X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Musiałam nadrobić zaległości bo wczoraj już od południa nie miałam czasu żeby do Was zajrzeć. Rudziutka Twój wykres wygląda całkiem nieźle. Może nie będzie @ i nie będzie trzeba wykupywać recepty :). Dziewczyny zapisane na HSG nie bać się. To dla Waszego dobra i na pewno da się przeżyć. Wszystko dla fasolek. A ja się zastanawiam gdzie do cholery jest moja owulacja ?!

    Iwka, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 19 września 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    W sumie 2 października do niego ide to moze wtedy da. Bo dopiero na kolejny cykl hsg.
    A ten sumamed to 3 tabletki jednego dnia bralas? Po 500mg aż ?
    Mielismy je dzisiaj zjeść ale zwątpiłam i szukam info.


    Witam z poranną kawusią :D
    Ja też dostałam ten antybiotyk. I na recepcie mam napisane 1 x 3 czyli jeden raz 3 tabletki i tak zrozumiałam doktorka. Mamy go zażyć od razu po @.

    Mam pytanko. A jak to jest z zapisywaniem sie na HSG?
    Bo mi pan doktor powiedział, że jak przyjdzie @ to mam zadzwonić na izbę przyjęć i się umówić. Z tego co wiem znajoma zapisywała się wcześniej a później w razie opóźnienia @ przekładała. I sama nie wiem jak zrobić.

    Coś ponury ten poranek na rubinkowie :/

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Nie bój się! Nie ma co. Wszystko dla dzidziusia :)
    Iwka wszysko łądnie napisała, mi chyba nie robił Łojko tylko inny, ale nie pamietam. Ale mi nie zakładali cewnika tylko kulociąg i od razu jechałam na RTG. o 11 byłam już po. Potem spałam, ale w pokoju były straszne gaduły i średnio mi to wyszło. No i ok. 15 wychodziłam już.

    Aha, i antybiotyk brałam 5 dni przed HSG a o sołonowych zapomniałam, ale jogurty jadłam.
    Dacie radę!
    NO co Ty? A kiedy byłaś że jeszcze kulociąg mieli?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    Cześć dziewczyny. Musiałam nadrobić zaległości bo wczoraj już od południa nie miałam czasu żeby do Was zajrzeć. Rudziutka Twój wykres wygląda całkiem nieźle. Może nie będzie @ i nie będzie trzeba wykupywać recepty :). Dziewczyny zapisane na HSG nie bać się. To dla Waszego dobra i na pewno da się przeżyć. Wszystko dla fasolek. A ja się zastanawiam gdzie do cholery jest moja owulacja ?!
    A nie była 13 dc?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Witam z poranną kawusią :D
    Ja też dostałam ten antybiotyk. I na recepcie mam napisane 1 x 3 czyli jeden raz 3 tabletki i tak zrozumiałam doktorka. Mamy go zażyć od razu po @.

    Mam pytanko. A jak to jest z zapisywaniem sie na HSG?
    Bo mi pan doktor powiedział, że jak przyjdzie @ to mam zadzwonić na izbę przyjęć i się umówić. Z tego co wiem znajoma zapisywała się wcześniej a później w razie opóźnienia @ przekładała. I sama nie wiem jak zrobić.

    Coś ponury ten poranek na rubinkowie :/
    Zawiśle też ponure...pewnie dlatego że pranie na balkon wywiesiłam. Toca ja też tak miałam jak dostałam skierowanie to od razu poszłam się zapisać a potem jak dostałam @ to dzwoniłam potwierdzić termin :) A byłaś w izbie przyjęć się podpytać tak?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam przy porannej kawie, kochane weekend !!!!0dance3.gif

    Kaśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 19 września 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie byłam. Zasugerowałam się tym co pan doktor powiedział.
    Ale akurat będę w szpitalu we wtorek to podejde i się spytam.
    Dzięki za informacje.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    No właśnie nie byłam. Zasugerowałam się tym co pan doktor powiedział.
    Ale akurat będę w szpitalu we wtorek to podejde i się spytam.
    Dzięki za informacje.
    A no to na bank musisz iść do izby przyjęć zapisać się u położnej one mają specjalny kajecik na HSG :)
    A ja właśnie w pracy - bo przecież piątek - :P policzyłam że na 79 przyjaciółek na ovu 49 już zaciążyło lub już nawet urodziło a 30 nadal czeka ...troszkę optymistycznie ale mam parę przyjaciółek które walczą więcej niż 3 lata i to jest smutne ...
    Jakie plany na weekend?

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 września 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek Rybeńki!
    Iwka wrote:
    NO co Ty? A kiedy byłaś że jeszcze kulociąg mieli?
    No ja byłam jakoś 4.08 czy coś takiego. I lekarz mówił, że muszą ściągnąć szyjkę w dół, bo jest wysoko, więc zakładają ten kulociąg/potem gadał wziernik. Przez to wystawał też rurka do tego kontrastu. Cewnika do siuśków nie zakładali, chyba, że byłam taka otumaniona, że nie pamiętam. W każdym razie wszystko przebiegło sprawnie i nie mają co dziewczyny się bać!

    Emka, mi się też wydaje, że mogła być 13dc lub następnego dnia.

    Moje plany na weekend-jutro test a potem na wesele, ale i tak nie będę piła alkoholu bo jestem kierowcą. Poza tym jeszcze się zastanowię czy będę robić test...

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 19 września 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej :-)
    Ja juz po kawusi ale tez sie przywitam :-)
    Czuje ze wroce wieksza to grzech tyle jesc ale wszystko smaczne i podane pod nosek to sie wcina :-)
    Zaraz ruszamy na Wisle pochodzic troche zeby spalic chociaz ciutek no i piesek z nami oczywiscie :-)

    misia79 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Dzień doberek Rybeńki!

    No ja byłam jakoś 4.08 czy coś takiego. I lekarz mówił, że muszą ściągnąć szyjkę w dół, bo jest wysoko, więc zakładają ten kulociąg/potem gadał wziernik. Przez to wystawał też rurka do tego kontrastu. Cewnika do siuśków nie zakładali, chyba, że byłam taka otumaniona, że nie pamiętam. W każdym razie wszystko przebiegło sprawnie i nie mają co dziewczyny się bać!

    Emka, mi się też wydaje, że mogła być 13dc lub następnego dnia.

    Moje plany na weekend-jutro test a potem na wesele, ale i tak nie będę piła alkoholu bo jestem kierowcą. Poza tym jeszcze się zastanowię czy będę robić test...
    http://www.medbon.pl/images/Ginekologia/soft.jpg (wstawiłam zdjęcie ale wyszło olbrzymie więc wysyłam tylko link)
    Ja miałam coś takiego i ja to nazywam cewnikiem :D Kochana trzymam kciuki za teściora :) Ja dzisiaj idę do koleżanki na piwko/winko a jutro od rana sprzątanie - potem do siostry :)
    Kaśka miłego spacerku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 09:38

    Kaśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 września 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, no to pewnie też coś takiego było. To zakładanie tego bolało bardziej niż sam kontrast. Jak mówił, że musi szyjkę ściągnąć w dół to nie wiedziałam, czego się spodziewać... ale potem już było ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 10:15

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 19 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    No właśnie nie byłam. Zasugerowałam się tym co pan doktor powiedział.
    Ale akurat będę w szpitalu we wtorek to podejde i się spytam.
    Dzięki za informacje.
    Ja od razu wczoraj poszłam sie dowiedzieć.
    Toca zadzwoń do nich i sie od ręki zapisz. Babka zapisuje ok. 7 dnia cyklu ( zależy ile trwają miesiączki). Ja jestem zapisana na 17 października, pomimo ze moj okres skończy sie pewnie we wtorek. Pani powiedziała, ze lepiej miec zapas. No i w poniedziałek mam zadzwonić i potwierdzić. Powinnam zadzwonić 1 dnia cyklu, ale to sobota bedzie, dlatego dopiero w poniedziałek.:)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 19 września 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być koniecznie po @. Nie może już nawet kropelka lecieć! stąd ten margines

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    A nie była 13 dc?
    Chyba właśnie dziś jest ovu :). Nigdy nie miałam poniżej 16 dc a poza tym prawie zawsze to czuję i dziś czuję :). Tempka też jeszcze nie skoczyła. Tylko nie wiem czy mój m podoła po ostatnich dniach ;).

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 września 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM was dziewczynki z kawusią ale pozdrawiam z pracy i znów cały dzień w plecy. Rudziutka7 ja liczę na to że jednak będzie teścik oczywiście pozytywny tak bym chciała Ci gratulować :-) Emka@ owocnej owulki mam nadzieję też bedzie pozytyw a u mnie dopiero chyba zaczęły się dni płodne śluz wodnisty od jutra testy owulacyjne w łapę może się uda?. Ale nici z serduszek doi niedzieli bo rodzice za ścianą a mąż tak nie potrafi :-) się skupić :-) Mam nadzieję że zdążymy :-)
    Miłego popołudnia :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 19 września 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziś się ruszyliśmy trochę z hotelu i trafiliśmy na trening skoczków na Malince i zalapam sie na fotki ze Stochem Żyła i Kotem tego ostatniego mój piesek trochę pogonil jak biegał :-)

    emka@, misia79, rah, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    WITAM was dziewczynki z kawusią ale pozdrawiam z pracy i znów cały dzień w plecy. Rudziutka7 ja liczę na to że jednak będzie teścik oczywiście pozytywny tak bym chciała Ci gratulować :-) Emka@ owocnej owulki mam nadzieję też bedzie pozytyw a u mnie dopiero chyba zaczęły się dni płodne śluz wodnisty od jutra testy owulacyjne w łapę może się uda?. Ale nici z serduszek doi niedzieli bo rodzice za ścianą a mąż tak nie potrafi :-) się skupić :-) Mam nadzieję że zdążymy :-)
    Miłego popołudnia :-)
    A nie możecie się gdzieś wybrać? Szkoda tracić płodne dni przez teściów. Ja bym chyba nie darowala na Twoim miejscu :). Moj chyba dziś nie da rady. Niepotrzebnie powiedziałam mu że mam ovu, stresuje się tym za mocno że może nie podołać i wtedy przeważnie jest klops.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 września 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Hej dziś się ruszyliśmy trochę z hotelu i trafiliśmy na trening skoczków na Malince i zalapam sie na fotki ze Stochem Żyła i Kotem tego ostatniego mój piesek trochę pogonil jak biegał :-)
    Super :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 19 września 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    A nie możecie się gdzieś wybrać? Szkoda tracić płodne dni przez teściów. Ja bym chyba nie darowala na Twoim miejscu :). Moj chyba dziś nie da rady. Niepotrzebnie powiedziałam mu że mam ovu, stresuje się tym za mocno że może nie podołać i wtedy przeważnie jest klops.
    Kochana jakoś damy radę dopiero wcześnie a ovu najwcześniej mogę mieć w 12 d.c czyli zdąży mam nadzieję i w niedzielę będzie serduchowanie :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ