X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)

    W sierpniu odstawiłam tabletki, od września z mężem staramy się o dziecko. Przed braniem tabletek zawsze miałam regularne miesiączki, po odstawieniu miesiączki miałam jak w zegarku. Podczas starań spożywam miovarian 2 razy dziennie, który reguluje cykle i poprawia owulację. Miesiączkę powinnam dostać 3 grudnia, dziś jest 15 i nie pojawiła się. Ginekologa mam w poniedziałek, ale może podzielicie się jakimiś doświadczeniami z okresu starań, może podpowiecie co mogło się u mnie wydarzyć. Test zrobiłam, negatyw.

    Pozdrawiam Was

    ov72hlz.png
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gozomalta zrób betę. Mnie test oszukał, wyszedł negatyw, dostałam krwawienia w terminie @ a okazało się, że u mnie ciąża pozamaciczna. Zrobisz betę i będziesz miała pewność w 100%. Chociaż, biorąc pod uwagę, że dziś sobota musisz poczekać do poniedziałku. Może też okres przestawił Ci się z powodu choroby, stresu, wyjazdu.

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj idę do dr Stankiewicza. Nie robiłam bety. Zobaczymy dzisiaj.. boje się. okresu nie ma, dolegliwości nie ma

    ov72hlz.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dołączam do was! Aktualnie 5cs. Jestem na CLO ze względu na brak owulacji. Pierwszy niestety okazał się bezowocny. Aktualnie dni płodne więc działamy. W piątek pęcherzyk miał 13mm. Jutro wizyta kontrolna aby sprawdzić co się tam z nim dzieje :)

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gozomalta wrote:
    Hej, dzisiaj idę do dr Stankiewicza. Nie robiłam bety. Zobaczymy dzisiaj.. boje się. okresu nie ma, dolegliwości nie ma

    Daj znać po wizycie co i jak :)

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gozomalta jaki efekt wizyty?

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem załamana.. muszę przyjmować luteinę dwa razy dziennie do wywołania miesiączki, od 2-7 dnia cyklu clostilbegyt. mam policystyczny jajnik, zlecenie zbadania hormonów, badania owulacji :( miała któraś tak?

    ov72hlz.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gozomalta wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem załamana.. muszę przyjmować luteinę dwa razy dziennie do wywołania miesiączki, od 2-7 dnia cyklu clostilbegyt. mam policystyczny jajnik, zlecenie zbadania hormonów, badania owulacji :( miała któraś tak?
    Hej :) ja nie mam polistycznych ale za to u mnie brak owu. Więc jestem aktualnie 2 cykl na clostilbelgycie. Najwazniejsze że zostalaś zdiagnozowana i zostalo podjęte leczenie! U mnie CLO działa.. w oby dwóch cyklach pojawiła się owulacja, także bądz dobrej myśli!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 20:57

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • vivienne0803 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypadkowo wpadłam na ten wątek. Również jestem z okolic Torunia. :)

    NADZIEJA UMIERA OSTATNIA.
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, stosuję się do wszystkich zaleceń. Póki co czekam na wywołaną miesiączkę i staram się wziąć wszystko na spokój póki są święta

    ov72hlz.png
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gozomalta,proponuję sprawozić Ci jeszcze tsh,ft3 i ft4.Może to kwestia hormonów tarczycowych?Lata temu też zdarzył mi się zanik @ z bliżej nieznanych przyczyn.Nie znam Twojej historii,ale chyba nie masz powodu do niepokoju.
    Vivienne witaj,każda Torunianka i Podtorunianka mile widziana.

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi.. tsh i kilka innych hormonów mam do zbadania, póki co tak jak pisałam wyżej - czekam na miesiączkę i drugi dzień cyklu..

    ov72hlz.png
  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gozomalta możesz zrobić jeszcze prolaktynę.Oczywiście lekarze nie zlecają takich bada,ale prolaktyna ma też istotne znaczenie w staraniach.

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, kiedyś byłam na tym wątku... Później się udało zajść w ciążę więc zajęłam się wychowaniem córeczki i zapomniałam o forum. Teraz wracam bo staramy się o drugiego maluszka, to już 4 cykl i znów się nie udało... W styczniu planuje zrobić badania hormonów i będziemy walczyc dalej... Życzę wszystkim wesołych Świąt a na Nowy Rok spełnienia tego największego marzenia!

  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Estrella powodzenia w staraniach.Niech Nowy Rok przyniesie małego człowieka :)

    estrella lubi tę wiadomość

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej watek się ruszył ;) fajnie

    Ja jutro dzwonie do gin i ide na wizyte @ spóźniała się 9 dni ale nadzieji sobie nie robiłam.
    czekam na hsg odpuściliśmy sobie ale na zabieg jeszcze pójde.

    Zycze wam w 2018 r pozytywnych testów. :)

  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gibonek,ale przyszła @?

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziękuję i również życzę samych pozytywnych testów :) dawajcie znać co u Was

    ov72hlz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)
    Cieszę się że już po świętach bo moje były wyjątkowo smutne. Pokłóciłam się z teściową bo mnie sprowokowała i wybuchlam, przez to nie odzywam się do męża tak więc słabe święta... Jedyna radość to córeczka która coraz więcej rozumie więc muszę nad sobą panować dla niej...

    Poza tym dobija mnie mój cykl... Z moich obserwacji i testów owulacyjnych wynikało że owulka była 13-14 grudnia, 23 mialam brązowy śluz, w wigilię śluz z czerwoną krwią + mega ból lewego jajnika, wczoraj też śluz z krwią a dziś wieczorem czysto... Nie wiem co to bylo... Na @ za wcześnie i zbyt skąpo. Zaczelam się nakręcać że to plamienie implantacyjne... Chociaż z drugiej strony może ovarin który biorę od tego cyklu wszystko mi rozregulował... Sama nie wiem co myśleć.

  • AnnaZ Autorytet
    Postów: 309 108

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella zrobiłaś test?

    2013 Córka - największa miłość
    7.04.2017 - 9tc [*] Aniołek
    12.2017 cp
‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ