X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella to i tak Cię podziwiam, że masz cierpliwość czekać do 6 lutego, przecież to kawał czasu.

    ov72hlz.png
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella, ale śluz z krwią to nie jest jednak normalna sprawa.Może warto to jednak sprawdzić wcześniej?Przecież to jeszcze ponad 3 tygodnie .

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esterella popieram Dziewczyny. Ale fakt lepiej to skontrolować. Czasem to są zwykłe zawirowania hormonalne, ale lepiej mieć spokojną głowę - niech lekarz się wypowie, że wszystko jest ok :).

    U mnie jutro/pojutrze pierwszy dzień spodziewanej miesiączki. Jak nie dostanę @, w piątek testuję - ale nie łudzę się. Kompletna susza jak przed @ zawsze, a to że biust tak boli, że w nocy budzi, to u mnie co kilka cykli normalny objaw. Ale za każdym razem mamy z mężem nadzieję :D. Oby nie przyszła ! :P

  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi86 trzymam kciuki!! Ja byłam wczoraj na monitoringu drugi raz i wszystko przebiegło po naszej myśli - owulacja wystąpiła czwartek/piątek/sobota/niedziela. W którymś z tych dni, a trzymaliśmy się zaleceń i w te dni było <3
    Teraz pozostaje czekać, nie nastawiam się, ale cieszę się bardzo że mam owulacje i działa mechanizm, a to wielka nadzieja :))

    ov72hlz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gozomalta super :D czyli potwierdzone :) zawsze jak jest owulacja to jest szansa :) u mnie na samym początku był problem bo tej owulacji nie miałam :D ale od 11 miesięcy jest ok i za każdym razem człowiek ma nadzieję :) grunt to nie przegapić tego momentu :D to za dwa tygodnie będę trzymała mega mocno kciuki za dwie kreski na teście :D !!!!!!!!!!!!!!!

    Jedno jest pewne jak Maluszki się pojawią, to będą tymi mega wyczekanymi haha :) u mnie w rodzinie rodzą się maluchy, tylko u nas coś nie zaskakuje, ale w sumie zarówno u nas jak i u dziadków i ciotek z wujkami - ten Maluch będzie wyczekany :D

  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi86, w poniedziałek wróciłam od lekarza jak na skrzydłach. Dzisiaj mam słaby humor, jakoś wydaje mi się to nierealne, aby tym razem się udało. Masz rację, to będą wyczekane, wymarzone dzieci. U nas nie mówiliśmy nikomu z rodziny, że się staramy, a u Was?

    ov72hlz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gozomalta - spokojnie, nic jeszcze nie jest przesądzone, mimo wszystko zawsze trzeba myśleć pozytywnie :). Ale fakt znam te "lepsze" i "gorsze" dni ... ja już tak mocno wsłuchuję się w swój cykl, że wszystko kojarzy mi się tylko z @ hahaha także myślę, że jak w końcu kiedyś zaskoczymy, to będzie dla nas niespodzianka ;). Każdy mówi - to dlatego, że za mocno chcesz :P . Moim zdaniem nie ma czegoś takiego! Dlatego też nie pozostaje nic innego jak starać się i wierzyć z całych sił, że się uda :) Pozytywne myślenie się sprawdza :).

    U nas wszyscy wiedzieli, że zaczniemy starania pełną parą zaraz po ślubie. Niestety nawet gdybyśmy nie powiedzieli, to i tak zaczęłyby się pytania, dlaczego jeszcze nie jestem w ciąży skoro zaraz druga rocznica :P. Także zdążyłam już przejść przez miliony pytań czy złotych rad pt. trzymaj nogi w górze ;). Teraz mamy spokój ;). Faktycznie, wydaje mi się, że jak nikt nic nie gada, nie dopytuje się - to jest jakoś łatwiej. Tym bardziej, że mój problem został rozwiązany, a chodziło jedynie o brak owulacji, którą w przeciągu jednego cyklu lekarz metforminą doprowadził do ładu :D Rszta u mnie bez zarzutu :D

  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi86, super że u Ciebie zdiagnozowano przyczynę, u mnie są policystyczne jajniki, ale owulka była więc sama nie wiem co z tego wyniknie.

    ov72hlz.png
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co o tym myśleć, wczoraj był 7, albo 8 dzień po owulacji - na wkładce brązowa wydzielina. Dzisiaj nic

    ov72hlz.png
  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaZ wrote:
    Gibonek,ale przyszła @?


    oczywiście ze była :)normalka

  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaZ wrote:
    Gibonku jakie wieści u Ciebie po wizycie u lekarza?
    Estrella coś się zmieniło u Ciebie z tymi objawami?


    trafiłam do szpitala na badania hormonane z glukoza w piątek jade po wyniki zobaczymy co tam się narobiło.

  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszcie dziewczyny co u Was, ciekawa jestem

    ov72hlz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gozomalta wrote:
    Dziewczyny nie wiem co o tym myśleć, wczoraj był 7, albo 8 dzień po owulacji - na wkładce brązowa wydzielina. Dzisiaj nic


    Faktycznie wygląda to całkiem obiecująco :D
    Mega mocno trzymam kciuki !!!!

    Ja już po @ :) zaczynam 20 cykl starań :)

  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi86, jakoś mam przeczucie że i tym razem nic z tego nie będzie.

    ov72hlz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gozomalta wrote:
    Pixi86, jakoś mam przeczucie że i tym razem nic z tego nie będzie.

    Będzie dobrze :) trzymam kciuki za dwie kreski na teście!!!!!
    Pamiętaj, wszystko "działa" u Was jak należy, a to jest połowa sukcesu :), a mój ginekolog powtarza, że za każdym razem zdrowa para ma 20% szans. Niby nie dużo, ale wystarczy, żeby trafić za pierwszym, drugim czy też 3 razem ;). A Twoja druga połówka robiła już badania? ;)

  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi86, mój mąż nie robił badań, ponieważ zaczęliśmy dopiero 4cs. ja mam te policystyczne jajniki..eh

    ov72hlz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie faktycznie :) spokojnie zdrowe pary starają się do 12 miesięcy :) a skoro u Ciebie jest owulacja to jeśli pływaki są sprawne - to tylko kwestia czasu :)

  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana obyś miała rację..

    ov72hlz.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja testuje z początkiem lutego. Mało się udzielam bo akurat sesja więc ciągle siedze w notatkach. My również nie powiedzieliśmy nikomu oprócz mojej siostrze i mamie o starankach, nie chciałam właśnie komentarzy typu za bardzo chcesz, odpuść troche. Za to moja mama mi ciągle powtarza: bądź cierpliwa :)
    Gozomalta kiedy testujesz?
    Pixi86 trzymam kciuki za ten cykl! Oby był owocny :)

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gibonek wrote:
    trafiłam do szpitala na badania hormonane z glukoza w piątek jade po wyniki zobaczymy co tam się narobiło.
    Daj znać Kochana jak tam wyniki :)

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ