X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    W miarę blisko, na razie nie mówię, nie zapeszam.
    Ale będzie mnie nadal lubiły 0belay.gif

    Tak samo jak teraz :-) Rudziutka7 faktycznie poza Toruniem jest taniej tak samo jak domki są tańsze i działki dlatego ludzie najczęściej wyprowadzają się poza Toruń szczególnie Ci, którzy się budują
    Moi teściowie też mieszkają poza Toruniem też moglibyśmy tam mieszkac bo mają domek ale my wolimy sami i na razie w Toruniu :-)
    Wszędzie dobrze byleby z ukochaną osobą obok :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też sami, bez teściów! Błagam Cię :) nie narzekam na nich, ale my za starzy na mieszkanie z rodzicami ;)
    DObranoc dziewczynki :)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana z krwawą Meery Grrrr16.gif
    Śmieję się nie jest źle przyzwyczaiłam się do tej @ że nie chce mnie opuścić. Właśnie koleżanka do mnie dzwoniła że w poniedziałek ma popieranie jajeczka cieszę się razem z nią i to będzie ostatnia koleżanka z towarzystwa....
    Weekend dzisiaj a ja lece dzisiaj do notariusza sformalizować spółkę, BOJĘ SIĘ jak cholera...ale trzeba sobie stawiać wyzwania :) Prawda :)

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sie rozpisałyście !!!!
    Rudziutka7 no właśnie Ty się ostatnio chwaliłaś tym ciastem i od tamtej pory mam na niego smaka chociaż nigdy nie jadłam :)
    Żel chyba sobie kupię w tym miesiąc znalazłam najtaniej w http://www.i-apteka.pl/product-pol-41115-CONCEIVE-Plus-Lubrykant-75-ml.html za 63 zł. Jeszcze podjadę zobaczyć w aptece na reja, z doświadczenia wiem ze jest najtańsza, tam też najtańszy jest dupek!!
    rah ja miałam krzywą badaną w przychodni Łojko mi zlecił, nic nie płaciłam ale pobieranie miałam tylko dwa razy. Ja wypiłam tą glukozę chyba w 3 sekundy po każdy mnie rzygiem straszył i kobitki się przestraszyły że za szybko i od razu miskę podały.
    misia czyli pracujesz w laboratorium :)

    My mamy ogromne szczęście i jesteśmy bez kredytu. Męża rodzice w latach 90 kupili mieszkanie za 12 tys, spłacili je w dwóch ratach. Jesteśmy im bardzo wdzięczni że pomyśleli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 09:20

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Witam się z rana z krwawą Meery Grrrr16.gif
    Śmieję się nie jest źle przyzwyczaiłam się do tej @ że nie chce mnie opuścić. Właśnie koleżanka do mnie dzwoniła że w poniedziałek ma popieranie jajeczka cieszę się razem z nią i to będzie ostatnia koleżanka z towarzystwa....
    Weekend dzisiaj a ja lece dzisiaj do notariusza sformalizować spółkę, BOJĘ SIĘ jak cholera...ale trzeba sobie stawiać wyzwania :) Prawda :)

    Jasne Iwka kto nie ryzykuje ten nic nie ma :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 10 października 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam odwrotnie...nie mogę się przyzwyczaić...
    Niby nie wierzę, nie wkręcam sobie, nie doszukuję...ale gdy przychodzi kolejna @ to "podkówka" na buzi i ten wewnętrzny żal...nic tylko płakać...to jest zawsze ten dzień, kiedy najlepiej upiłabym się do nieprzytomności...

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Sie rozpisałyście !!!!
    Rudziutka7 no właśnie Ty się ostatnio chwaliłaś tym ciastem i od tamtej pory mam na niego smaka chociaż nigdy nie jadłam :)
    Żel chyba sobie kupię w tym miesiąc znalazłam najtaniej w http://www.i-apteka.pl/product-pol-41115-CONCEIVE-Plus-Lubrykant-75-ml.html za 63 zł. Jeszcze podjadę zobaczyć w aptece na reja, z doświadczenia wiem ze jest najtańsza, tam też najtańszy jest dupek!!
    rah ja miałam krzywą badaną w przychodni Łojko mi zlecił, nic nie płaciłam ale pobieranie miałam tylko dwa razy. Ja wypiłam tą glukozę chyba w 3 sekundy po każdy mnie rzygiem straszył i kobitki się przestraszyły że za szybko i od razu miskę podały.
    misia czyli pracujesz w laboratorium :)

    My mamy ogromne szczęście i jesteśmy bez kredytu. Męża rodzice w latach 90 kupili mieszkanie za 12 tys, spłacili je w dwóch ratach. Jesteśmy im bardzo wdzięczni że pomyśleli.

    Iwka Kochanie koniecznie daj mi znac czy ten żel można gdzieś kupic w aptece bo ja nigdzie nie mogłam tego znaleźc i zawsze zamawiałam przez neta i to jeszcze wychodziło drożej bo trzeba za przesyłkę zapłacic.
    Nie jestem laborantką :-)
    Rodzice mojego męża też kiedyś pomyśleli może uda się z czasem ten kredyt spłacic aby nie ciążył ale to w swoim czasie, ale nie chce zapeszac bo nie lubię się chwalic jak również nie przepadam za przechwalającymi się koleżankami. :-)
    Iwka powoli tracę nadzieję na ciążę.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami poranną kawą i znów mam leniwy nastrój a dziś już do pracy po południu

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Ja mam odwrotnie...nie mogę się przyzwyczaić...
    Niby nie wierzę, nie wkręcam sobie, nie doszukuję...ale gdy przychodzi kolejna @ to "podkówka" na buzi i ten wewnętrzny żal...nic tylko płakać...to jest zawsze ten dzień, kiedy najlepiej upiłabym się do nieprzytomności...
    No kochana ja dzisiaj się napiję :) Muszę dobrze oblać założenie spółki :)Co by dobrze się rozwijała :)
    Rah nie powiem też ma chwile załamania i zwątpienia, przecież jesteśmy tylko ludźmi - nie ze stali, ale ta myśl o ivf powoduje u mnie uśmiech na twarzy :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski!!!! Co to za wisielcze humory!!! Zachowujecie się jak baby kiedy mają okres!!!!
    Posłuchajcie przychodzi czas, że każda znas nie daje już rady, przychodzi moment że nic nie ma sensu i wszystko wydaje się bezwartościowe. Brak emocji, radości i uśmiechu...to jest normalne jesteśmy tylko ludźmi. Ja miałam załamanie w kwietniu kiedy gin wywiesił białą flagę. . .i jak tu się trzymać kiedy on już się poddaje, nie wytrzymałam tego, było źle, nadal się z tego podnosze i nie jest to łatwe. Małymi kroczkami staram się odnaleść nadzieję w natłoku spraw. Jedyne kochane co mogę Wam powiedzieć że na to potrzeba czasu aby nauczyć się cierpliwości i radzenia sobie w tak trudnych dla nas chwilach. TORUNIANKI!!!! więc teraz głowa do góry, klata do przodu i uśmiech na twarz i powiedźcie sobie głośno. . . "dam radę !! no bo kto jak nie ja!!!"
    Przecież te starania mają być cudownym okresem w naszym życiu :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tracimy nadzieji!!! Olewamy 0shoot.gif @, dużo się milosc.gif i pełen relaksik sikanie.gif
    I walczymy do końca 0ulan.gif
    W końcu i my będziemy mamami !!niemowle.gif

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No kochana ja dzisiaj się napiję :) Muszę dobrze oblać założenie spółki :)Co by dobrze się rozwijała :)
    Rah nie powiem też ma chwile załamania i zwątpienia, przecież jesteśmy tylko ludźmi - nie ze stali, ale ta myśl o ivf powoduje u mnie uśmiech na twarzy :)
    Cieszę się że się uśmiechnęłaś kurcze tylko trzymaj termin na grudzień !!!! Żeby nikt Was już nie ubiegł

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Nie tracimy nadzieji!!! Olewamy 0shoot.gif @, dużo się milosc.gif i pełen relaksik sikanie.gif
    I walczymy do końca 0ulan.gif
    W końcu i my będziemy mamami !!niemowle.gif

    Po takim poście znów się podnoszę :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Po takim poście znów się podnoszę :-)
    No !! I tak ma być :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 10 października 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki ;-)
    Mialam troche pomarudzic ale widze Iwka mnie już uprzedzila i humor lepszy :-)
    Jade dziś ogarnąć temat w nowej pracy spotkam sie z moim ulubionym przedstawicielem także spoko ;-)
    Wywalczylam termin na laparoskopie w przyszlym miesiacu już, najpierw się cieszyłama teraz dopada mnie wątpliwość czy nie dac sobie chwili po hsg i dopiero bo jakoś jednak zaszłam wczesniej a jak sie nie uda mimo laparo to co? Nowe zrosty i mniejsze szanse sama juz nue wiem z kim to skonsultowac na trzeźwo :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Cieszę się że się uśmiechnęłaś kurcze tylko trzymaj termin na grudzień !!!! Żeby nikt Was już nie ubiegł
    No kobiecie jest tak głupio i przykro że wpisała nas pierwszych na listę, a teraz ta wyszło bo @ miałam dostać 6 dni temu, gdyby przyszła punktualnie problemu by nie było...Jestem tak zasmarkana że teraz i tak pewnie by nas nie wzieli. TAK MIAŁO BYĆ! I tego się trzymajmy :*

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Hej laseczki ;-)
    Mialam troche pomarudzic ale widze Iwka mnie już uprzedzila i humor lepszy :-)
    Jade dziś ogarnąć temat w nowej pracy spotkam sie z moim ulubionym przedstawicielem także spoko ;-)
    Wywalczylam termin na laparoskopie w przyszlym miesiacu już, najpierw się cieszyłama teraz dopada mnie wątpliwość czy nie dac sobie chwili po hsg i dopiero bo jakoś jednak zaszłam wczesniej a jak sie nie uda mimo laparo to co? Nowe zrosty i mniejsze szanse sama juz nue wiem z kim to skonsultowac na trzeźwo :-)
    Spytaj się o żel na zrosty, tylko z tego co się orientuje nie jest on refundowany i to koszt około 600 zł. Umów się do Jackowskiego? Ja byłam w Matopacie u Szymańskiego czy jakoś tak ale wiem ze Stankiewicz jest lepszy
    Staram się kochana z gilunem do pasa ale staram się usmiech1.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 10:34

    Kaśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 10 października 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dziękuję spytam czy to wchodzi w grę bo mam mieszane uczucia co do dalszej ingerencji w moją osobę hehe czytaj boję się że znowu wyjdą jakieś rewelacje i dupa blada :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Oki dziękuję spytam czy to wchodzi w grę bo mam mieszane uczucia co do dalszej ingerencji w moją osobę hehe czytaj boję się że znowu wyjdą jakieś rewelacje i dupa blada :-)
    Rozumiem Twoje obawy, jednak mi się wydaje że warto sprawdzić. . . przynjamniej będziesz potem wiedziała na czym stoisz i w jakim kierunku iść dalej. Moim zdaniem nie wiedza jest gorsza. A jeśli zastanawiasz się nad słusznością laparo idz z wynikami z hsg do innego gina

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece do tej apteki kupić sobie coś na katar bo oddychać nie mogę i przy okazji sprawdzę ten żel....będę za chwilkę!

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ