X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova33 wrote:
    No akurat pamiętnik jest do usunięcia bo po tych ostatnich aferach na BBF to strach cokolwiek pisać o sobie.

    O jakiej aferze mówisz??

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam o to samo spytać.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amantha wrote:
    Płatku, a wiesz co by mógł zacząć brać?? Do kwietnia może byśmy juz coś sami zaczęli działać? :(
    Niech Socha mówi w razie co po co, znam przypadki ze zaszły dziewczyny po tworzy ciążę wiec nie chce żałować ze nic nie robiłam...

    Mój bierze fertilman plus, poprawiła mu się ruchliwość. Socha to poleca. W ciąży jednak nie jestem, więc nie wiem czy to dobra reklama ;).

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova, trzymaj sie dzielnie. Mnie to dziwi, że te kobiety maja siłę krzyczeć. Ale jak już prą to chyba nie krzyczą co?

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 20 lutego 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie szkoda sił na krzyki. I po co innych denerwowac? Teraz tak pisze a zobaczymy co że mną będzie..

    A z afer na BBF to jedną taka że okazuje się iż nie wiuesz z kim masz do czynienia. Jakaś laska co nigdy dzieci nie miala można powiedzieć skradla czyjąś tożsamość z netu. Wklejala nie swoje zdjęcia udzielała się na forum BBF. Ogólnie porażka jakas.
    Drugą to taką że jedną z dziewczyn z która często pisalam rozpoznali jakieś grono jej znajomych. Polewke sobie z niej zrobili. Fakt dziewczyna trochę tęczowe miała podejście do życia i swojej rodziny ale nikt nie powinien tego komentować tylko nie czytać jak się nie podoba. A Ci znajomi ją RAM zlinczowali i się dziewczyna zwinela i uciekła.
    Zdalam sobie sprawę z tego że nie chciałabym by ktoś kto mnie zna czytał to co tu pisze i dlatego pamiętnik pójdzie do Worda. Ale to jak wroce ze szpitala.

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta laska co skradła innej kobiecie "życie" , tożsamość nieźle ma nasrane w głowie. Była "grudniową mamusią" i jeszcze w 2 wątkach pod innym nickiem też się udzielała. Chyba w czerwcówkach i sierpniówkach? "Wiodła" idealne życie. W grudniu "urodziła" bliźniaki, miała przystojnego męża, byli bogaci, każdy jej współczuł, bo "straciła rodziców w wypadku", bardzo dużo się udzielała na forum! Nic tylko jej zazdrościć... no i w końcu ktoś przyłapał ją na tym, że zdjęcia które wrzuca są z profilu na instagramie jakiejś Pani z Holandii jeśli się nie mylę, i te bliźniaki z grudnia mają już ponad rok tak naprawdę. Z tego co się orientuję ktoś napisał do tej pani i ją powiadomił o tym, że ta dziewucha użyła jej zdjęcia. Sprawa ma podobno na policję trafić, ale co z tego wyjdzie....
    Jak to wyszło na jaw pokasowała wszystkie konta na forum (stąd wyszło, że podszywała się pod 3 osoby aktywnie udzielające się) . Wszystko złożyło się "do kupy". Jej styl pisania, opisywania. Wszystko pasowała do tych pozostałych kont.
    Założyła nowe konto i zaczęła się tłumaczyć i przepraszać, że nie chciała tego, ale kłamstwo ciągnie za sobą kolejne kłamstwo itp itd. Przyznała się, że ma 18 lat ...
    Takiej babie tylko dupę skopać. Jak można tak udawać... i to nie 2-3msc. Prawie rok... Dziewczyny na grudniówkach bardzo się z nią zżyły, więc są mega rozczarowane i oszukane .... :-/ Nie wiem gdzie się tacy ludzie rodzą. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 12:15

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 20 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szok...
    Aż nie wiem, co napisać :(

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 20 lutego 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra z tą aferką. Też to czytałam. Była między innymi i na styczniówkach ;)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 20 lutego 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde!! :/ nic nie wiedziałam! Szok! Zbieram szczękę z podłogi! :/

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 20 lutego 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie po prostu. Ludzie na prawdę nie mają nic lepszego do roboty?

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, jak wrażenia po wizycie w klinice?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie o to samo mialam pytac:) Platku jak tam?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy zalecenie, żeby zrobić rozszerzone badanie nasienia. Kolejny lekarz, który mówi, że wszystko ok. Jeśli badanie wyjdzie dobrze, możemy podchodzic do inseminacji, jeśli źle inseminacja może nie mieć sensu.
    Paradoks jest taki, że dowiedzieliśmy się, że jesteśmy zdrowi a wyszliśmy stamtąd przygnębieni. Zaczelismy na powaznie rozmawiać o in vitro.
    Teraz boje sie jak te badania wyjdą...

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Platku ale to dobrze ze dali Wam kolejny cel. A jakie to badania?my mamy wizyte rowno za tydzien. Tez jestem przygotowana na to ze kaza nam zrobic badania kolejne.. My juz rozwazamy wszystko,In Vitro za kilka miesiecy jak uzbieramy kase jesli inseminacja nie wyjdzie. Coraz wiecej mysle o adopcji. Moj maz juz dawno powiedzial ze chcialby adoptowac. Ja bylam przeciwna,caly czas mowilam ze na pewno zrobie wszystko zeby byc w ciazy. Ale coraz bardziej mysle o adopcji,na zasadzie ze moze bysmy zaadoptowali jakiegos maluszka a nadal starali sie o "swoje"

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 22 lutego 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślałam o adopcji... czy stworzeniu rodziny zastępczej... A wczoraj mój małżonek całkiem serio oświadczył mi,że on by nie chciał adoptować. Ze jak się nie uda to będziemy bezdzietni. Zdołował mnie tym stwierdzeniem... do tej pory byłam pewna,że też tego chce :(

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 24 lutego 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Ciocie. Staś jest juz z nami. Urodził sie przez cc o 0:58. Miał owinięta pępowinę wokół szyjki i zaczelo spadać mu tętno. Decyzje o cc podjęli lekarze w 2min. Moj przystojniak wazy 3850g i mierzy 59cm. Dostał 10\10. Jest zdrowiuteńki!!!!! :) ból po cc okrutny.... Brak słów.....ściskam

    Amantha, emka@, AnaR, rah, Tova33, Płatek szkarłatny, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena gratulacje! :* Duży chłopczyk :) Nasza ważyła dokładnie tyle samo ;) Dobrze, że lekarze szybko zareagowali. Kiedy planują Cię pionizować? Dużo sił życzę! Na pocieszenie powiem, że ... z każdym dniem będzie lepiej.

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Amantha Koleżanka
    Postów: 73 14

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Madziu! Gratulacje!! :)

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 24 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje :* a tak dzisiaj siedziałam i myślałam o Tobie Czy urodzilas juz. Ściskamy z Ula;)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ Dziewuszki :) mój ostatni tydzień był okropnie stresujący. Dostałam na stymulacje jajników gonalf i nigdzie go dostać nie mogłam :( Tyle nerwów i stresu,że szok. Spać nie mogłam,brak słow. Dzwoniłam do mnóstwa aptek i nigdzie nic nie było,ani nie ,mieli w planie zamówić. Poszperałam w necie i wyszukałam,że inna dawka tez jest refundowana. Zadzwoniłam do kliniki i udało nam się zmienić receptę. i nawet zaoszczędziłam przy tym kasę :) Od niedzieli biorę gonal i już czuję jego skutki-bolą mnie jajniki bardzoooo. Ale mam ładną cere i włosy lśnią :). Tylko brzuch mi urósł o 2 cm. Jednak jestem w stanie znieść to wszystko dla fasolki :). W piątek jedziemy na usg i zobaczę jaką dawkę dadzą mi teraz i ile rośnie jajeczek. Staram sie nie nakręcac. Wiem,że teraz to łatwe-najgorzej to te 2 tygodnie po transferze.
    Powodzenia Dziewczynki :)

    Ps. mój mąż dostał nową,lepiej płatną pracę :). Wszyscy zadowoleni :)

    Madzia gratuluję Stasia :*:*:*

    rah lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ