X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 4 września 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :-)
    mnie choroba dopada na całego masakra potok z nosa ból głowy i szczypanie oczu haha
    jadę do roboty zrobię małe przemeblowanie w pacjentach przyjmę tych których muszę w pierwszej kolejności a potem zobaczę może odwołam resztę wiem że nie fajnie ale kiepsko się czuję i nie chcę zrobić nikomu krzywdy haha

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 września 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UU Kasiu współczuję najgorsze są takie przeziębienia katar ból głowy brr powinnaś przeleżec dzień w łóżeczku. Kuruj się w domku ja życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
    A witam Was w ten słoneczny dzień i życzę miłego dnia. Ja idę pospac jeszcze troszkę. Buziaki :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, wypij koniecznie kubek gorącego mleka z posiekanym dużym ząbkiem czosnku, łyżeczka masła, łyżka miodu i szczypta cynamonu. Działa rozgrzewajaco, a przede wszystkim antybakteryjnie i antywirusowo. No i nie szkodzi jak tabletki :)
    Do tego polecam sok z malin (bez cukru, im wiecej %mAlin tym lepiej 80-90% to minimum). Do tego syrop z cebuli jesli lubisz :) lub z czosnku.

    Kaśka, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy okazji dodam, ze cebula i czosnek poprawiają sluz :)

    Kaśka, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie chciałam sie nakrecac ale z niecierpliwością czekam na jutro. Temperaturka rośnie i zazwyczaj ok. 6-7 dnia jest spadek na wykresie. A tu poki co nic...

    Kaśka, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, kolorowych :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 września 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek! Rah, mam nadzieje, że żołnierzyki będą wypoczętę i pełne werwy :) Kasia, Rah mówi dobrze. Przeproś pacjentów za zapach czosnku i dawaj! A w domu się wygrzej :) Herbata, maliny, sok z czarnego bzu, mleko z czosnkiem i miodem, syrop z cebuli... nasze babki miały całą aptekę w ogródkach!

    rah, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, z czarnego bzu! Tez :)
    Jak tylko zaczęłam stosować "babciowe" sposoby, zaczęłam mniej chorować, a chorobę przechodzę szybko i bez rozwlekania. No i przede wszystkim nie jem żadnych ibupromow, paracetamolu, polopiryna itp. Przy okazji oszczędzam kasę ;)
    Z leków biorę vitaminer c, ale NIE rutonoscorbin itp. tylko taka w listkach 100%. W rutinoscorbinie jest jej tylko 60% i dodatkowo inne chemiczne wspomagacze.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarny bez jest w Piotrze i Pawle. Chyba 90% za ok 15-20 zł butelka 700ml.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 4 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pracy pojadę po babcine lekarstwa dzięki dziewczyny i mam nadzieję że szybko mi odpuści.
    Czasem się zastanawiam właśnie czy gdzieś was nie mijam nieświadomie a sklepie czy na mieście w końcu to nie taka metropolia :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja wszędzie spotykam znajomych, dalszych znajomych, nieznajomi, którzy okazują sie dobrymi znajomymi moich znajomych a sa daleka rodzina innych znajomych itd. itp. ;)
    Dodatkowo dziewczyny z rubinkowa maja większa szanse sie spotkać na miejscu. Mnie z pewnością nie spotykacie ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 4 września 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jako nieliczna z Bydgoskiego :-) chyba że w Plazie czasem bywacie :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 września 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    A ja nie chciałam sie nakrecac ale z niecierpliwością czekam na jutro. Temperaturka rośnie i zazwyczaj ok. 6-7 dnia jest spadek na wykresie. A tu poki co nic...
    Trzymam mocno kciuki :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 września 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Dzień doberek! Rah, mam nadzieje, że żołnierzyki będą wypoczętę i pełne werwy :) Kasia, Rah mówi dobrze. Przeproś pacjentów za zapach czosnku i dawaj! A w domu się wygrzej :) Herbata, maliny, sok z czarnego bzu, mleko z czosnkiem i miodem, syrop z cebuli... nasze babki miały całą aptekę w ogródkach!
    Święta racja :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ciekawe ile już razy spotkałam nieświadomie dziewczyny z rubinkowa :-) na wrzosach jestem często na lewobrzeżu czasami i na bydgoskim często przejeżdżam do pracy i czasem bywam :-) Świat jest taki mały :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na bydgoskim dłuższy czas mieszkałam. Najpierw róg Słowackiego/ Lindego, potem Moniuszki :) w Plazie byłam moze 2 razy w życiu;p na rubinkowie czasem u dziadków. No ale to nie chodzę po osiedlu. Na Podgorzu u mamy :) ale to tez ewentualnie Lidl i do mamy :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 września 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że każda z nas gdzieś przypadkowo minęła się nawzajem w sklepie, tramwaju, autobusie, na pasach itp. :-)
    W sobotę muszę odwiedzic ten duży rynek na Chełmińskim nie byłam tam już chyba ze dwa lata albo i więcej :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze 3 albo 4 lata :p

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 września 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na tym rynku byłam tylko raz z koleżanką w sierpniu :-) ale nawet fajnie było muszę to powtórzyć :-P
    a tak w ogóle dzień dobry kochane :-)
    dziś czuję się jeszcze gorzej głowa mnie napierdziela że maskara, trzymajcie kciuki żebym przetrwała do 14 w pracy :-)
    buziaki <3

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 września 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze a nie masz możliwości wziąc dzisiaj jednego dnia wolnego ? Współczuję.
    Robiłaś sobie mikstury z przepisów dziewczyn dobre są.
    Witam się z Wami z kawą dziś jedziemy oglądac projekty mebli do kuchni i chyba podjadę na rynek zobaczyc czy mają coś fajnego z obuwia bo w sklepie nie ma takich jak ja chcę :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ