X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Hej laseczki ;-)
    Mialam troche pomarudzic ale widze Iwka mnie już uprzedzila i humor lepszy :-)
    Jade dziś ogarnąć temat w nowej pracy spotkam sie z moim ulubionym przedstawicielem także spoko ;-)
    Wywalczylam termin na laparoskopie w przyszlym miesiacu już, najpierw się cieszyłama teraz dopada mnie wątpliwość czy nie dac sobie chwili po hsg i dopiero bo jakoś jednak zaszłam wczesniej a jak sie nie uda mimo laparo to co? Nowe zrosty i mniejsze szanse sama juz nue wiem z kim to skonsultowac na trzeźwo :-)
    Kasiu idź do Jackowskiego to jest świetny lekarz on wyprowadził mnie z pozamacicznej bez zabiegu zobaczysz co on Ci powie ja nie chcę namawiac nie chcę byc nachalna ale tylko doradzam. A jeśli będzie trzeba bo im szybciej tym lepiej.
    Cieszę się że masz już lepszy humor przespałaś się z tym problem i bardxziej trzeźwo na to patrzysz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 10:43

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 10 października 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Misia a on gdzie przyjmuje?

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On przyjmuje we wtorki, środy, czwartki na Chełmińskiej na przeciwko Polo tam jest supermarket chyba Polo dziś jest piętek to się nie zapiszesz ale spróbuj we wtorek zadzwonic po 15 na priv dam Ci numer

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 10 października 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki jesteście kochane dziewczyny <3

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia jest w aptece na reja w tesco za 85 zł z 8 aplikatorami.

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OO a ja mam tesco blisko może u nas będzie dziś podjadę albo jutro czyli cenowo wychodzi jak z allegro bo liczyc z przesyłką to tyle samo wychodzi :-) Dzięki Kochana

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie krem za piątaka :) Iwostin :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    OO a ja mam tesco blisko może u nas będzie dziś podjadę albo jutro czyli cenowo wychodzi jak z allegro bo liczyc z przesyłką to tyle samo wychodzi :-) Dzięki Kochana
    APTEKA JUVENTA

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek podjadę to kupię bo dziś na reja nie zdążę chyba że męża wyślę jutro ale w sumie do poniedziałku i tak nie będzie serducha bo leczymy się fluconazolem bo miałam grzybka ja jestem już po a mąż jutro jeszcze dwie tabsy po nich chociaż 72 godz postu i luzik akurat do pon :-)

    0hump.gif

    A zresztą my tylko stosujemy około owulacji :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 12:07

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    W poniedziałek podjadę to kupię bo dziś na reja nie zdążę chyba że męża wyślę jutro ale w sumie do poniedziałku i tak nie będzie serducha bo leczymy się fluconazolem bo miałam grzybka ja jestem już po a mąż jutro jeszcze dwie tabsy po nich chociaż 72 godz postu i luzik akurat do pon :-)

    0hump.gif

    A zresztą my tylko stosujemy około owulacji :-)
    Kochana za drobi interes aby cały czas stosować a powiedz mi wolisz te z aplikatorami czy bez aplikatora?
    Postanowiłam że kupimy :) I jeszcze kupię znowu te testy owulacyjne :) Polubiłam je a teraz są w promocji w rossmanie za 5 sztuk 16,5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 12:13

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka jasne że po pierwsze za drogi interes na to aby cały czas stosowac po drugie nie ma takiej potrzeby aby cały czas aplikowac bo to ma zadziałac w owulację :-) A po trzecie też nie ma sensu w innym czasie :-)
    Ja lubię te w aplikatorach bo wiem że podaję tyle ile potrzeba i jest wygodne w użyciu :-) Tych w tubce nigdy nie miałam ale w sumie to takie też można kupic bo wtedy wiesz dla męża :-)
    Ale kupię aplikatory starczą mi na dwa cykle :-)
    A w testy owu też muszę się zaopatrzyc bo mi się skończyły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 12:20

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 października 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwka jasne że po pierwsze za drogi interes na to aby cały czas stosowac po drugie nie ma takiej potrzeby aby cały czas aplikowac bo to ma zadziałac w owulację :-) A po trzecie też nie ma sensu w innym czasie :-)
    Ja lubię te w aplikatorach bo wiem że podaję tyle ile potrzeba i jest wygodne w użyciu :-) Tych w tubce nigdy nie miałam ale w sumie to takie też można kupic bo wtedy wiesz dla męża :-)
    Ale kupię aplikatory starczą mi na dwa cykle :-)
    A w testy owu też muszę się zaopatrzyc bo mi się skończyły
    Na dwa? No to tym bardziej dzieląc cenę na dwa to jest wspaniała cena :) zwłaszcza że przed chwilą na moje witaminki katarowe wydałam 38 zł. Kochane muszę kończyć bo tak patrze na zegarek i wychodzi że ja jeszcze za robotę się dzisiaj nie wzięłam...a jeszcze dzisiaj szybciej wychodzę, buziaki i udanego piątku :*

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mam pytanie do kogoś kto jest specem w komputerach a raczej laptopach. Otóż ja korzystam teraz z laptopa i mam problem literowy. To znaczy nie mogę pisac c z kreską bo jak wciśnę c z alt to mi wyskakuje jakiś komunikat catalyst control centrel no co za cholera a potem ktoś pomyśli że robię byki lub nie umiem pisac na klawiaturze.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Na dwa? No to tym bardziej dzieląc cenę na dwa to jest wspaniała cena :) zwłaszcza że przed chwilą na moje witaminki katarowe wydałam 38 zł. Kochane muszę kończyć bo tak patrze na zegarek i wychodzi że ja jeszcze za robotę się dzisiaj nie wzięłam...a jeszcze dzisiaj szybciej wychodzę, buziaki i udanego piątku :*
    Buziaki ja też lecę :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 10 października 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia jest to skrót sterownika do karty graficznej ATI.
    Uruchom ten program Calatyst Control Center (tym skrótem ctr + c) i poszukaj gdzie zmienia się skróty (hotkeys), zmień sobie np. na ctr+k.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki rah popatrzę :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 10 października 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szybko wpisałam na forum to wyskoczyło mi np. to:

    1. Uruchom panel CCC i z menu Hotkeys wybierz Hotkeys Manager, następnie odznacz opcje: Enable Hotkeys feature, List active Hotkeys only, Lunch Catalyst Control Center - pole na liście poniżej. Zamknij oba okna.

    2. Klikasz Start -> Uruchom, wpisujesz msconfig i klikasz Enter. Przejdź do zakładki Uruchamianie i upewnij się, że na liście jest odznaczone pole przy pozycji CLIStart. Potem zakładka Usługi - odznacz na liście pozycje ATI HotKey Poller i ATI Smart.

    3. Klikasz Zastosuj, a potem Zamknij. Uruchamiasz ponownie komputer.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 10 października 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oja ale Ty masz łeb do kompa doceniam :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 10 października 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, pracuję w firmie, w której na co dzień mam do czynienia z kompami i muszę różne rzeczy tłumaczyć klientom. Sama się uczę, ale doceniłam wiedzę wujka Google, jak się wie gdzie warto szukać ;)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ