  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj mam brązowe plamienie, nie dużo, ale oby się nie powtórzyło pierwsze poronienie :((((

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha, pisałaś, że termin miesiączki masz we wtorek?
    A robiłaś bete hcg czy tylko test ciążowy? Masz jakiś progesteron w domu (duphaston lub luteinę)?
    Zaciskam kciuki mocnoooo!!!!!!!!!!!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten mój kalendarzyk źle mi obliczył termin miesiączki przez to ze ost tak dużo się spóźnił i prawidłowy termin był piątek/sobota. To nie jest okres bo widzę ze to inaczej wygląda. Mam w domu jeszcze kilka tab luteiny

  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i betę idę zrobić jutro

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze to implantacja zarodka?? ja tez pamietam jak mialam plamenie ale delikatne

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem szczerze że bardzo na to liczę, ale po takich przejściach zaraz mam złe myśli :((((

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki z tego co wiem to bHCG rośnie dopiero po implantacji zarodka tak by pojawiły się dwie kreski na teście. Skoro więc Amantha już je ujrzała to implantacja to raczej nie jest.
    Ale spokojnie...
    To nie musi oznaczać nic złego.
    Nie łam się Amantha... Moja mama do 3 miesiąca ciąży miała plamienie w czasie przewidywanej miesiączki i wszystko było ok. Po prostu czasem się tak zdarza i nie jest to wcale takie rzadkie. Ja bym nawet uznała za dobry znak jeśli wcześniej przed @ nie plamiłaś.
    Trzymam kciuki z całych sił i najważniejsze: MYŚL POZYTYWNIE!

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wstałam dziś rano żeby iść na betę a dostałam okres :( i o co chodzi?? :(:(:(

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj... ;( Kochana. Idź i tak zrób bete...? Ja strasznie plamiłam/krwawiłam w 4/5 tc, bo miałam polipa. Może masz nadżerkę? Albo jakieś świństwo? :(
    Tulę mocno.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale teraz w tej ciąży krwawiłas a z ciążą było wszystko w porządku? Może to poronienie te wczesne czy tam biochemiczne. Nie wiem, mam dość ;( a brzuch tak boli ze wyleżec nie mogę ;(

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w tej ciąży tak krwawiłam, a teraz jestem w 35 tygodniu i oprócz tego, że przez polipa mam problemy z szyjką i muszę leżeć, to jest okej.
    Krwawiłam tak, że pode mną była kałuża krwi ze skrzepami!
    Wiem, że przy nadżerce też można plamić w ciąży.
    A skoro już raz poroniłaś i byłaś łyżeczkowana to nadżerka jest całkiem prawdopodobna.
    Zrób co uważasz za słuszne i co Ci serducho podpowiada, ale ja bym na bete poszła.
    :( Ja bym nie traciła nadziei.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 09:12

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam na betę...

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak otrzymasz wynik. Mam nadzieję, że to jakieś paskudztwo, a kropeczek przetrwał!!!!!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
‹‹ 330 331 332 333 334 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ