X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    dzień dobry :-)
    miłego dzionka <3
    Kciuki zaciśnięte cały czas divers2329.gifdivers2329.gifdivers2329.gifdivers2329.gifdivers2329.gifdivers2329.gif

    Kaśka, rah lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopiero Was witam wczoraj nie miałam czasu wejść na forum wiadomo wizyta u rodziców :-) Kasiunia mam nadzieję że niedługo będziesz nas zarażać wirusami :-)
    Rah dzięki za przepis też tak będę parzyć mam nadzieję że na mnie też podziała dam znać w następnym cyklu :-)
    Ogólnie życzę Wam dziewczyny miłego popołudnia ja może wejdę na chwilę wieczorem a jak nie ( bo dzisiaj nocka ) to jutro :-)
    Buziaki dla Was cały czas każdą z Was wspieram :-)

    Kaśka, rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w koncu dzis na skyway sie wybieramy! Oboje juz sie ciut lepiej czujemy :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego wieczorku :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki! Ja dziś ruszam pod namiot... z facetami... masakra jakaś ale w końcu sama liczyłam na spontan w czasie tego urlopu!
    Także nie będzie mnie jakiś czas :) A jak wrócę to chcę tu widzieć zielone kropeczki hehhe Tak na serio to jadę na 2 dni, ale kropeczek i tak wypatruję!
    Pozdrawiam Was i życzę udanej niedzieli!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2014, 21:24

    Kaśka, Iwka, misia79, rah lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego wypoczynku fajnie masz ja pod namiot pewnie dopiero za rok pojade udanej zabawy w plenerze :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanej niedzieli, a tobie Rudziutka udanego wyjazdu! :)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :) Kochane!!!! dzisiaj w nocy jadę w Tatry tralala.gifNormalnie uwierzyć nie mogę że to już dzisiaj boing.gif
    Życzę milusiej niedzieli, i jeśli mi się nie uda dorwać tam internetu to do zobaczenia 11.09 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gifhttp://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gifhttp://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gif mam nadzieję że tu już będzie zielono http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gif

    rah, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego odpoczynku! :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Witam się z rana :) Kochane!!!! dzisiaj w nocy jadę w Tatry tralala.gifNormalnie uwierzyć nie mogę że to już dzisiaj boing.gif
    Życzę milusiej niedzieli, i jeśli mi się nie uda dorwać tam internetu to do zobaczenia 11.09 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gifhttp://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gifhttp://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gif mam nadzieję że tu już będzie zielono http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gif
    Udanego wyjazdu :-) Wpadaj do nas w miarę możliwości i koniecznie pisz co zdobyłaś :-) Połamania kolan :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    No dziewczynki! Ja dziś ruszam pod namiot... z facetami... masakra jakaś ale w końcu sama liczyłam na spontan w czasie tego urlopu!
    Także nie będzie mnie jakiś czas :) A jak wrócę to chcę tu widzieć zielone kropeczki hehhe Tak na serio to jadę na 2 dni, ale kropeczek i tak wypatruję!
    Pozdrawiam Was i życzę udanej niedzieli!
    Udanego wyjazdu odpoczynku i odstresowania :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje robaczki! Wlasnie wracam wstrzelilismy sie z pogoda, bo teraz zaczelo padac.. Bylo super, spalam pod chmurka! Grzalo mnie ognisko I maz no I spiwor.
    IWKA WSPANIALEGO WYPOCZYNKU! Zazdraszczam Tatr! Piekne sa gory! Oby sie zazielenilo na przekor jesieni. Poza tym to piekny miesiac, bo my mamy 2ga rocznice slubu za tydzien hehe
    sciskam I chyba sie zdrzemne jako pasazer zawsze mi sie spac chce

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję Rudziutka że odpoczęłaś jak ja lubię ognisko i te ziemniaczki mniam zapach i smak dzieciństwa pamiętam w podstawówce często mieliśmy ognisko :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej nocki słodkich senków :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisze z Tele bo laptop już spakowany :) dziekuje kochane :* @ będzie 5 września i szans na zieloności brak bo nie było przytulania. Rudziutka my co roku gdzieś pod namiot wyskakujemy, kocham to ognisko i mój mąż z gitara, a chlopak ma głos a jak jeszcze szwagier gitarę dorwie ehhh.... Bym jeszcze pojechała... Rah, misia, kaska, rudziutka caluje mocno i cala reszte tez :*

    Kaśka, misia79, rah, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 1 września 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :-)
    nie było mnie wczoraj bo cały dzionek od rana poza domem jak już wiecie albo i nie @ mnie odwiedziła plamienie było wieczorkiem a rano już z nią wstałam zaznaczam dziś jako pierwszy dzień @.
    Nastrój mam fatalny ale mam nadzieję że za kilka dni wróci mi chęć do życia i przede wszystkim walki o maleństwo na tą chwilę zwisa mi to.
    buziaki i oczywiśćie za was mocno trzymam kciuki <3

    misia79 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 września 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Pisze z Tele bo laptop już spakowany :) dziekuje kochane :* @ będzie 5 września i szans na zieloności brak bo nie było przytulania. Rudziutka my co roku gdzieś pod namiot wyskakujemy, kocham to ognisko i mój mąż z gitara, a chlopak ma głos a jak jeszcze szwagier gitarę dorwie ehhh.... Bym jeszcze pojechała... Rah, misia, kaska, rudziutka caluje mocno i cala reszte tez :*
    Uważajcie na siebie :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 września 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej dziewczynki :-)
    nie było mnie wczoraj bo cały dzionek od rana poza domem jak już wiecie albo i nie @ mnie odwiedziła plamienie było wieczorkiem a rano już z nią wstałam zaznaczam dziś jako pierwszy dzień @.
    Nastrój mam fatalny ale mam nadzieję że za kilka dni wróci mi chęć do życia i przede wszystkim walki o maleństwo na tą chwilę zwisa mi to.
    buziaki i oczywiśćie za was mocno trzymam kciuki <3
    Kasiu tak jak Ci napisałam pod wykresem nie łam się jesteśmy z Tobą a Ty z nami może teraz się uda :-)
    U mnie też nici w tym cyklu bo było mało serduszek ponieważ trochę się baliśmy czy już możemy się starac ale skoro jest zielone światło to od nastę pnego cyklu zaczynamy. Także Kasiu głowa do góry będzie dobrze całuję mocno i życzę wszystkim miłego dnia :-)

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 1 września 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki mam nadzieję że kiedyś to się dobrze skończy zanim wyląduje u czubków haha

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 1 września 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro idę na badania i umawiam się do tego Łojko prywatnie już skompletem tylko muszę zmolestować mojego M żeby zrobił drugi raz badanie nasienia tylko że z posiewem jeszcze dodatkowo.
    a jak jest z tym stosunkiem FSH do LH bo ja miałam ostatnio 0,6 ale dwóch ginów nie kazało mi się tym martwić a może mam niewydolność ciałka żółtego i zwykła lutka albo dupek by mi pomogli eeeeee już nie wiem.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ