X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 września 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POLSKA MISTRZEM SWIATA W SIATKOWCE! MILY AKCENT dnia! Dzieki za wsparcie dziewczynki! Sciskam I jutro rankiem poczytam co pisalyscie !

    Kaśka, Iwka, misia79, emka@ lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 września 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej dziewczyny witam się już z Torunia :-)
    niestety wszystko co dobre szybko się kończy i jutro już codzienność eee kiepsko to widzę :-)
    jeszcze żeby tego mało to jakiś grzybek chyba po tych basenach mnie zaatakował chociaż brałam ten illadian zapobiegawczo i weź tu bądź mądrym :-/ podejrzewam że basen a potem <3 i basen i <3 infekcja gotowa.
    posmarowałam się już maścią ale pewnie fasolka nie będzie chciała zamieszkać w takich warunkach zawsze pod górkę :-(
    Kochana infekcja nie przekreśla ciąży oprócz illadian zrób sobie płukankę z tantum rosa mi pomaga od razu :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 września 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    No tego sie trzymam, ale jest mi strasznie przykro, ze nie udalo sie, bo nachodza mnie mysli, ze skoro bylo idelane serduszkowanie, potem duphaston I sie nie udalo, to dlaczego pozniej ma sie udac? Ale szybko potrzasam glowa I odpycham takie mysli!
    UDA się !!!!0slonce.gif Po kuracji daję CI 3 miesiące i zobaczysz będziesz się tu chwaliła dwiema kreseczkami :* Walczymy 0ulan.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 10:10

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 września 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Rudziutka i dla nas zaświeci kiedyś Słońce ;-)
    Tak dla Nas wszystkich zaświeci 0slonce.gif0slonce.gif0slonce.gif0slonce.gif0slonce.gif0slonce.gif0slonce.gif0slonce.gif0slonce.gif

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 września 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulbar-smiley.gif witam się przy porannej kawusi - coś dzisiaj nie dobrej. Ja się pytam gdzie moja owulejszyn?!?

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 22 września 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej ja dziś Wasze samopoczucie u mnie nawet jako tako właśnie zrobiłam sobie kawkę zaraz się ogarniam i po zakupy. Zastanawiam się czy wczoraj mogłam miec owulkę. HMM w razie czego staranka były :-)
    Rudziutka7 tak jest wszystkim nam zaświeci zobaczysz będzie dobrze ja jestem mega poytywnie nastawiona.
    Dziewczyny u nas w pracy jest wróżka !!!!!! Oczywiście jako pacjentka :-)
    Ale czad ciekawe czy laski poszły :-) ja się boję ale chętnie bym skorzystała tylko z wróżby kiedy zajdę w ciąże :-) :-).
    Ale chłodno na dworze miłego dzionka ja dziś mam wolne a jutro do pracy.

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 22 września 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki :-)
    Misia lepiej uważaj ja też kiedyś leczyłam wróżkę i wisi nam kasę do dziś haha

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 22 września 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ona za darmo to robi wiesz jest jako pacjentka kumpeli wróżyła za darmo ale się strasznie boję chyba nie skorzystam nie chcę wiedziec że np za tydzień coś się stanie chciałabym tylko skorzystac z wróżby kiedy zajdę ale i tak się boję :-) Ja w takie sprawy się nie bawię. :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 22 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no ja też się boję bo do łba sobie człowiek wbije za bardzo :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 września 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Piękne! Widzę, że humorek dopisuje! Mi dziś na twarzy podkówka się zadomowiła, wczoraj z mężem się pokłóciłam, potem przeprosił ale we mnie jakiś żal dziś siedzi. Muszę się wziąć w garść! Kilka dni mam dużo pracy, więc mam nadzieję, że nie będę głowy zaprzątała sobie głupimi myślami.
    Smacznych kawuń i owocnych owulejszyns :)
    Misia, ja też nie chciałabym, żeby wróżka mi mówiła co będzie za tydzień, czy rok. Boję się, że powie, że nic się nie zmieni...

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 22 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zapomniałam trzymajcie kciuki dziś mój M odbiera wyniki nasienia napiszę wieczorkiem jak wyszły.

    Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 22 września 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację kochane nie będę ulegac chwili :-) Może jutro już jej nie będzie nie wiem :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 22 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    a zapomniałam trzymajcie kciuki dziś mój M odbiera wyniki nasienia napiszę wieczorkiem jak wyszły.
    Tak daj znac aha Kasiu mam prośbę spytaj męża jakie robił badania to znaczy manualne czy komputerowe i ile płacił bo ja ze swoim chcę tam jechac na badanie dzięki z góry i daj znac jakie wyszły a ja trzymam mocno kciuki bo na pewno będą dobre :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 22 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 nie łam się w każdym małżeństwie są czasem sprzeczki kłotnie czasem coś przykrego się powie bo to człowiek nie pomyśli powie za dużo potem żałuje tak to jest ale trzeba umiec wybaczac godzic się i przepraszac :-) głowa do góry :-)

    Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 września 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    a zapomniałam trzymajcie kciuki dziś mój M odbiera wyniki nasienia napiszę wieczorkiem jak wyszły.
    Trzymam mocno!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ząb BOLI!!!!! ten co kanałowo miałam robiony :/
    misia79 ja u wróżki nigdy nie byłam, jedynie jak w liceum byłam ze znajomymi na wagarach to ona sama do mnie podeszła i wiele sie mi sprawdziło poza dwójką dzieci :/
    Kasiu trzymam kciuki za wyniki męża!!! Mój musi powtórzyć bo ostatnie miał luty 2013 roku, więc jak znajdziesz chwilkę to napisz mi gdzie był :)
    Rudziutka7 kłótnie z mężem w 1 dniu @ się nie liczy - powinniście ją anulować bo tego dnia MY kobiety pokłócimy się o wszystko zwłaszcza starające się :) Więc zapominamy o wczorajszym i uśmiechamy się smiech2.gif

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 22 września 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Rudziutka7 kłótnie z mężem w 1 dniu @ się nie liczy - powinniście ją anulować bo tego dnia MY kobiety pokłócimy się o wszystko zwłaszcza starające się :) Więc zapominamy o wczorajszym i uśmiechamy się smiech2.gif

    Hehe, tak mu powiem dziś, że anuluje wczorajszy dzień :)
    Współczuję z zębem, leć do dentysty.
    Właśnie, gdzie chodzicie do stomatologa? Ja do Skrzata na Krasińskiego. Wyleczył mi zęba, którego inna dentystka spartaczyła... co prawda wyleczył kanałowo, ale przynajmniej nie boli :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 22 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do denmedu bo tam mam koleżankę stomatologa ale tam leczenie kosztuje ale jak ktoś chodzi raz na jakiś dłuższy czas to się opłaca bo dobrze robią
    Nasza Kasia też na pewno jest dobra w swoim fachu :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jak zwykle weekend minął za szybko. A moja temp dzisiaj oszalała. Ja już nie wiem co się dzieje. Wydawało mi się że ovu miałam 16 dc (test i ból)a tu program mi zaznaczył na 14 dc. Wczoraj ni z gruszki ni z pietruszki dopadła mnie biegunka tak że ledwo ze spaceru do domu doszłam (ale dziś jest wszystko ok), no i dzisiaj ten ogromny spadek temp. Ogólnie nie czuję się żebym miała jakąś wirusówkę a jadłam wszystko to samo co mąż. Może jeszcze w ogóle nie miałam ovu? Jeśli chodzi o dentystę to polecam panią Zielińską. Ma gabinet na Sobieskiego i jest rewelacyjne ale niestety nie najtańsza. Ale o denmedzie też słyszałam dobre opinie.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Hehe, tak mu powiem dziś, że anuluje wczorajszy dzień :)
    Współczuję z zębem, leć do dentysty.
    Właśnie, gdzie chodzicie do stomatologa? Ja do Skrzata na Krasińskiego. Wyleczył mi zęba, którego inna dentystka spartaczyła... co prawda wyleczył kanałowo, ale przynajmniej nie boli :)
    Tak dzień wymazujemy z pamięci :D
    Ja chodzę do Kobierzyckiego ale tego zęba to on mi leczył kanałowo w 2008 roku i drugi raz w styczniu 2013 roku oddał mnie swojej koleżance i teraz nie minął rok i znowu boli boję się że będę musiała na koronkę wybulić a kasy brak...nie wiem co mam zrobic i gdzie się zapisać ? Kaśka może ty mi polecisz jakiegoś wspaniałego fachowca? Zastanawiam się nad tym nowym "oddziałem" na szosie chełmińskiej obok granicznej?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ