X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 4 października 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej dziewczyny ja mam zakręcony dzień dziś :-)
    od rana opiekowałam się córeczką koleżanki 4 letnią potem kosmetyczka a teraz szykuję się na kabarety :-)
    w skrócie połknęłam 3 tabl i przespałam cała noc ładnie nawet o tym zapomniałąm rano jeszcze flokonazol 2 tabl i jest ok.
    natomiast co do diety hehe cokolwiek innego włoże do ust to lecę na kibelek najlepiej jak nic nie jem :-)
    powoli muszę się przyzwyczaić do jedzenia a to były tylko 3 dni na kaszy :-) masakra ale żołądek się skurczył i nie czuję głodu :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 października 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jednak jedzenie samej kaszy szkodzi ;p
    Ja własnie wróciłam od dziadków z rubinkowa ;p
    Idealnie zdążylam, bo właśnie słonko zachodzi, a ja rowerem :)

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja dziś miałam bardzo pracowity dzień na działeczce. Jutro mogę mieć zakwasy a w planach miałam jeszcze jakieś zakupy ale już nie mam siły więc odpoczywam w domku i czekam aż łaskawie przyjdzie @.
    Co do wieku to ja wkraczam do grona 30-tek w grudniu i ciężko mi się z tym pogodzić. W ogóle tego nie czuję.

    Iwka, misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko na chwilkę z Tele pisze. Emka mam nadzieje ze @ nie przylezie, bosssz jak ja dawno na działce nie bylam, ciekawe czy jeszcze stoi. Co do monitoringu to mi sie może dwa razy nie sprawdzilo, śluz mnie czasami i bole jajników mnie oszukują:) a ja sie poddałam dzisiaj z bólem i wrocilam do ketanolu. Dzisiaj dla nas zwariowany dzień! Mój mąż dostal propozycje pracy i 4 razy doslownie 4 razy większe zarobki jesteśmy oboje w szoku a ja uległam znajomemu i zaraz jadę podpisywać umowę naszej spólki...jestem tak zestresowana że zaraz padnę. Milusiego wieczorku :)

    misia79, Kaśka, emka@ lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 października 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Nie żebym była łasa na pieniądze, ale zazdroszczę tych 4 razy więcej! Bez względu na to ile zarabia teraz, to przy tych 4 razy więcej na wszystko wystarczy.
    Przepraszam, ale to chyba nie w Toruniu? ;p

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 4 października 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki!
    Tak się zastanawiam.
    Czy któraś z was jest już po 30? Bo zaraz wpadne w kompleksy ;)

    U mnie dziś nadeszła @ czyli jednak czeka mnie HSG :/ a tak się łudziłam, że mnie ominie :D

    misia79, Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 października 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Hej Dziewczynki!
    Tak się zastanawiam.
    Czy któraś z was jest już po 30? Bo zaraz wpadne w kompleksy ;)

    U mnie dziś nadeszła @ czyli jednak czeka mnie HSG :/ a tak się łudziłam, że mnie ominie :D
    Ja :-) I wcale nie mam z tego tytułu kompleksów :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 20:37

    Iwka, toca81, Kaśka, emka@ lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 października 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Wow! Nie żebym była łasa na pieniądze, ale zazdroszczę tych 4 razy więcej! Bez względu na to ile zarabia teraz, to przy tych 4 razy więcej na wszystko wystarczy.
    Przepraszam, ale to chyba nie w Toruniu? ;p
    w Toruniu !!!!chociaz puki nie zobaczę na koncie nie uwierzę !

    misia79, rah lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 października 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Ja tylko na chwilkę z Tele pisze. Emka mam nadzieje ze @ nie przylezie, bosssz jak ja dawno na działce nie bylam, ciekawe czy jeszcze stoi. Co do monitoringu to mi sie może dwa razy nie sprawdzilo, śluz mnie czasami i bole jajników mnie oszukują:) a ja sie poddałam dzisiaj z bólem i wrocilam do ketanolu. Dzisiaj dla nas zwariowany dzień! Mój mąż dostal propozycje pracy i 4 razy doslownie 4 razy większe zarobki jesteśmy oboje w szoku a ja uległam znajomemu i zaraz jadę podpisywać umowę naszej spólki...jestem tak zestresowana że zaraz padnę. Milusiego wieczorku :)
    swietna wiadomośc Iwka gratulacje :-) To teraz do szcześcia będzie Wam brakowało bobaska a życzę Ci abyś długo na niego nie czekała bo już teraz :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 października 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toca81 wrote:
    Hej Dziewczynki!
    Tak się zastanawiam.
    Czy któraś z was jest już po 30? Bo zaraz wpadne w kompleksy ;)

    U mnie dziś nadeszła @ czyli jednak czeka mnie HSG :/ a tak się łudziłam, że mnie ominie :D
    kochana wiek nie jest ważny!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 października 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ja :-) I wcale nie mam z tego tytułu kompleksów :-)
    no :) i najważniejsze:*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 października 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    swietna wiadomośc Iwka gratulacje :-) To teraz do szcześcia będzie Wam brakowało bobaska a życzę Ci abyś długo na niego nie czekała bo już teraz :-)
    i kuchni :p lece podpisywać umowę trzymać kciuki ! Buzka

    Kaśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mój ostatni dzień swawoli ;-). Od poniedziałku przechodzę na dietę jesienną. Woda podstawa, tylko jedna kawa dziennie oprócz pracy w nocy bo wtedy muszę jedną to jadłospisu dodac wyższy cel :-) Ostawiam słodycze które mam zamiar zjeśc tylko w niedzielę ;-) No i dieta muszę się w sobie zebrac bo moja dietetyk mnie widzi jak WIELKI BRAT :-) Kochana babka dodaje mi wiary w moją silną wolę a raczej słabą wolę :-)
    Ech jutro ten ostatni dzień mam zamiar najeśc się słodyczy mniam a mam w domku dakłasa.
    Trzymajcie za mnie kciuki to dieta na dwa miesiące a chcę schudnąc około 8 kg czyli tydzień tygodniowo powinnam najwięcej według fizjologii ale znając mnie to przez pierwsze dwa tyg nic nie zlecę tak już mam a potem potrafię zlecic dwa kg na tydzień już to przerabiałam :-)
    Oczywiście to nie jakaś drastyczna dieta bo ma byc pod kątem mojego przyszłego maluszka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 21:39

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 października 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro cały dzień w pracy ......

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 4 października 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Jutro cały dzień w pracy ......
    przykro mi kochana:/ podziel się tą dietą! My jutro jedziemy do Grudziądza mój mąż biegnie na 10 km - podziwiam go :) a ja już się z Wami witam jako Pani prezes :O w piątek notariusz... Nie zasnę dzisuaj

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 października 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratulacje dla pani prezes :-)
    Jak nie zasniesz to wypij za pomyslnosc firmy hehe ciesze sie ze ladnie Ci sie uklada.
    Rany ale mam skladnie o tej porze buziaki na dobry sen dla wszystkich :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 5 października 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    w Toruniu !!!!chociaz puki nie zobaczę na koncie nie uwierzę !
    To kim on jest?? Politykiem???;)
    Hehehe
    A propo, slyszalyscie juz o Czasie Mieszkańców? Fajni, młodzi ludzie, fajnie działają, super program. Nie wiem czy to poprawne politycznie ;) ale bede na nich głosować! Chcą robić parki, płace zabaw, ścieżki rowerowe, a nie tylko budować molochy i kolejne ulice ;p. Fajnie, ze mamy nowy most itp. ale juz chyba tymczasowo wystarczy nam rozwiązań przemysłowych, a czas postawić na ludzi! A Zaleski to sie ich chyba troche boi, bo jak była konferencja prasowa, to on nie przyszedł ;p i jak na tej konferencji powiedzieli, ze chcieliby wprowadzić bilety rodzinne i czasowe, to Zaleski następnego dnia zwołał konferencje, ze w przyszłym roku chce obniżyć ceny biletów ;p
    http://czasmieszkancow.pl

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 października 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :) my wlasnie ruszamy do Grudziądza! Rah mój mąż ma zwykly zawód jest elektrykiem, ostatnio poszedł do budżetówki i zajmuje sie papierową robotą ale dot. Elektryki. Mało zarabia teraz będzie się zajmował elektroniką. Kochane lece bo mąż juz wola, pogadamy wieczorem trzymajcie kciuki za mojego biegacza :*

    rah, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Twojego biegacza i mojego szwagra ktory biegnie w tym samym biegu :). Moj mąż też jest elektronikiem tyle że ma własną firmę i też całkiem nieźle mu idzie. No i gratuluje Iwka podjecia decyzji o spółce. Życzę samych sukcesów.
    Tak tu o dietach piszecie że też się zastanawiam. W sumie źle ze mną nie jest ale od kad biore eutyrox przytylam 3 kg i od kad się staramy to oczczedzam się ze sportem więc moja figura się zmieniła i źle się z tym czuję.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 października 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hejdziewczyny :)
    emka mam to samo kurde niby gruba nie jestem ale ujędrnić przy się przydało hehe
    zaraz mykam na koniki z godz na grzebiecie na świeżym powietrzu dobrze mi zrobi :-)
    miłej niedzieli, pewnie w panice odezwę się popołudniu zestresowana bo jutro to badanie mam w szpitalu :-(

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ