X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 września 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    A nie możecie się gdzieś wybrać? Szkoda tracić płodne dni przez teściów. Ja bym chyba nie darowala na Twoim miejscu :). Moj chyba dziś nie da rady. Niepotrzebnie powiedziałam mu że mam ovu, stresuje się tym za mocno że może nie podołać i wtedy przeważnie jest klops.
    Moze to głupio zabrzmi ale my mamy w kalendarzu zapisane ;)
    Mamy taka rozpiskę kiedy co zapłacić, kiedy czyjeś urodziny, kiedy @ :)
    No i jest tam zaznaczony serduszkowy tydzień. Nie ma stresu ze "to dzis" i trzeba sie skupić, ale zawsze wie kiedy nadchodzą te dni i nieraz sam zaczyna jakies igraszki :)

    misia79, emka@, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 września 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajne rozwiązanie muszę pomyśleć nad takim kalendarzem :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Moze to głupio zabrzmi ale my mamy w kalendarzu zapisane ;)
    Mamy taka rozpiskę kiedy co zapłacić, kiedy czyjeś urodziny, kiedy @ :)
    No i jest tam zaznaczony serduszkowy tydzień. Nie ma stresu ze "to dzis" i trzeba sie skupić, ale zawsze wie kiedy nadchodzą te dni i nieraz sam zaczyna jakies igraszki :)
    Bardzo dobry pomysł. Przynajmniej M jest oswojony z tą myślą kiedy trzeba działać i mniej sie stresuje. A może lepiej by było jakbym w cale nie mówiła kiedy to jest? Już sama nie wiem. Ale biedny myśli że coś jest z nim nie tak bo powinien zawsze moc. Dobrze że idzie do tego androloga, może go trochę podbuduje bo moje słowa to za mało.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalendarz!! Świetna sprawa...tylko gorzej będzie jak będzie wiedział i będzie uciekał.
    Kochane mój właśnie uciekł na męskiego grilla a ja lece do koleżanki na plotki przez mój urlop z miesiąc się nie widziałyśmy a ploty są :)
    Miłego wieczorku buźka <3

    emka@, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 września 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego wieczorku kochane staraczki :-) Ja jestem już w domku a spac mi się chce niemiłosiernie oczy same się zamykają :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 września 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za poparcie mojego pomysłu :)
    W sumie moj luby zawsze jakos wiedział kiedy ten okres ma byc, to i jak zaczęłam obserwować kiedy owu, to tez chętnie słuchał. A to ze jakos szybko, a to ze w koncu normalnie. Jakos nie jest to dla nas trudny temat czy cos...
    A tak "gramy" w otwarte karty. Nie zaznaczam konkretnego dnia, tylko wlasnie cały tydzień "lepszego humoru" aż do owu. Jak mam ochotę, to przynajmniej wiadomo dlaczego ;) no i odwrotnie, moj luby moze sie postarać ;) albo odpuścić. Przeciez nie bede go zmuszać gdy np. sie złe czuje? A przynajmniej dobrze wie jakie sa "konsekwencje" jego odpuszczania. na szczęście nasze starania sa obustronne. :) i gdy zbliża sie ten tydzień to miłych wieczorkow nie ma końca :)
    No i nie ma głupiego umawiania sie, ze robimy to dzis i jutro, i za 3 dni ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 21:57

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 20 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki z kawusią :-) Dziś wstałam z dobrym humorkiem rodzice zadowoleni z pobytu dziś zawożę mamę do lekarza po południu i potem na noc do pracy. Nawet mój mąż się dzisiaj spisał i było małe serduszko z rana fakt że z powodu obecności rodziców za ścianą było na zasadzie wejśc i wyjśc :-) :-) ale radocha że chociaż dni płodne nie zmarnowane bo już chodził wściekły że by przepadło :-)
    Teraz sprzątamy pierzemy i odkurzamy :-)
    Miłego dzionka Kochane :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 12:02

    Kaśka, emka@, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 20 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah od przyszłego miesiąca też stworzę taki kalendarz :-) a powiedz mi masz jakoś schowany taki kalendarz wiesz w razie jak goście przyjdą żeby nie wiedzieli o co chodzi i w ogóle :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 20 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda dziś bajeczna :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 20 września 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    rah od przyszłego miesiąca też stworzę taki kalendarz :-) a powiedz mi masz jakoś schowany taki kalendarz wiesz w razie jak goście przyjdą żeby nie wiedzieli o co chodzi i w ogóle :-)
    Nie, po prostu kartka a4 wisi nad biurkiem. Biurko z kompem w dużym pokoju. Podrobione w wordzie kratki, 2 miesiące na jednej kartce mamy. Z ikonek powklejane ikonki pieniazka (splata kredytu, debet, prąd, teleofny, internet), ikona prezentu urodziny, imieniny. Gwiazdki to koncery, imprezy, skyway :) @ to początek okresu oczywiście, no i małe serduszka to wiadomo. Jak ktos z gości spojrzy no to co...nie pytają co to ;) a co sobie myślą to nas nie obchodzi. Zazwyczaj rzuca im sie w oczy opis urodzińy i tona kasy wpisana na spłaty i rachunki, to co sie maja przyglądać ;)
    Kalendarz mozna powiesić przeciez w sypialni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 21:55

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 września 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w niedzielny dzionek <3 My już po obiadku u rodziców :) teraz siedzimy i odpoczywamy w domku :) Dziewczyny wiecie gdzie tak walnął ten piorun no huk był nieziemski. Jak błysnęło na rubinkowie to aż mnie oślepiło. ..
    Życzę milusiej niedzieli :*

    Kaśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 września 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat spałam a tu nade mną taki błysk że szok myślałam że to początek III wojny św :-) My też odpoczywamy po kolacji :-) Ale tu się cicho zrobiło na naszym forum :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 21 września 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W całym miescie huknelo :) akurat patrzyłam przez okno, wszystko fioletowe sie zrobiło i długo, długo cisza była, dopiero pozniej huk. Podobno to było aż 15km od wrzosow (co potwierdza tak długa przerwę miedzy błyskiem a hukiem):
    https://burze.dzis.net/?page=wyszukiwarka

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 21 września 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny witam się już z Torunia :-)
    niestety wszystko co dobre szybko się kończy i jutro już codzienność eee kiepsko to widzę :-)
    jeszcze żeby tego mało to jakiś grzybek chyba po tych basenach mnie zaatakował chociaż brałam ten illadian zapobiegawczo i weź tu bądź mądrym :-/ podejrzewam że basen a potem <3 i basen i <3 infekcja gotowa.
    posmarowałam się już maścią ale pewnie fasolka nie będzie chciała zamieszkać w takich warunkach zawsze pod górkę :-(

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 września 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO Kasiu wróciłaś :-)mam nadzieję że odpoczęłaś odstresowałaś się :-) Ten illadian to chyba jakieś nieporozumienie ja też brałam i guzik wczoraj w pracy wzięłam dwie tabsy fluconazolu i zobaczymy może zejdzie bo po kilku godzinach zaobserwowałam dużą ilośc grzbiczego śluzu może wyszło i już go nie będzie :-).
    Ale grzybek sam w sobie nie jest przeciwwskazaniem do fasolki gorzej jak jest chlamydia bo jest zagrożeniem dla płodu i w ogóle. Także Kasiu w razie czego nie martw się :-) Taki odstresik może pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój sytuacji :-) Miłego wieczorku Kochane :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 września 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczynki! Nie mam czasu nadrobic kochane, jutro to zrobie. Chcialam Wam tylko powiedziec, ze niestety dzis przyszla franca. Spodziewalam sie, ale humor mi dzis zapikowal w dol, tak jak temperatura... Z dwojga zlego, dobrze, ze dzis przyszla @ a nie wczoraj jak bylismy na weselichu! Dobrej nocy zycze

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 września 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi Kochana ale może to lepiej z tego względu że podleczysz się przez 3 miechy i zajdziesz w zdrową ciążę :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 września 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tego sie trzymam, ale jest mi strasznie przykro, ze nie udalo sie, bo nachodza mnie mysli, ze skoro bylo idelane serduszkowanie, potem duphaston I sie nie udalo, to dlaczego pozniej ma sie udac? Ale szybko potrzasam glowa I odpycham takie mysli!

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 21 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka i dla nas zaświeci kiedyś Słońce ;-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 września 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, obliczylam, ze visanne biore do 12 grudnia bo to opakowania po 28 tabsow

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ