X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 5 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...a mi wszyscy mówili, łącznie z lekarzem, ze od euthyroxu sie chudnie:)
    Ze nawet osobom otyłych na szybsze chudnięcie sie podaje. Moze masz zła dawkę?

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż w toalecie sie przebiera ;) emka a mój szwagier mieszka w Grudziądzu :) Kaśka nie panikujemy, nie boimy się będzie dobrze! Ważne ze idziesz krok do przodu sprawdza czy rury drożne a jak nie to udrożnią a to wszystko dla upragnionej fasoleczki. Ja to lacha nie jestem z 10-15 kilo za dużo ale jak Lojko ze mną eksperymentowal to ja 9 kg schudłam po metfoaksie

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore 50 eutyroxu. To niby nie dużo ale wyniki mam super tylko 5 guzkow mam i dlatego dostalam. Ale jakoś mi nie pasuje ten eutyrox i biorę teraz bardzo rzadko. Pewnie endo mnie ochrzani przy okazji ;).
    Kasiu jestem z Tobą i trzymam kciuki żeby nic nie bolało. Daj koniecznie znać po.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 października 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak myślicie na którą tam się stawić w szpitalu?? myślałam między 7 a 8 ale nie wiem bliżej której godz :-) a wy jak w dniu badania byłyście o której znaczy się ? :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 października 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    dziewczyny jak myślicie na którą tam się stawić w szpitalu?? myślałam między 7 a 8 ale nie wiem bliżej której godz :-) a wy jak w dniu badania byłyście o której znaczy się ? :-)
    Kaśka ja na HSG byłam o 7 i po 15 minutach byłam już na oddziale, ale przy laparoskopii czekałam 2,5 h bo na izbie przyjęć były tłumy.
    My już wróciliśmy z Grudziądza, mąż dobiegł :) Jestem z niego dumna :)

    Kaśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 października 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i kupiłam dzisiaj kaszę 2 lidlu są 4 woreczki za 2,99

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 października 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Kochane ja dopiero wróciłam z pracy ale mi się dzisiaj dłużyło.
    Czuję się dziś beznadziejnie. Chyba zaczął się stan napięcia przedmiesiączkowego ;-). Już pobolewa na razie lekko brzuch jak na okres jestem rozdrażniona nudzi mnie i w ogóle czuję się zblazowana. Dziś długo nie posiedzę niedługo się położę. Mężuś zrobił mi herbatkę z miodem zjadłam tylko banana.
    Iwka gratulacje dla Twojego mężusia. :-)
    Kaśka trzymam kciuki za jutrzejsze badanie i od razu pisz nam na forum jak Ci poszło i czy coś czułaś mocno wspieram Cię duchowo :-)
    A mój mężuś też jest z zawodu elektrykiem :-) Ale nie pracuje w zawodzie bo ma drugi zawód jeszcze :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 5 października 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już się spakowałam do szpitala i lekki stresik mnie bierze hehe
    jutro jak przeżyję to napiszę :-) może będę jeszcze jakieś biedaczki ze mną na to badanie w kupie raźniej :-)
    byłam po koszulę i przy okazji dupereli nakupowałam w rossmanie chyba dla wyłączenia myślenia ale kosmetyków mam już zapas na rok :-)

    misia79, Iwka, toca81 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 października 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 jutro będzie lepiej :* Dziękuję za gratulacje mąż happy :)
    Kaśka będzie dobrze, ja na HSG leżałam z kobietkami które miały podejrzenie nowotworów, więc moje hsg wydawało się cudownym i wspaniałym badaniem.
    Pamiętaj to wszystko dla fasolek naszych, oddychaj głęboko i myśl o koniach i łące mi pomagało, starałam się umysł i myśli wyłączyć, patrzyłam sobie w okno i nie skupiałam się na tym co robią. Całym sercem jestem z Tobą <3

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 października 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko by było dobrze gdyby nie to, że to badanie jest bolesne :-( Mało która odczuwa niewielki ból są różne metody np przy użyciu soli fizjologicznej miało byc kiedyś bezbolesne a jednak ból jest duży przynajmniej tak kobietki mówią.

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 października 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Wszystko by było dobrze gdyby nie to, że to badanie jest bolesne :-( Mało która odczuwa niewielki ból są różne metody np przy użyciu soli fizjologicznej miało byc kiedyś bezbolesne a jednak ból jest duży przynajmniej tak kobietki mówią.
    Myślę że po znieczuleniu nie boli :) Kaśka dostanie znieczulenie i będzie super :) Ja niestety odmówiłam znieczulenia ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2014, 22:09

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 5 października 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka trzymam kciuki!
    Mnie to czeka prawdopodobnie za tydzień. Jutro dzwonie się umówić.
    Damy rade!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 października 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana samba.gif po nie przespanej nocy. O 5 zasnęłam ...ale sen miałam piękny byłam u gina stwierdzić ciąże :)
    Kaśka czekamy na wieści :*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 października 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam Was oczywiście z kawą :-)
    Dziś mam gorszy dzień bo wiem że franca czeka za mną już za rogiem boli mnie już brzuch temperatura spada więc trzeba tylko czekac na @. Ech a założyłam sobie że do końca roku zajdę w ciążę.
    Dziś na śniadanko kawa i będzie w ciągu dnia tylko jedna zaopatrzyła się w kilka litrów wody starczy mi na 2-3 dni. Na śniadanie na razie tylko banan bo nie jestem głodna a miałam zjeśc normalne śniadanie.
    Kasiu trzymaj się Kochana jesteśmy z Tobą :-)
    Iwka może Twój sen się spełni już długi cykl Ci się robi :-) Może teścik
    Miłego dnia dla wszystkich :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Nie było mnie, bo w piątek imprezowałam z teściową ;) a w sobotę i niedzielę obiadkowaliśmy u teściów :)
    Kaśku Rybko! Trzymam kciuki! Przeleci i poleci i popołudniu będziesz zdrowa jak ryba!
    Iwka gratulacje dla męża!
    Przyjemnego poniedziałku!

    PS. Pisałyście o wieku... Ja w tym roku 30tkę obchodziłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 08:59

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 października 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Hej witam Was oczywiście z kawą :-)
    Dziś mam gorszy dzień bo wiem że franca czeka za mną już za rogiem boli mnie już brzuch temperatura spada więc trzeba tylko czekac na @. Ech a założyłam sobie że do końca roku zajdę w ciążę.
    Dziś na śniadanko kawa i będzie w ciągu dnia tylko jedna zaopatrzyła się w kilka litrów wody starczy mi na 2-3 dni. Na śniadanie na razie tylko banan bo nie jestem głodna a miałam zjeśc normalne śniadanie.
    Kasiu trzymaj się Kochana jesteśmy z Tobą :-)
    Iwka może Twój sen się spełni już długi cykl Ci się robi :-) Może teścik
    Miłego dnia dla wszystkich :-)
    Misia mówisz!!! Testa zrobić? Nie bo jeśli ovu była 23dc to @ będzie 37 dc czyli około 11 października...a może zrobie? NIE !!! Nie robię sobie nadziei!!!!!!
    A Ty jedź, mi dietetyk powiedziała że jak się nie je to można przytyć bo jak organizm w końcu dostanie kalorii to wie że może ich nie dostać i je magazynuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2014, 10:08

    rah, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 października 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Hej dziewczynki! Nie było mnie, bo w piątek imprezowałam z teściową ;) a w sobotę i niedzielę obiadkowaliśmy u teściów :)
    Kaśku Rybko! Trzymam kciuki! Przeleci i poleci i popołudniu będziesz zdrowa jak ryba!
    Iwka gratulacje dla męża!
    Przyjemnego poniedziałku!

    PS. Pisałyście o wieku... Ja w tym roku 30tkę obchodziłam :)
    Mąż ma 30 za tydzień ja w styczniu :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 października 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój 32 w listopadzie! wszyscy w okól trąbią, że czas na dzidzi...

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 6 października 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    a mój 32 w listopadzie! wszyscy w okól trąbią, że czas na dzidzi...
    ...a niech już się zamkną, wkurza mnie takie gadanie, a co pójdę na pole i z kapusty wyciągnę. ..
    Kaśka pewnie nie długo będzie miała badanie. . .

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 6 października 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki! A może już leży po?

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ