X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 11 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri kciuki! :)

    sayuri lubi tę wiadomość

    km5sio4phkxiw92p.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 11 lutego 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej podobał mi się tekst lekarza do mojego malża: no,to jak przez pół roku pan nie strzeli,to my strzelimy za pana :D

    Tova33, Magda lena, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri, ściskam kciuki za Was! :*
    Tekst lekarza na luzie. Dobrze. Bo ile można być poważnym i zmartwionym...

    Płatku, dobrze pamiętam, że na dniach macie wizytę w Gdańsku? Czy już jesteście po?

    Ja nadal w dwupaku :) Chociaż lekarz obstawia, że jeszcze do 7 dni, ale nie uwierzę póki nie urodzę :P
    Szyjkę już mam zgładzoną, główka w pęcherzu płodowym wyczuwalna podczas badania, rozwarcie mam. Czekać tylko na skurcze lub odejście wód. Na szczęście czuję się już lepiej, bo brzuch mi mocno opadł, więc oddycham jak człowiek, nie mam zgagi. Ostatnie 5 tygodni było koszmarem. Bolała mnie każda część ciała! :( Teraz wszystko odpuściło.

    Tova33 lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda w sumie rodzić już możesz :D Ja chodziłam kilka tygodni bez szyjki, z rozwarciem, ze skurczami, a mała od dawna była ułożona nisko główką gotowa do wyjścia :D

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x wrote:
    magda w sumie rodzić już możesz :D Ja chodziłam kilka tygodni bez szyjki, z rozwarciem, ze skurczami, a mała od dawna była ułożona nisko główką gotowa do wyjścia :D
    Osz kuźwa ;( Serio? No ja mam rozwarcie od listopada, ale szyja dopiero tydzień temu zanikła. To połażę pewnie jeszcze trochę.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae ściskam mocno bardzo. Działajcie dalej-jesteś silna i dzielna. Na pewno dasz sobie radę.

    Sayuri super ta wizyta-teraz tylko działać na pełnych obrotach.

    Tova kto jak kto,ale Ty na pewno wywalczysz swoje :)

    Magda trzymam kciuki za Was :)

    My byliśmy w klinice. Jak skończę tabsy anty i zacznę nowy cykl(coś koło 20 lutego) , to od 2 dnia mam stosować Gonal(zastrzyki brry) na stymulację jajników. Po 6 dniach kontrola-aby określić dawkę na kolejne dni. Jesteśmy juz tak blisko i strasznie się boję. Boję sie,że sie nie uda ;/
    Choć mężowi sie dziś śniło,że urodziłam dziecko :) Powiedział,że tak szybko byłam w ciąży,że nikt nie wiedział he. Chciałabym żeby sie spełniło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 15:06

    Tova33 lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena wrote:
    Osz kuźwa ;( Serio? No ja mam rozwarcie od listopada, ale szyja dopiero tydzień temu zanikła. To połażę pewnie jeszcze trochę.

    Może u Ciebie pójdzie szybciej :) U mnie to tak śmiesznie wyszło, bo ja od połowy ciąży leżałam przez to, poród przedwczesny to mi walił drzwiami i oknami, a jak przyszło co do czego, to się jej wygonić nie dało. Taką złośniczkę małą nosiłam :D

    polly powodzenia!! :)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 12 lutego 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, kurde, kurde!!!!

    Jak dostaliśmy zielone światło na starania i wykupiłam te niebotycznie drogie leki, to mi się choróbsko przypałętało :( no masakra jakaś. Zatoki zawalone, z nosa leci ciurkiem i już gardło zaczyna pobolewać :( nie chciałabym brać antybiotyku, bo raczej negatywnie wpływa na płodność i ewentualną fasolkę :/
    a mama mnie nastraszyła, że jakaś jej znajoma trafiła do szpitala "na serce", bo przeciążone było niewyleczoną infekcją :/

  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 13 lutego 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri - Moim zdaniem spróbuj na razie domowych sposobów, albo doradz się lekarza. Moja koleżanka była tez przeziębiona, lekarz mówił by wygrzała się w łóżku, herbata z cytryną itd i powiedział, że organizm będzie się bronił przed chorobą, a nie ciąża i zaszła w ciążę :) chyba ze na prawdę źle się czujesz to nie ryzykuj :(

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 13 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    Kurde, kurde, kurde!!!!

    Jak dostaliśmy zielone światło na starania i wykupiłam te niebotycznie drogie leki, to mi się choróbsko przypałętało :( no masakra jakaś. Zatoki zawalone, z nosa leci ciurkiem i już gardło zaczyna pobolewać :( nie chciałabym brać antybiotyku, bo raczej negatywnie wpływa na płodność i ewentualną fasolkę :/
    a mama mnie nastraszyła, że jakaś jej znajoma trafiła do szpitala "na serce", bo przeciążone było niewyleczoną infekcją :/
    sayuri znam to. Ja w pierwszym cyklu z clo zachorowałam na anginę i brałam antybiotyk.
    Także zwykłe przeziębienie to jeszcze nie najgorsza opcja. Myślę, że amantha ma rację. Lecz sie czym możesz i nie panikuj.

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 13 lutego 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę panikuję bo wiem,czym się kończą u mnie przeziębienia :( zapaleniem oskrzeli. Dziś jakby nieco lepiej się czuję, mam nadzieję, ze może ustąpi.

    Zostałam poproszona na matkę chrzestną przez brata mojego męża, dla jego synka. Chrzest jutro... obym tylko nie kichała księdzu przed ołtarzem;)

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to u mnie właśnie trwa te koszmarne 5 tygodni. Ledwo łażę i zgaga mnie pali jak szalona. Każdy ruch to ból brzucha. Momentami mam wrażenie że się zaraz rozleję a lekarz ciągle uparcie twiwrdzi, że jeszcze daleko.
    Obyś Ty już nie musiała zbyt długo czekać.
    Polly trzyma kciuki za proroczy sen!
    Sayuri herbatka, cytrynka,miód, mleczko i do wyrka co by chirubsko wypędzić. I nie panikuj, myśl pozytywnie. Wiem, że czasem trudno ale to naprawdę dużo daje. Trzymam kciuki.
    Ja też chora więc łącze się w bólu ☺

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już mi lepiej,więc co robi mądra Sayuri? Drze się do mikrofonu razem z Polly w domowym karaoke.... oddechu złapać nie mogę, gardło zasycha, no ale przecież trzeba się rozerwać;)

    Tova33, Magda lena lubią tę wiadomość

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 13 lutego 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha... No i pięknie!
    Pozdrawiam Dziewczynki :-)

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 14 lutego 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Sayuri, Polly. Brawo! :)

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 14 lutego 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri wrote:
    Dzisiaj już mi lepiej,więc co robi mądra Sayuri? Drze się do mikrofonu razem z Polly w domowym karaoke.... oddechu złapać nie mogę, gardło zasycha, no ale przecież trzeba się rozerwać;)

    Widzę, że zabawa była przednia :D I dobrze, trzeba się rozerwać :)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 14 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaRjak tam u was? Jak Ulcia?

    magda jak się czujesz? Dzieje się coś?

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 14 lutego 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic się nie dzieje. Cisza jak makiem zasiał. Miałam nadzieję, że czop mi odchodzi, bo od kilku dni mam gęsty beżowo brązowy śluz, ale to raczej nie to. Nie wiem. Boję się, że jak donoszę do terminu (tfu tfu albo przenoszę), wtedy może mnie czekać cc. Bardzo chciałabym tego uniknąć. Lekarz od razu mi powiedział, że z moją miednicą urodzę dziecko sn, ale maksymalnie 4,2kg, a to i tak będzie wyzwanie. We wtorek idę na usg żeby określić wagę dziecka, bo ostatnio było ciężko. Podał widełki 3,4kg - 3,7kg.
    Młody był bardziej chętny na wyjście w 25tc niż teraz...
    Kurde jak sobie przypomnę. Szpital, sterydy na rozwój płuc, pessar. Każdy dzień był na wagę złota.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 20:18

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te ostatnie tygodnie to jak siedzenie na bombie zegarowej...
    Sama siebie dokładnie obserwuję i mam pełno wątpliwości. Wolałabym już urodzić, ale znając życie i ja przenoszę. Córkę też przenosiłam.
    Duży już ten Twój Staszek, Magda. Faktycznie mógłby już zechcieć powitać się z Mamusią.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda rozumiem doskonale, przechodziłam przez to samo. Czop mi też zaczął odchodzić jakiś czas przed i już widziałam jakąś nadzieje i co? I nic. Człowiek w tym czasie wypatruje każdego symptomu. Oby się coś rozkręciło u was! :)

    km5sio4phkxiw92p.png
‹‹ 339 340 341 342 343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ