X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za wsparcie :* No ciężki to dla nas czas. Nie wiem ile jeszcze siły w sobie znajdę.

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 4 lutego 2016, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae kobiety to takie stworzenia, które choćby sił nie miały, po każdym załamaniu i tak się podniosą, otrzepią z kurzu i pójdą dalej. Tak jesteśmy stworzone. Wierzę że Ty również znajdziesz w sobie tę siłę na dalszą walkę - bo możliwości nadap macie, i macie o co walczyć. .. ściskam ciepło. Pomyśl sobie, że teraz pełnię służbę nocną, żebyście wszystkie mogły spac spokojnie;)

    Pazyfae, Magda lena, Tova33 lubią tę wiadomość

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae przykro mi :( Może w Gdyni będzie pomyślniej.

    Pazyfae lubi tę wiadomość

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Wiesz co,o Invikcie tez slyszalam. Nie wiemy którą klinikę wybrać tak naprawdę. Gameta ma gorsze opinie jako klinika ale lekarze maja lepsze opinie niz w Invikcie. I teraz nie wiem. Jestesmy w kropce. Mkl z forum poleca Gamete. W necie opinie podzielone...ale gorzej niż w Zdrówku nie bedzie na pewno..
    Pazyfae, my jedziemy do invicty zupełnie spontanicznie. Wzięło sie to stąd, że jest promocja na OF i pierwsza wizyta za darmo. My tego nie planowaliśmy. Przedwczoraj chyba stwierdziliśmy, że skorzystamy z tej promocji. Może wy też skorzystajcie.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 4 lutego 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklejam ci linka


    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/o-ovufriend,1.html#160

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 18:53

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Płatku:* ale ja nie prowadzilam kalendarza takze nici z tego. W takim razie czekam na Twoja relację:)
    Sayuri,masz rację...Ja ogolnie jestem typem działacza. Musze działac,miec jakis cel,zeby nie zwariowac.

    Magda lena lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 4 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku a kiedy jedziecie? Jesli moge Ci cos doradzic to nie traccie czasu i kasy na Zdrowko,jedzcie od razu do profesjonalistow. Ja z calym szacunkiem i uwielbieniem dla Sochy nie mam pojecia czemu nam polecil to Zdrowko. Naprawde,kompletnie tego nie rozumiem

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 5 lutego 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładnie napisałaś Pazyfae.
    "Musze działac,miec jakis cel,zeby nie zwariowac."
    Bardzo pozytywna cecha charakteru!!!!!

    Płatku, dobrze robicie jadąc do Invicty. Ja byłam u dr Łukaszuka w 9/10 tyg ciąży, też w tej klinice. Strasznie chciałam żeby prowadził moją ciążę. Świetny lekarz. Profesjonalista w 10000%! Bardzo chciałam też "z nim rodzić". No ale nie wyszło.
    Na pewno drugą ciążę (jak już będę mieszkała w Gdańsku) poprowadzę właśnie w Invikcie.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 5 lutego 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki czy ktoś tu jeszcze o mnie pamięta? :( bo mam wrażenie, że moje wpisy gdzieś znikają między wszystkimi... ciesze się,że u Was wszystko dobrze, a tym co oczekuja łącznie ze sobą życzę cierpliwości... :*

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedziemy za tydzień ale powiem wam, że przerażają mnie ankiety, które nam wyslali do wypełnia. Strasznie szczegółowe. Aż strach pomyśleć, że to wszystko może mieć wpływ na płodność.
    Mam nadzieję, że ta wizyta coś wniesie. Na peno znów wydam mnóstwo kasy na badania, które zalecają przed wizytą. Doszłam do wniosku, że podejdę do tego porządnie i zrobię wszystkie.
    Tyle, że tracę już nadzieję, że taka klinika może nam pomóc:(

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha, mąż był na wizycie u urologa?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 6 lutego 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O chociaż ktoś :) dziękuję Madziu :P tak był, u urologa wszystko ok ale dostaliśmy na dalsze badania...

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 6 lutego 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha wrote:
    O chociaż ktoś :) dziękuję Madziu :P tak był, u urologa wszystko ok ale dostaliśmy na dalsze badania...
    Czyli cały czas plan Kocha, tak? Wstrzymujecie się na razie ze staraniami, póki mąż nie będzie miał wszystkich badań?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 7 lutego 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan Kocha dokładnie. A na razie to i tak czekamy na @...

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 9 lutego 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu ucichło...
    Jak tam Dziewczynki?
    Ja melduję się po pierwszym spotkaniu z położną.
    Zaskoczyła mnie pozytywnie, bo okazało się, że pracuje w naszym szpitalu na oddziale położniczym. Poopowiadała mnie i mężowi trochę o zwyczajach panujących np na porodówce, oddziale poporodowym. Dowiedziałam się już osobiście, że z racji epilepsji dziecka po porodzie nie dostanę na cały czas. Owszem - kangurowanie tak, ale tylko z mężem. A karmienie przy położnej w razie gdyby coś miało mi się stać.
    Większość rzeczy właściwie już wiedziałam, ale dowiedziałam się parę szczegółów, które jakby nie patrzeć także mają znaczenie. Np. nie potrzebne są podkłady porodowe, bo dają. Koszulę do porodu lepiej mieć swoją, bo te jednorazowe są fizelinowe (ugotować się w tym można) w dodatku trochę prześwitujące. Podobnież też w szpitalu nie kapią dzieci wcale itp.
    Trochę poczucia bezpieczeństwa mi ta rozmowa dała. Mój lekarz ze szpitala, położna też - same znajome twarze.
    Heh... Tylko jedno mnie wkurzyło. Nie dostane dziecka ze względów bezpieczeństwa, ewentualnie tylko przy osobie trzeciej. Więc pytam czy wobec tego mąż dostanie opiekę na dziecko skoro lepiej żebym ja się nim sama nie zajmowała? W przepisach prawa jest taki zapis, że można dostać taką opiekę na zdrowe dziecko jeśli matka będąc na macierzyńskim nie może się dzieckiem zająć. I o ile się nie mylę to nawet 60 dni. A położna mi mówi, że ordynator (Drożdżal?) podobno takich praktyk nie stosuje, bo ciąża i poród to nie choroba...
    Na razie jestem spokojna, bo jeszcze nikt nam nie odmówił, ale jeśli odmówi to nie zamierzam przeprosić i wyjść.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Tova, walcz o swoje. Co prawda ciąża to nie choroba ale epilepsja już tak. Kto wie może nawet Drożdżal zmieni zdanie po rozpatrzeniu twojego przypadku.

    Tova33 lubi tę wiadomość

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy wczoraj z mężem u Sochy.

    Jajniki pięknie mi się zmniejszyły, wnet o połowę :D i dostaliśmy zielone światło na starania. Oczywiście stymulacja cyklu, czyli CLO i luteina dopochwowo. Metformina w dalszym ciągu. Ależ mnie ta wizyta podniosła na duchu:) dziś zrobiłam sobie małą przerwę w pracy na spacer do apteki - co prawda oprócz mini zawału, który dostałam, jak usłyszałam, ile muszę zapłacić za komplet leków - ok. 350 zł - to spacer dobrze mi zrobił, dodał skrzydeł :)

    Socha pochwalił męża za rzucenie palenia i za podjęcie próby zrzucenia kilku kg:)

    Jak już ochłonęłam z wrażenia po usłyszeniu kwoty za leki, wykupiłam połowę - przecież zawsze mogę jechać po receptę. A i tak mam się zgłaszać co miesiąc pod koniec cyklu na monitoring. Finansowo ruina, ale przecież czego się nie robi....

    Pozdrawiam dziewuszki !

    Amantha, Magda lena, Płatek szkarłatny, Tova33, Marteczka93, polly8725 lubią tę wiadomość

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie Sayuri!!!to teraz nic tylko dzialac!trzymam kciuki!

    sayuri lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Sayuri. Trzeba miec nadzieję, że się szybko uda wtedy więcej nie wydacie:).

    sayuri lubi tę wiadomość

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączam się do kciuków Sayuri!
    Tylko teraz no stress i <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

    sayuri lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ