X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas wszystko dobrze. Zaglądam tutaj jak tylko mam czas. Ulcia spokojna. Je i spi;) pod koniec tyg idziemy na wizytę do lekarza. Dostanie skierowanie na badanie TSH czy nie ma niedoczynności tarczycy

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny błagam pomóżcie!!! :( :( :( :( najlepszy androlog? :( podobno Bydgoszcz coś tu może zdziałać?

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M. Socha w bydgoszczy, w Toruniu nikogo dobrego nie znajdziesz raczej...

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też byliśmy u Sochy. W Toruniu bieda.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha, a co u was? Jakieś problemy?

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, byliście z mężem w klinice, w Gdańsku?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie porodu nie widać. :(
    Lekarz myślał, że do dnia dzisiejszego mały już w 100% wejdzie w kanał rodny, ale nie. Ciągle siedzi tam tylko głową... Nie zapowiada się na poród... Niby jest nisko, bo ręką wyczuwa głowę, ale jeszcze trochę i mam się nastawić na poród w terminie...
    No i przygotować się na cc :( :( :( Chcę spróbować siłami natury, ale jeśli będe (tfu tfu odpukać) po terminie to cc. Ehhh. Dziś 2 razy go mierzył, żeby ustalić wagę 3,7kg wychodziło.
    Podobno na koniec dziecko wolniej rośnie... Oby!!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic dobrego się nie dzieje, mamy bardzo złe wyniki :( polecili mi jeszcze Kotzbacha i Ludwikowskiego . A wiecie ile on bierze za wizytę i jak z terminami? :((( straciłam nadzieje ;(

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jak z terminami u nich bo jak chciałam iść z M to się nie modłam dodzwonić długo i odpuściłam, z reszta o Kotzbachu słyszałam bardzo skrajne opinie... Z andrologów jeszcze jest w gdańsku Łukaszuk, on przyjmuje w invikcie, wizyta 100 zł, ja będę zwalniała termin piątkowy, więc jak coś to dzwoń, tam są w miare krótkie terminy.

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 16 lutego 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dam rady do Gdańska dojechać, to graniczy z cudem ze do Bydgoszczy mąż dał się namówić :(

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 17 lutego 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 200 zl,terminy miesięczne. U Sochy. Ja go polecam. Ale uwaga,musisz go "kupić" od pierwszej wizyty,inaczej mu nie zaufasz. Jest zupełnie inny od wszystkich lekarzy.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 17 lutego 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha wrote:
    Nie dam rady do Gdańska dojechać, to graniczy z cudem ze do Bydgoszczy mąż dał się namówić :(
    No chyba żartujesz? Czemu tak ciężko?
    Łukaszuk zajebisty w Gdańsku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 06:51

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha!glowa do gory!nie moze byc tak zle skoro raz sie udalo zajsc!!ja rowniez polecam Soche.moj mąz mu zaufal od razu.a to juz polowa sukcesu.
    Platku!jakie wrazenia z Invicty??

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane namówiłyście mnie! Najpierw umówiłam wizytę na pon z polecenia do dr Ludwikowskiego. Z jednej strony się cieszyłam, że wizyta tak szybko, ale nie dawało mi spokoju czemu nie ma kolejki i mogę przyjechać kiedy chce skoro jest takim dobrym lekarzem? Zaczęłam szperać po opiniach i negatywne trochę mnie zbiły z nóg :/ że co wizytę to zaznacza, że wszystko drożeje itd :/ myślałam, że nie ma co prawda lekarza do którego nie znalazła by się negatywna opinia, ale jednak jest... Socha :) odwołam zaraz tamtą wizytę a do Sochy na 18 kwietnia mam termin... ale zastanawia mnie jeszcze jedno... znam już 3 takie przypadki, gdzie wyniki mężów koleżanek były dużo gorsze od mojego i zdecydowały się na HSG co umożliwiło tym słabym plemnikom przedostanie się (a właśnie Pazyfae już w jednej ciąży byłam) i udało im się zajść w ciążę. Chciałabym coś zrobić do tego kwietnia żeby nie siedzieć bezczynnie i nie czekać na wizytę. Słyszałyście kiedyś o tym by HSG pomogło?

    Dziękuję Wam jeszcze raz, jesteście niezawodne!! :*

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę w Invikcie mamy teraz w sobotę. Nie mogę się doczekac ale jednocześnie czuję jakiś niepokój. Robiłam badania hormonalne, które mi zalecili mailowo i nie wszystkie wyniki mam w normie :(. Nie wiem co to znaczy a w internecie nie jest to jednoznacznie zinterpretowane.

    Magda nie martw się. Nawet jak będzie cesarka, to najważniejsze, żeby Staś się zdrowy pojawił na świecie.

    Amantha, nie piszesz co jest złego w tych wynikach, więc trudno się odnieść. U nas też nie są idealne. Niestety, jeśli nie ma jednoznacznej przyczyny to androlog niewiele pomoże. A twój M bierze już jakieś suplementy? Socha poleca Fertilman plus i mój to bierze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:13

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Ci Płatku wyszło nie tak? Nam Socha nie polecal zadnych suple,nawet sie go dopytywalam. Mowil ze jesli juz to Fertil man wlasnie ale ze to dla naszego spokoju jesli chcemy.ostatecznie nie kupilismh

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • AnnaK89 Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena ty chodzisz do Gbiorczyka prawda? to wczoraj po 9 rano twój miły głosik słyszałam w słuchawce pana doktora siedząc u niego przy biurku:)?
    rzeczywiście był zaskoczony że "bąbelek się jeszcze nie urodził" :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 19:21

  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będę w domku to powiem wam jakie wyniki są niepokojące. Pamiętam tylko, że prawidłowych jest tylko 8% a nieprawidłowych 92%. No i z ruchem a i b kiepsko, do tego badanych plemników tylko 147 :/ gdzie u koleżanki męża 649 :O

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha 8% to nie tak źle, norma to 4%. Ważne jest ile jest plemników w całym ejakulacie i jednym mililitrze a nie ile badanych. Napisz nam dokładnie jak te wyniki wyglądają, może nie jest wcale tak źle.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    A co Ci Płatku wyszło nie tak? Nam Socha nie polecal zadnych suple,nawet sie go dopytywalam. Mowil ze jesli juz to Fertil man wlasnie ale ze to dla naszego spokoju jesli chcemy.ostatecznie nie kupilismh

    No właśnie zaczynam mieć wątpliwości co do Sochy :(. wiem, że to pewnie dlatego, że mi się nie udało ale żal mam, że nawet jak mineło te pół roku na clo i go zapytałam jakie badania mogę jeszcze zrobić, to oczywiście powiedział, że żadnych. Stwierdził, że problem tkwi w mojej glowie i wysłał mnie do psychiatry. Niby chciał mi pomóc w ten sposób ale poczułam sie trochę jakby mnie spławił. A przecież mógł mi zlecić jakieś badania. Moja kasa, moja sprawa jak chcę płacić. A byłabym może spokojniejsza. On tego nie rozumie.
    Mam podwyższone SHBG, estradiol i prolaktynę po obciążeniu. Boję się co ten lekarz w Gdańsku powie :(
    Mój brał fertil man plus nawet zanim pojechaliśmy do Sochy. Wyszła mu obniżona ruchliwość A.

‹‹ 340 341 342 343 344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ