X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 września 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :-)
    już mi lepeij trochę tylko głowa mie boli jak za gwałtownie nią ruszam :-)
    od myślenia pewnie też heh
    miłego weekendziku życzę :-)

    misia79 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 5 września 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam mala to czesto chodziłam na rynek. Wtedy był tam prawdziwy rynek ;) duzo towaru sprowadzonego z rożnych miejsc + mega tanio. Teraz zazwyczaj jest tam byle fowno ;) jak na Allegro i w cenach wyższych niż sklepowe...:(

    Mnie od myślenia tez głowa boli ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 września 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej :-)
    już mi lepeij trochę tylko głowa mie boli jak za gwałtownie nią ruszam :-)
    od myślenia pewnie też heh
    miłego weekendziku życzę :-)
    Tobie również Kasiu :-). Kuruj się życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 września 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie z kolei boli głowa od tych wszystkich projektów kolorów wizualizacji uff chciałabym miec to wszystko za sobą. A niektóre ceny z kosmosu a przecież nie wszyscy Toruniacy to bogacze.
    Miłego weekendu Kochane buziaki.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 6 września 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 września 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 września 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawka wypita chwilka relaksu i za sprzątanie się biorę bo mam zaległości :-)
    dziś już lepiej się czuję dzięki za porady pomogło :-)
    a popołudnie z książką spędzę też mam zaległości w tym temacie a lubię czytać :-)
    miłego dzionka <3

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 6 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sprzątaj za duzo, to nie ucieknie ;) lepiej odpocznij poki mozesz:)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 września 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczynki jak mija poranek ja już po kawie, śniadanku i serduszku :-) Dziś mam dzień dla siebie bo M poszedł po zakupy potem jedzie na chwilę do rodziców a potem na zlot jakiś tam BMW a ja dziś delektuję się wolnym czasem teraz bo potem na nockę do pracy. Miłego dzionka :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 6 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my idziemy na obchody 90 lecia hokeju :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Ja dziś wstałam późno, ale późno też zasnęłam. Wczoraj źle zsiadłam z roweru i chyba zwichnęłam sobie stopę, albo przynajmniej zbiłam. W nocy skręcałam się z bólu, altacet i voltaren poszedł w ruch. W końcu zasnęłam, potem o 5ej się przebudziłam, jak mąż wstawał (przewróciłam się na drugą stronęi poszłam dalej spać), potem o 6ej zmierzyłam tempkę i wstałam dopiero o 10:20.... dobrze, że jutro mamy wspólny poranek bo te jego wstawanie mnie wykończy....
    Tempka skoczyła do 36,43, ale ovu nei zaznaczył owulki. Wczoraj na USG pęcherzyk miał 22 mm więc powinien dziś pęknąć. Zobaczymy co będzie jutro.
    Teraz będę smażyła grzybki.
    Dziś jest zlot BMW i mój mąż się napala na pójście tam.. ale ja to chyba zostaję w domu, chyba, że będzie mnie nosił...

    Życzę miłego dzionka dziewczynki

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 6 września 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak sobota?? ja nawet nie wiem kiedy zleciała :-)
    bardzo ładnie było i byłam na rowerku i z pieskiem super było jeszcze naładować się energią słoneczną i dziś już znacznie lepiej się czułam jak nowa, mój M się smiał że jak wolne to zdrowa a jak do pracy to chora jestem ;-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 września 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Kaśka się chwali! fajne zdjęcie masz :)
    My byliśmy trochę na działeczce, sobota zleciała za szybko!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 7 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka cisza dzisiaj...my na grillu byliśmy.. :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 7 września 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej :-)
    ja dziś z koleżanką spędziłam dzionek bo dawno się nie widziałyśmy jak to babki trochę zakupki trochę kawusi i przysmaczek na osłodę miłej niedzieli :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam do dupy dzien dzisiaj....:( tempka spada na łeb, na szyje. Dokładnie jak w każdym poprzednim cyklu. Cała noc sie budzilam i padam na twarz...aż mi niedobrze ze zmęczenia...i do tego ta pogoda....bosko....:/

    Miłego dnia chociaz Wam życzę :)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 8 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurcze rah pogoda trochę się poprawiła może i tempka odbije :-)
    dlatego ja chyba nie będę mierzyć w tym cyklu no ewentualnie do owu bo później można tylko zeschizować i gorzej się śpi a tak w dupie czy pójdę siku czy nie w nocy czy sobię lampkę wina strzelę czy co tam :-)
    ostatnio zaszłam w tak cudownej nieświadomości tego wszystkiego że czasem chciałabym cofnąć czas zanim znalazłam się na forum, eeee tylko to tak wciąga że szok :-P

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 września 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, nie no, ja wlasnie sie od 2 cykli ograniczam z wariowaniem tu. Pije spokojnie piwko, wstaje sto razy i nie czekam na nie wiem jakie objawy ;)
    A dzis to nie wiem...duszno mi było, wiercilam sie strasznie, pic mi sie chciało. Czekam zeby wrócić do domu i sie położyć :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 8 września 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu tempke mierzyłam wybiórczo i co ? Ovu zaznaczyło mi owulkę na 24 d.c. :-) A przecież była prawdopodobnie w 12 d.c więc nie patrzę kompletnie w tym cyklu na temperaturę i tak była mało serduchowania więc tym razem totalnie na luzie.
    A Wam życzę miłego dzionka właśnie słoneczko wyszło :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 8 września 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w czwartek do doktorka mam lekkiego stresa bo to znowu ktos nowy i trzeba opowiadac wszystko od nowa :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ