X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 1 września 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaczki!! I wracaj szybko ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    jutro idę na badania i umawiam się do tego Łojko prywatnie już skompletem tylko muszę zmolestować mojego M żeby zrobił drugi raz badanie nasienia tylko że z posiewem jeszcze dodatkowo.
    a jak jest z tym stosunkiem FSH do LH bo ja miałam ostatnio 0,6 ale dwóch ginów nie kazało mi się tym martwić a może mam niewydolność ciałka żółtego i zwykła lutka albo dupek by mi pomogli eeeeee już nie wiem.
    Ten stosunek powinien byc mniej więcej równy jeden ale faktycznie nie należy się tym tak przejmowac :-) Łojko wytłumaczy Ci dokładniej i bardziej fachowo i na pewno nie będzie do tego przywiązywał większej uwagi najważniejsze są poziomy hormonów :-) Daj znac jak było na wizycie i powodzonka :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 września 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!Wróciłam może nie wypoczęta bo mało spaliśmy, ale pozytywnie nastawiona :) Niestety dziś się dowiedziałam, ze jeden z naszych klientów zmarł :( długo walczył z rakiem, ale myśleliśmy, że wyzdrowieje... masakara, to był dobry człowiek... miał pięćdziesiąt parę lat i mi się humor zrąbał...

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 września 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Pisze z Tele bo laptop już spakowany :) dziekuje kochane :* @ będzie 5 września i szans na zieloności brak bo nie było przytulania. Rudziutka my co roku gdzieś pod namiot wyskakujemy, kocham to ognisko i mój mąż z gitara, a chlopak ma głos a jak jeszcze szwagier gitarę dorwie ehhh.... Bym jeszcze pojechała... Rah, misia, kaska, rudziutka caluje mocno i cala reszte tez :*
    Iwka, mąż śpiewa? superrrr

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 września 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Cześć dziewczynki!Wróciłam może nie wypoczęta bo mało spaliśmy, ale pozytywnie nastawiona :) Niestety dziś się dowiedziałam, ze jeden z naszych klientów zmarł :( długo walczył z rakiem, ale myśleliśmy, że wyzdrowieje... masakara, to był dobry człowiek... miał pięćdziesiąt parę lat i mi się humor zrąbał...
    Współczuję :-(. Jeszcze młody facet.

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 września 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja lecę do spanka jutro cały dzień w pracy ślę buziaki i życzę słodkich senków :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 1 września 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurna młody! Nie rozumiem tego świata czasem... a raczej rzadko go rozumiem...
    Misia śpij dobrze i spokojnej pracy jutro
    Słodkich senków... kiedyś dawno takie smsy pisaliśmy do siebie z moim obecnym mężęm :) Słodkich senków

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 1 września 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej dziewczynki :-)
    nie było mnie wczoraj bo cały dzionek od rana poza domem jak już wiecie albo i nie @ mnie odwiedziła plamienie było wieczorkiem a rano już z nią wstałam zaznaczam dziś jako pierwszy dzień @.
    Nastrój mam fatalny ale mam nadzieję że za kilka dni wróci mi chęć do życia i przede wszystkim walki o maleństwo na tą chwilę zwisa mi to.
    buziaki i oczywiśćie za was mocno trzymam kciuki <3

    Podobnie dziś u mnie.
    Nawiedziła mnie @
    Nastrój podły.
    Chęci do dalszej walki jakby mniej :(
    Może Łojko na nowo wzbudzi moją wiare, że się uda :)

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 września 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, babeczka w szpitalu opowiadala, ze po jednej wizycie u Lojko zaszla w ciaze a 3 lata nie mogla :) moze on ma jakies wiruski w dloniach? :)

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 września 2014, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane! :)
    Mam nadzieje ze ma wiruski!!! Po "macaniu" tylu zaciazonych ;) hehehe

    Ktora z Was pisała,ze idzie 18 września? :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 2 września 2014, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja :)
    Chetnie przejme troszke tych wirusków :D

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 2 września 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej Toruń :-)
    też idę do doktorka 11 września bo w tym tyg @ i nie chciałam a tak może będzie widać już rosnący pęcherzyk i dr Łojko go zaczaruje haha :-D

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toca, tak myslalam ze to Ty byłaś :) a na ktora godzinę idziesz?
    Kasiu a Ty miałaś teraz isc prywatnie tak? Bo zaczyna mi sie wszystko mieszać :p

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 2 września 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak idę prywatnie tak mi łatwiej się umówić i zaplanować w pracy :-) ciekawa jestem co mi powie :-)

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 września 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki! Ja od jutra na monitoring idę i zobaczymy czy jakiś pęcherzyk dojrzewa!
    Miłego dzionka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 10:32

    rah, misia79, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 września 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Dziewczyny, babeczka w szpitalu opowiadala, ze po jednej wizycie u Lojko zaszla w ciaze a 3 lata nie mogla :) moze on ma jakies wiruski w dloniach? :)
    Wow to ja też muszę do niego iść :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 września 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    To ja :)
    Chetnie przejme troszke tych wirusków :D
    I ja również poproszę o wiruski przyjmę każdą ilość ;-)

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu a jak długo czeka się do Łojko na prywatną wizytę? Buziaki pędzę bo piszę z pracy :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 2 września 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dzwoniłam wczoraj to się pytał czy w tym tyg chcę więc chyba szybko :-) ja mam teraz @ to wolałam w przyszłym i nie dopytalam bo chyba w czwartki tylko. Ale przez tel slabe wrazenie na mnie wywarł aż się zastanowilam czy nie odwołać. No ale może na żywo będzie lepiej :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 września 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre kobietki mówią, ze jest niemiły i drętwy ;p
    Byłam juz u wielu lekarzy i chyba tylko jeden był taki,ze wszyscy pisali ze jest super, a był jeszcze lepszy :)
    Cała reszta dla jednych jest super, dla drugich do kitu.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ