X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moze jutro albo w sobotę ide. Podobno w pip ludzi, tłumy w ch** i inne takie???Pelno przyjezdnych i ciezko w ogole przejść.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny kiedyś któraś pytała jak się wrzuca fotki na forum, znalazłam na innym wątku
    Zajsonek napisała, zdjęcie wrzucasz na: http://naforum.zapodaj.net/
    i kopiujesz ostatni link i tu wklejasz :* i zaznaczasz format 500x500 :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Ja moze jutro albo w sobotę ide. Podobno w pip ludzi, tłumy w ch** i inne takie???Pelno przyjezdnych i ciezko w ogole przejść.
    Hello dziewczynki! My byliśmy wczoraj na Skyway i faktycznie ludzi w pip! Najlepsza Szeroka i Collegium Maximum!

    A ja dziś miałam dzień pełen wrażeń. Byłam jedną z 5ciu opiekunów 100osobowej grupy ludzi. Był spływ kajakowy. A teraz mam rumieńce i czuję się mega pozytywnie naładowana choć wyczerpana!

    Od wczoraj biorę Oeparol z wiesiołkiem docelowo na poprawę śluzu. Powiem Wam, ze rano miałam super pobudkę z mężem i byłam mega wilgatna, mimo tego, że zwykle świeżo po @ byłam sucha.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Ja już odliczam czlowiekow :-) do końca pracy :-) ten tydzień dał mi w kość dobrze że weekendzik już niedługo :-)
    Bylyscie na swiatelkach bo ja dopiero się wybieram warto?
    Właśnie byłam dziś na chwilkę ale długo nie siedziałam bo tłum ludzi dzieciaki siedzące rodzicom na ramionach nawet dobrze nie było widac ale owszem super światełka :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Hello dziewczynki! My byliśmy wczoraj na Skyway i faktycznie ludzi w pip! Najlepsza Szeroka i Collegium Maximum!

    A ja dziś miałam dzień pełen wrażeń. Byłam jedną z 5ciu opiekunów 100osobowej grupy ludzi. Był spływ kajakowy. A teraz mam rumieńce i czuję się mega pozytywnie naładowana choć wyczerpana!

    Od wczoraj biorę Oeparol z wiesiołkiem docelowo na poprawę śluzu. Powiem Wam, ze rano miałam super pobudkę z mężem i byłam mega wilgatna, mimo tego, że zwykle świeżo po @ byłam sucha.
    No to świetnie :-) Na mnie oeparol słabo działał ale i tak spróbuję :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, A znasz inny srodek z wiesiolkiem?

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja z kolei słyszałam i czytałam gdzieś że jeszcze lepsze efekty od wiesiołka na śluz daje siemię lniane ale mało osób go stosuje bo jest problemowy z tym parzeniem. Ale ja chyba zastosuję to od następnego cyklu bo po wiesiołku czasem mnie pobolewa podbrzusze i daje małe efekty. A siemię można pic nawet po owulacji więc jest jakiś pozytyw. No i dużo wody pic co u mnie jest ciężko.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej nocki dziewczynki buziaki :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy Misia. Ja na razie wiesiolek I duzo wody :) I czekam na Owulke :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Torunianki jak dziś Wasze samopoczucie :-)
    Ja dziś jadę odwiedzic rodziców bo już dawno nie byłam mężulek ma chatę wolną :-) Znów dziś nie zmierzyłam tempki bo wczoraj się pożarłam z lubym i spałam w drugim pokoju a tu nie mam termometra :-) Dziś przyszedł z podkulonym ogonem i robi mi śniadanie :-)
    Buziaki dla Was miłego dzionka :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    dziewczyny kiedyś któraś pytała jak się wrzuca fotki na forum, znalazłam na innym wątku
    Zajsonek napisała, zdjęcie wrzucasz na: http://naforum.zapodaj.net/
    i kopiujesz ostatni link i tu wklejasz :* i zaznaczasz format 500x500 :-)
    No to sprawdzamy :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3db049d6257.jpg

    Kaśka, rah, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działa !!!!

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka nadaje z roboty hehe
    Super zdjecie Iwka od razu japa się usmicha :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Cześc Torunianki jak dziś Wasze samopoczucie :-)
    Ja dziś jadę odwiedzic rodziców bo już dawno nie byłam mężulek ma chatę wolną :-) Znów dziś nie zmierzyłam tempki bo wczoraj się pożarłam z lubym i spałam w drugim pokoju a tu nie mam termometra :-) Dziś przyszedł z podkulonym ogonem i robi mi śniadanie :-)
    Buziaki dla Was miłego dzionka :-)
    Mój mąż też dostał dzisiaj wolną chatę i ja lecę do koleżanki pofarbować włosy przed Tatrami, wczoraj byłam sobie zrobić brwi i rzęsy :) Kochane ja dzisiaj zaczynam dwutygodniowy urlop!!!!!
    Raz i się zdarzyło spać w pokoju obok ale trwało to 10 minut, chłop tak mi się przestraszył że od razu przybiegł...a ja płakałam i płakałam...brrr to było straszne.

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Hejka nadaje z roboty hehe
    Super zdjecie Iwka od razu japa się usmicha :-)
    I o to chodzi :) trzymam kciuki za Ciebie ...widziałam wykresik :)
    A skyway moim zdaniem zanim pójdziecie lepiej prędzej sobie zaplanować trasę bo my mieliśmy z tym problem

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    No to świetnie :-) Na mnie oeparol słabo działał ale i tak spróbuję :-)

    A na mnie wiesiołek zawsze dobrze działał, chociaż ja do tego piję siemię lniane, herbatkę malinową + magnez i b6. Ale w tym cyklu miałam chyba te "mikroskurcze", o których piszą. Tak mnie brzuch pobolewal kilka dni, jak na okres. I odstawiłam go na początku cyklu. Bóle przeszły następnego dnia....

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Cześc Torunianki jak dziś Wasze samopoczucie :-)
    Ja dziś jadę odwiedzic rodziców bo już dawno nie byłam mężulek ma chatę wolną :-) Znów dziś nie zmierzyłam tempki bo wczoraj się pożarłam z lubym i spałam w drugim pokoju a tu nie mam termometra :-) Dziś przyszedł z podkulonym ogonem i robi mi śniadanie :-)
    Buziaki dla Was miłego dzionka :-)
    My jak się kłócimy to i tak wychodzimy z założenia, że śpimy zawsze razem. Nie lubimy rozwlekać brudów na kilka dni, nawet na kilka godzin. Najwyżej każde z nas się dupą odwróci ;) A i tak najczęściej, nawet mega pokłóceni, trzymamy się chociaż za rękę ;p Jakoś tak oddzielamy to. Miłość to miłość i bez względu na wszystko "musimy" być razem, a kłótnia to kłótnia i można się kłócić nawet śpiąc razem ;)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ta trochę "od dupy strony" - dzień dobry!;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie rybki! Jajniki mnie dziś kłują... zastanawiam się czy to od wiesiołka...

    Misia, my też kiedyś się tak pokłóciliśmy, że aż poszłam spać na działkę do altanki. Ale po godzinie przyszedł po mnie jak bidny pieseczek. Starajcie się godzić szybciej. Szkoda nocy. Ten jeden raz może da mu na przyszłość nauczkę.

    Iwka witaj na urlopie! Udanego wypoczynku!

    Słonecznego dzionka

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jesteśmy pogodzeni :-) Tak jak pisałam przyszedł rano z uszami po sobie z kawą śniadaniem :-)
    Iwka jak ja Ci zazdroszczę tego urlopu jak masz fajnie a kiedy wyjeżdżacie ?

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ