X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 października 2014, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc moje słoneczka :* przeczytałam wszystko ale nie mam siły pisać ...buźka

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Pytałam o tą informatyczną ;p
    Oprogramowanie :)
    rah gratulacje wygranej!!!!
    I ja żel sobie kupie w tym miesiącu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 09:45

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 października 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Hej dziewczyny, ja cały dzień zalatana, rano straciłam lusterko, bo TIR jak mnie minął to tak buchnęło powietrzem, że odpadła sama obudowa na szcęści, ale w dupę, bo trzeba kupić nową. Jest cała porysowana i pęknięta. Porysowanie możnaby pomalować, ale pęknięcie... dupa
    Mam pytanie, któraś z Was odczytywała wynik HSG z płyty na kompie? Ja mam windowsa 8 niestety i nie chce chodzić... znacie jakiś myk?
    Kochana na xp i 7 też się naorałam. Niestety nie pomogę ja to odczytałam na zasadzie prób i błędów. Jakiś program mi się zainstalował, ale mam już innego kompa że nawet Ci nie powiem :/ kombinuj....
    A dlaczego Ty kochana tak cały czas plamisz? Tak ma być na kuracji?
    Przykro mi z powodu lusterka ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 09:46

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 11 października 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Byłam w Szklarskiej polecam :-)
    Ja też byłam kilka razy (ok. 5) i bardoz mi się podoba to miasteczko, dlatego chętnie się wybiorę. Najgorszy jest niestety dojazd... ;/

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 11 października 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Oprogramowanie :)
    rah gratulacje wygranej!!!!
    I ja żel sobie kupie w tym miesiącu :)
    Nie no, to my się zajmujemy serwerami, cloudem, hostingiem, domenami

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 11 października 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z tymi staraniami po hsg?
    Bo widzę w necie opinie są mocno podzielone, można? ie można?
    Czytałam, że nie tylko chodzi o promieniowanie, ale o to że może dojść do zakażenia po współżyciu po hsg.

    Iwka, Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 11 października 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej rah :-)
    mi Łojko powiedział że mogę działać a lekarz który wypuszczał do domu żebym się wstrzymała ale ja nie mogę czekać skoro w przyszłym miesiącu chcą mi robić laparo więc już było wczoraj <3 i co ma być to będzie :-)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy... Mi położna powiedziala w szpitalu ze nie mozna. A Lojko pozwolił bo mialam gsh 5 czy 7 dnia cyklu a ja mam późno owulację i powiedział ze sie oczyści di tego czasu jednak pamietam ze mi to ten kontrast leciał i lecial nawet jak @ kolejną dostałam to lecial dalej. Pi badaniu spytaj sue Lojko :)

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 11 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki :-)
    jeszcze dziś ładnie nawet :-) chwilkę odpocznę bo niedawno wstałam dopiero bo csła noc myślałam o tej laparo i tych wynikach i w ogóle dlaczego ja? haha
    wezmę rower pod nogi pojadę na cmentarz może trochę się uspokoję i po drodze zajrzę do kumpeli brzuchatej popatrzeć jak źle sie czuje żeby mi humor się polepszył :-P małpa ze mnie co nie ?? :-D

    rah, Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 11 października 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie...ja będę miała 7dc, a owu zazwyczaj mam 14dc...
    Chyba jednak się umówię na ten wyjazd w okolicach owu to nie będę się zastanawiać. Pojedziemy ze znajomymi to wiadomo,że tak intensywnie nie będziemy się seksić ;) Będzie zajęcie i nie będzie trzeba myśleć o tym co "trzeba" robić :)

    A ja kto jest z tym kontrastem? Wie któraś ile go wlewają? Długo to wycieka? To faktycznie z wkładkami lepiej non stop chodzić?

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 11 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałąm takie plamienia brązowe przez 3 dni, nie czułam nic ciekłego wylewającego się ze mnie :-)
    a wkładki polecam :-)

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 października 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej laseczki :-)
    jeszcze dziś ładnie nawet :-) chwilkę odpocznę bo niedawno wstałam dopiero bo csła noc myślałam o tej laparo i tych wynikach i w ogóle dlaczego ja? haha
    wezmę rower pod nogi pojadę na cmentarz może trochę się uspokoję i po drodze zajrzę do kumpeli brzuchatej popatrzeć jak źle sie czuje żeby mi humor się polepszył :-P małpa ze mnie co nie ?? :-D
    Kochana nie zastanawiaj się dlaczego Ty, bo w obłęd nam tu popadniesz (chociaż nie ukrywam też miałam doła) po prostu My - pamiętaj że nie jesteś jedyna u mnie w pracy pracuje 5 dziewczyn i 3 miały laparo wiec to jest często spotykane :* Siadaj na rower i wpadaj mi pomóc papryczki faszerować...cały czas farsz podjadam pychota. A ogólnie do tego zrobiłam karkówkę z jałowcem, udka na ostro, jakąś surówkę z brokułami. I teściu mi zrobił rybę po grecku :D
    A no i dwa ciasta oczy carycy i marchewkowe.
    Macie jakiś pomysł na zakąski...bo o nich zapomniałam ;/

    rah, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 października 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    No właśnie...ja będę miała 7dc, a owu zazwyczaj mam 14dc...
    Chyba jednak się umówię na ten wyjazd w okolicach owu to nie będę się zastanawiać. Pojedziemy ze znajomymi to wiadomo,że tak intensywnie nie będziemy się seksić ;) Będzie zajęcie i nie będzie trzeba myśleć o tym co "trzeba" robić :)

    A ja kto jest z tym kontrastem? Wie któraś ile go wlewają? Długo to wycieka? To faktycznie z wkładkami lepiej non stop chodzić?
    Ja tam wkładi nosiłam ale nosze prawie zawsze, a wycieka go tyle co ze śluzem i tak dziwnie się "błyszczy" a ile wlewają? Tyle aż pójdzie przez jajowód do otrzewnej ;)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 11 października 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczy carycy!!!! 3 galaretki wylądowały w koszu ale w końcu się udało :)
    edit: a i ja w Szklarskiej nigdy nie byłam ;/
    lece do kuchni tyrać dalej ...padam na twarz
    edit2: będe zaglądać :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2014, 13:42

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 11 października 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra...wolę już nie myśleć o tym badaniu, bo to jeszcze kilka dni a nie chcę żeby mnie cały tydzień bolał brzuch z nerwów ;p

    Iwcia, najważniejsze, że się w końcu udało :) hehe, wpisałam sobie "oczy carycy" to te niektóre kawałki ciasta wyglądają przerażająco ;p

    A do Szklarskiej wyjazd polecam bardzo! Słaby dojazd, ale to fajne, nieduże miasteczko, ładnie położone. Dużo szlaków dla piechurów i tych, którzy lubią rowerowo. Wodospad Szklarka i Kamieńczyk też super :) Szrenica (można wjechać), Śnieżne Kotłu, Krucze Skały, Zakręt Śmierci itp. itd...jest gdzie połazić. Na sporty zimowe także się nadaje. Niektóre wille mają porobione własne stoki przed samym domem. Do tego, pomimo że miasteczko jest małe, to jest bardzo dobrze zorganizowane. Są duże parki linowe, całe lato jakieś festyny, lato z Radiem Trójką, czy jak to się tam nazywa, było tam organizowane już chyba od 15 lat. Jest muzeum w młynie, muzeum minerałów, muzeum energetyki, park rozrywki.

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 11 października 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, jeszcze się nad czymś zastanawiam ;p
    Czy przed hsg przeprowadzają jakieś badania? usg czy cokolwiek?
    Przecież mogłoby być tak, że kobieta jest w ciąży, a jeszcze o tym nie wie, bo miała prawie normalne krwawienie...

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 11 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super zazdroszcze wyjazdu :-) Ja też byłam właśnie na Szrenicy, na Śnieżce i na innych górkach ale nie pamiętam jak się nazywały :-) Fajny jest park linowy zjeżdżaliśmy tymi samochodzikami frajda :-) Wejdźcie sobie na te linowe mosty adrenalina jak nie wiem ale warto mnie się udało przejśc dwa resztę spanikowałam ale chętnie bym weszła drugi raz na wszystkie :-) Wodospady piękne w muzeum byliśmy minerałów :-) A potem jak szliśmy Szrenicę to po drodze odbiliśmy sobie do Czech na piweczko :-)
    fajnie było muszę kiedyś to powtórzyc bo już nie da się całej panoramy Karkonoszy spamiętac :-)

    rah lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 11 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    No dobra, jeszcze się nad czymś zastanawiam ;p
    Czy przed hsg przeprowadzają jakieś badania? usg czy cokolwiek?
    Przecież mogłoby być tak, że kobieta jest w ciąży, a jeszcze o tym nie wie, bo miała prawie normalne krwawienie...
    W tym już nie pomogę bo nie miałam robionego na razie tego badania ja czekam do końca roku :-)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 11 października 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Oczy carycy!!!! 3 galaretki wylądowały w koszu ale w końcu się udało :)
    edit: a i ja w Szklarskiej nigdy nie byłam ;/
    lece do kuchni tyrać dalej ...padam na twarz
    edit2: będe zaglądać :*
    Iwka udanej imprezy Kochana zostaw nam po kawałku tej carycy mniam :-)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 11 października 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    hej laseczki :-)
    jeszcze dziś ładnie nawet :-) chwilkę odpocznę bo niedawno wstałam dopiero bo csła noc myślałam o tej laparo i tych wynikach i w ogóle dlaczego ja? haha
    wezmę rower pod nogi pojadę na cmentarz może trochę się uspokoję i po drodze zajrzę do kumpeli brzuchatej popatrzeć jak źle sie czuje żeby mi humor się polepszył :-P małpa ze mnie co nie ?? :-D
    Kasia bo wpadniesz w jakąś depresję !!!! Rozumiem Cię i wspieram ale musisz to na spokojnie przetrawic i skonsultowac te wyniki może wcale nie jest tak źle jak Ty uważasz

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ