X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 września 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Nie wiem Kaśku jak wpłynie Lutezan, a na ulotce coś mądrego piszą?
    Ja wróciłam do domu, ogarnęłam, zjadłam rosołek, zrobiłam sobie kubeł wody z cytryną, wzięłam ciacha i poszłam do łóżka. Wysmarowałam się troszkę Amolem i się wygrzewam pod kołdrą... taki dzionek dziś mam...

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    dziewczyny mam pytanie mam takie tabl na oczy LUTEZAN w jednej kapsułce jest 10mg luteiny myślicie że mogę je brać czy to coś zmieni w cyklu czy za małą dawka żeby to miało wpływ??
    Mój duphaston ma 10 mg luteiny....

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 września 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka spytaj się jutro gina na usg!!!

    Rudziutka7 zdrówka życzę :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 21:30

    Rudziutka7, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 września 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    jak Wam dzionek mija ? Mnie aktualnie na odpoczynku oglądam coś tam w tv i wpadłam na ovu :-)buziaki
    Ja właśnie zrobiłam pazurki i idę pod prysznic. W sobotę miałam grilla na działce po działce jedni ze znajomych wpadli do nas do domu. Koleżanka miała czarną bluzkę z eco skóry...teraz mam odznaczenie na mojej białej eco kanapie ...Mydło, płyn do naczyń, alkohol, zmywacz do paznokci nawet mam taki specjalny środek do czyszczenia nic nie pomaga http://i272.photobucket.com/albums/jj184/befje/smileys/bf-help.gif

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 września 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka Ty to masz łeb kurde mam gina jutro to spytam obym w tym przejęciu nie zapomniała :-)
    a cifem próbowałaś też mam eco białą kanapę i tym mi poszły chińskie dzinsy :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 września 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra uciekam do łóżeczka dobranoc kochane <3

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 września 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też słyszałam o takich skutkach ubocznych jasnych kanap eco :-) Dlatego nie kupiłam jasnego wypoczynku :-)
    Kurcze mam strasznie zawalony ten tydzień aż do niedzieli dużo pracy i tej zawodowej i tej domowej we czwartek przyjeżdżają moi rodzice muszę jakieś lepsze żarełko zrobic ogarnąc chatę a mężulek jak na złośc pracuje w tym tygodniu prawie całe dnie mało mi pomoże ale co tam dam radę.
    We czwartek idę zobaczyc wstępny projekt naszej kuchni to znaczy wybrac mebelki remont zbliża się dużymi krokami pod koniec października zaczynamy :-) Aż się boję nie lubię remontów a raczej tego sprzątania kurzu zmiany organizacji dnia itp.
    A co do staranek to jakoś emocjonalnie zaczynam chyba odpuszczac łapię się na tym że już tak się nie spinam mam plan aby zajśc do końca roku ale ze spokojem. Jakoś po tej c.p. moje myślenie przeszło na inny tor. Mam głowę zajętą też innymi moimi osobistymi planami. Zdradzę tajemnicę że zamierzam zmienic pracę aby była na miejscu w Toruniu. Jak się to uda zobaczymy bo raczej znajomości szczególnych nie mam. W ogóle chciałabym coś zmienic w swoim życiu.....
    Jakoś mnie tak wzięło na sentymenty.
    Życzę Wam spokojnego wieczorku :-)
    Iwka kiedy wznawiasz starania?

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 września 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Iwka Ty to masz łeb kurde mam gina jutro to spytam obym w tym przejęciu nie zapomniała :-)
    a cifem próbowałaś też mam eco białą kanapę i tym mi poszły chińskie dzinsy :-)
    No właśnie mi też się zdarza że jak jestem u gina to zapominam zapytac o rzeczy które zaplanowałam aby sie dowiedziec i nie wiem czy to takie wrażenie czy jak :-) Daj znac jak było na wizycie :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 września 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Hello! Nie wiem Kaśku jak wpłynie Lutezan, a na ulotce coś mądrego piszą?
    Ja wróciłam do domu, ogarnęłam, zjadłam rosołek, zrobiłam sobie kubeł wody z cytryną, wzięłam ciacha i poszłam do łóżka. Wysmarowałam się troszkę Amolem i się wygrzewam pod kołdrą... taki dzionek dziś mam...
    Rudziutka7 życzę dobrego samopoczucia mam nadzieję że jak jutro obudzisz się rano to będziesz się czuła jak nowo narodzona :-)

    Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 września 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z rana w kiepskim humorze sigh.gif która nie trzymała kciuków!?!!!!!
    Jeszcze jest jedna nadzieja więc proszę dzisiaj wszystkie kciuki świata divers2307.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:17

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 września 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Iwka Ty to masz łeb kurde mam gina jutro to spytam obym w tym przejęciu nie zapomniała :-)
    a cifem próbowałaś też mam eco białą kanapę i tym mi poszły chińskie dzinsy :-)
    Cif tyż nie pomógł ;(

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 września 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwka kiedy wznawiasz starania?
    Starania w październiku teraz jakoś tak się już nie chce, wczoraj nawet na seksior nie nalegałam.
    Fajnie jakby Ci się udało zmienić miejsce pracy ile byś czasu zaoszczędziła!!!
    I oczywiście zazdroszczę remontu kuchni jak nie chcesz to mogę ją przygarnąć :D
    A ja jak jestem u gina to kartkę wyciągam ze ściągą ;) Bo wcześniej ZAWSZE o czymś zapominałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 09:22

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej dziewuszki :-)
    ja już po wizycie pęcherzyk pękł jest ładne ciałko żółte :-)
    pokazałam tą luteinę to doktorek się uśmiechnął że on ją powinien brać na oko i dobrze że mu przypomniałam :-)
    i koniec końców o tym progesteronie pogadaliśmy i dał mi dupka w tym cyklu od dziś przez 10 dni to chyba normalnie :-)
    zobaczymy życzył szczęścia i się śmiał że rękę przyłożył dotknął i jak nie zaskoczę to już nie wie hehe
    czekam jeszcze na wyniki mojego M trochę zaczynam się tym denerwować pożyjemy zobaczymy :-)
    Iwka kciuki ściśnięte z całych sił <3

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 września 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, a Ty u kogo byłaś? Bo już nie wiem, ale do Łojko chyba nie chodzisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 11:03

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do Łojko do Łojko kochana :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 września 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Witam sie z rana w kiepskim humorze sigh.gif która nie trzymała kciuków!?!!!!!
    Jeszcze jest jedna nadzieja więc proszę dzisiaj wszystkie kciuki świata divers2307.gif
    Ściskam mocno Iwka :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 września 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Starania w październiku teraz jakoś tak się już nie chce, wczoraj nawet na seksior nie nalegałam.
    Fajnie jakby Ci się udało zmienić miejsce pracy ile byś czasu zaoszczędziła!!!
    I oczywiście zazdroszczę remontu kuchni jak nie chcesz to mogę ją przygarnąć :D
    A ja jak jestem u gina to kartkę wyciągam ze ściągą ;) Bo wcześniej ZAWSZE o czymś zapominałam :)

    Haha to tak jak ja zawsze wracam z jakimś pytaniem bez odpowiedzi :-) Od następnego cyklu Łojko i monitoring czyli też od października bo ten jest ostatnim na luzie :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 września 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    no hej dziewuszki :-)
    ja już po wizycie pęcherzyk pękł jest ładne ciałko żółte :-)
    pokazałam tą luteinę to doktorek się uśmiechnął że on ją powinien brać na oko i dobrze że mu przypomniałam :-)
    i koniec końców o tym progesteronie pogadaliśmy i dał mi dupka w tym cyklu od dziś przez 10 dni to chyba normalnie :-)
    zobaczymy życzył szczęścia i się śmiał że rękę przyłożył dotknął i jak nie zaskoczę to już nie wie hehe
    czekam jeszcze na wyniki mojego M trochę zaczynam się tym denerwować pożyjemy zobaczymy :-)
    Iwka kciuki ściśnięte z całych sił <3

    Kasiu to teraz mocno za Ciebie trzymamy pęcherzyku daj czadu :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 września 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa nie przywitałam się z Wami a więc Dzień Dobry :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Dziś przez przypadek zauważyłam Wasz wątek i od razu się zapisuje :). Mieszkam na Mokrym. Od roku się staramy o bobaska ale nie za bardzo nam wychodzi. W kwietniu miałam łyżeczkowanie w 9 tc ale podobno to teraz normalka i mój lekarz nie kazał się przejmować (łatwo powiedzieć). Od 5 lat chodziłam do dr Gbiorczyka. Ogólnie super lekarz ale czeka się w kolejce 2-3 h, no i tracę po mału do niego zaufanie. Zapisałam się na pierwszą wizytę w październiku do dr Jackowskiego (przyjmował mnie w szpitalu i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie a i opinie też słyszałam pozytywne). Borykam się z tarczycą ale nie jest jeszcze najgorzej. Chcielibyśmy też zrobić badania nasienia ale nie wiem jak się do tego zabrać i gdzie się zgłosić. Może coś doradzicie???

    misia79, Kaśka, Iwka, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ