X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 września 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Jak dzwoniłam wczoraj to się pytał czy w tym tyg chcę więc chyba szybko :-) ja mam teraz @ to wolałam w przyszłym i nie dopytalam bo chyba w czwartki tylko. Ale przez tel slabe wrazenie na mnie wywarł aż się zastanowilam czy nie odwołać. No ale może na żywo będzie lepiej :-)
    Hmm Kasiu może nie warto sugerować się pozorami trzeba iść i się przekonać ja również do niego idę w następnym cyklu na monitoring :-)

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 2 września 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdyby był nie miły to nas ostrzeż :-)

    rah, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 września 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie ;p

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 2 września 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Toca, tak myslalam ze to Ty byłaś :) a na ktora godzinę idziesz?
    Kasiu a Ty miałaś teraz isc prywatnie tak? Bo zaczyna mi sie wszystko mieszać :p


    Na 10:00 a ty? :)





    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 września 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Łojko, to moje pierwsze wrażenie było takie, że jest trochę drętwy... Ale to dlatego, że wczytywał się w moje badania, wypisy ze szpitala i długo się nie odzywał. Potem powiedział, że zaraz wszystko mi powie jak on to widzi i się rozkręcił, nawet żartował. Poza tym, dał mi wybór: leczenie 3 m-ce czy jeszcze jeden miesiąc starań tym razem z monitoringiem i duphastonem... wybrałam to drugie.
    A tak z innej beczki, to zrobiłam dziś ciasto, bo moja babcia kończy jutro 81 lat i w ramach prezentu upiekłam oczy carycy. Polecam :)
    http://kurcze-spieczone.bloog.pl/id,335987974,title,Oczy-carycy,index.html?smoybbtticaid=613604

    rah, Kaśka, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 września 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toca, ja dopiero na 13..nie wiem do której on tam przyjmuje...

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 2 września 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah, kochanie, jaką modlitwę miałaś na myśli w we wpisie pod moim wykresem?

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 2 września 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ogolnie napisałam :) dziewczyny na owu modlą sie do Boga, ale równie czesto widuje zabawne rymowanki np.o docieraniu plemniczki do jajeczka ;) mozesz sobie wybrać, ktora jest dla Ciebie "lepsza" :)

    Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 września 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny z pyszną kawusią :-) Ale mnie dzisiaj mdli wczoraj najadłam się torta bo wczoraj mężuś mi kupił na urodzinki małego torcika i się najadłam wieczorem i teraz jest mi niedobrze może kawka pomoże. Ja dziś mam zabiegany dzień pozdrawiam buziaki :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :-)
    szykuję się do roboty ale coś mnie wzięło gardło boli nos swędzi i kicham masakra ale pocieszam się że do przyszłego tyg będzie już lepiej i będą siły na <3
    od 17 do 21 wyjeżdżamy z M na krótki urlop wrześniowy teoretycznie jest to w okolicach ovu może jak się zrelaksuję to kropek będzie chciał z nami wrócić :-P
    pozdrawiam i miłego dzionka :-)

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 września 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja urlop mam juz "z głowy", chorobę z głowy, kawusie z głowy, w robocie siedzę ;p
    Tylko tortu żadnego nie jadłam :)

    misia79, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 września 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej :-)
    szykuję się do roboty ale coś mnie wzięło gardło boli nos swędzi i kicham masakra ale pocieszam się że do przyszłego tyg będzie już lepiej i będą siły na <3
    od 17 do 21 wyjeżdżamy z M na krótki urlop wrześniowy teoretycznie jest to w okolicach ovu może jak się zrelaksuję to kropek będzie chciał z nami wrócić :-P
    pozdrawiam i miłego dzionka :-)
    Kochana i tego właśnie Ci życzę :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 września 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    A ja urlop mam juz "z głowy", chorobę z głowy, kawusie z głowy, w robocie siedzę ;p
    Tylko tortu żadnego nie jadłam :)
    Zawsze możesz nadrobic troszkę słodkości nie zaszkodzi a na pewno wpłynie na dobry humor :-) Ja uwielbiam babeczki kajmakowe z piekusia pychota :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 września 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za słodyczami to lecę po standardzie :) czekolada mleczna i nic wiecej słodkiego mi nie trzeba ;)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 września 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam napisać byłam dziś na badaniu hormonów żeby mieć świeże wyniki na wizytę. Trzymajcie kciuki żeby były ok :-)
    Torcik dobra rzecz Misia w takim razie spóźnione życzenia urodzinowe sto lat i gromadki bobasow takich samych grzecznych ;-)

    misia79, rah, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kciuki za wyniki i daj znac ja wyszły i dziękuję za życzenia mam nadzieję że się spełnią :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 września 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puk puk jest tu ktoś??

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 września 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze zdanie, zeby nie było ;p tez cały dzien zaglądam a tu praiwe nic:)
    Teraz uciekam do mego Ukochanego. Dobrej nocki Kasiu;*

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 3 września 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki! Ja dziś cały dzień biegałam. Najpierw na USG - jest pęcherzyk w lewym jajniku 17 mm, potem u cioci bo miała ur. wczoraj, potem u babci bo ma dziś ur. Potem u teściow, bo kanapę im przywieźli, potem bylismy umyć samochód, a potem miałam nadzieję na uczczenie pęcherzyka, ale mój mąż zasnął...

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 września 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej bedzie mia l wypoczęte plemniczki ;)

    Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ