Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet

Wysłany: 2 września 2014, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Jak dzwoniłam wczoraj to się pytał czy w tym tyg chcę więc chyba szybko :-) ja mam teraz @ to wolałam w przyszłym i nie dopytalam bo chyba w czwartki tylko. Ale przez tel slabe wrazenie na mnie wywarł aż się zastanowilam czy nie odwołać. No ale może na żywo będzie lepiej :-)
    Hmm Kasiu może nie warto sugerować się pozorami trzeba iść i się przekonać ja również do niego idę w następnym cyklu na monitoring :-)

rah, Iwka lubią tę wiadomość

• misia79 Autorytet

Wysłany: 2 września 2014, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdyby był nie miły to nas ostrzeż :-)

rah, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

• rah Autorytet

Wysłany: 2 września 2014, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie ;p

Iwka lubi tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • toca81 Przyjaciółka

Wysłany: 2 września 2014, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Toca, tak myslalam ze to Ty byłaś :) a na ktora godzinę idziesz?
    Kasiu a Ty miałaś teraz isc prywatnie tak? Bo zaczyna mi sie wszystko mieszać :p

Na 10:00 a ty? :)

Iwka lubi tę wiadomość

• Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 2 września 2014, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Łojko, to moje pierwsze wrażenie było takie, że jest trochę drętwy... Ale to dlatego, że wczytywał się w moje badania, wypisy ze szpitala i długo się nie odzywał. Potem powiedział, że zaraz wszystko mi powie jak on to widzi i się rozkręcił, nawet żartował. Poza tym, dał mi wybór: leczenie 3 m-ce czy jeszcze jeden miesiąc starań tym razem z monitoringiem i duphastonem... wybrałam to drugie.
    A tak z innej beczki, to zrobiłam dziś ciasto, bo moja babcia kończy jutro 81 lat i w ramach prezentu upiekłam oczy carycy. Polecam :)
    http://kurcze-spieczone.bloog.pl/id,335987974,title,Oczy-carycy,index.html?smoybbtticaid=613604

rah, Kaśka, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

83c27385cd.png
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 września 2014, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toca, ja dopiero na 13..nie wiem do której on tam przyjmuje...

Iwka lubi tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 2 września 2014, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah, kochanie, jaką modlitwę miałaś na myśli w we wpisie pod moim wykresem?

Iwka lubi tę wiadomość

83c27385cd.png
  • rah Autorytet

Wysłany: 2 września 2014, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ogolnie napisałam :) dziewczyny na owu modlą sie do Boga, ale równie czesto widuje zabawne rymowanki np.o docieraniu plemniczki do jajeczka ;) mozesz sobie wybrać, ktora jest dla Ciebie "lepsza" :)

Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • misia79 Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny z pyszną kawusią :-) Ale mnie dzisiaj mdli wczoraj najadłam się torta bo wczoraj mężuś mi kupił na urodzinki małego torcika i się najadłam wieczorem i teraz jest mi niedobrze może kawka pomoże. Ja dziś mam zabiegany dzień pozdrawiam buziaki :-)

Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

• Kaśka Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :-)
    szykuję się do roboty ale coś mnie wzięło gardło boli nos swędzi i kicham masakra ale pocieszam się że do przyszłego tyg będzie już lepiej i będą siły na <3
    od 17 do 21 wyjeżdżamy z M na krótki urlop wrześniowy teoretycznie jest to w okolicach ovu może jak się zrelaksuję to kropek będzie chciał z nami wrócić :-P
    pozdrawiam i miłego dzionka :-)

rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja urlop mam juz "z głowy", chorobę z głowy, kawusie z głowy, w robocie siedzę ;p
    Tylko tortu żadnego nie jadłam :)

misia79, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • misia79 Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej :-)
    szykuję się do roboty ale coś mnie wzięło gardło boli nos swędzi i kicham masakra ale pocieszam się że do przyszłego tyg będzie już lepiej i będą siły na <3
    od 17 do 21 wyjeżdżamy z M na krótki urlop wrześniowy teoretycznie jest to w okolicach ovu może jak się zrelaksuję to kropek będzie chciał z nami wrócić :-P
    pozdrawiam i miłego dzionka :-)
    Kochana i tego właśnie Ci życzę :-)

Iwka lubi tę wiadomość

• misia79 Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    A ja urlop mam juz "z głowy", chorobę z głowy, kawusie z głowy, w robocie siedzę ;p
    Tylko tortu żadnego nie jadłam :)
    Zawsze możesz nadrobic troszkę słodkości nie zaszkodzi a na pewno wpłynie na dobry humor :-) Ja uwielbiam babeczki kajmakowe z piekusia pychota :-)

Iwka lubi tę wiadomość

• rah Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za słodyczami to lecę po standardzie :) czekolada mleczna i nic wiecej słodkiego mi nie trzeba ;)

misia79, Iwka lubią tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • Kaśka Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam napisać byłam dziś na badaniu hormonów żeby mieć świeże wyniki na wizytę. Trzymajcie kciuki żeby były ok :-)
    Torcik dobra rzecz Misia w takim razie spóźnione życzenia urodzinowe sto lat i gromadki bobasow takich samych grzecznych ;-)

misia79, rah, Iwka lubią tę wiadomość

konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kciuki za wyniki i daj znac ja wyszły i dziękuję za życzenia mam nadzieję że się spełnią :-)

• Kaśka Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    puk puk jest tu ktoś??

Iwka lubi tę wiadomość

konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 21:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze zdanie, zeby nie było ;p tez cały dzien zaglądam a tu praiwe nic:)
    Teraz uciekam do mego Ukochanego. Dobrej nocki Kasiu;*

Iwka lubi tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
  • Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 3 września 2014, 23:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki! Ja dziś cały dzień biegałam. Najpierw na USG - jest pęcherzyk w lewym jajniku 17 mm, potem u cioci bo miała ur. wczoraj, potem u babci bo ma dziś ur. Potem u teściow, bo kanapę im przywieźli, potem bylismy umyć samochód, a potem miałam nadzieję na uczczenie pęcherzyka, ale mój mąż zasnął...

83c27385cd.png
  • rah Autorytet

Wysłany: 4 września 2014, 07:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej bedzie mia l wypoczęte plemniczki ;)

Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego