X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 13 października 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie nigdzie się nie zapisałam nie wiem czy to ma jakiś sens :-)
    muszę jeszcze raz Łojko zaatakować żeby wytłumaczył mi na chłopski rozum co ze mną nie tak bo już sama nie wiem :-) dziwne że jakoś zaszłąm a teraz nie mam szans praktycznie tego nie mogę skumać ale może za głupia jestem :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 października 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za głupia, tylko to nie Ty tu jesteś specjalistą a on, na pewno dobrze Ci to wytłumaczy i rozjaśni Ci się sytuacja.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Rudziutka7 super że masz tyle wesel u mnie szał pał był w latach 2006-2008 teraz jedno na rok jak się trafi to jest super :)
    Kaśka a zapisałaś się już na konsultacje?
    misia podziel się energią!
    Nam dzisiaj rano rybka zdechła, i chyba pojedziemy do cerfa po nowe bo tylko trzy nam zostały a akwarium mamy duże i teraz świeci pustkami...
    UU kocham rybki my mamy ich chyba ze 20 albo więcej

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Mój mąż chciałby mieć duże akwarium na nowym mieszkanku... kupiłabym mu na urodziny ale się wstrzymam, może na święta prędzej!
    Super zobaczysz jak rybki odstresowują :-)
    Rudziutka a ja nieśmiało pytam czy macie już wybrane mieszkanko ?

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    na razie nigdzie się nie zapisałam nie wiem czy to ma jakiś sens :-)
    muszę jeszcze raz Łojko zaatakować żeby wytłumaczył mi na chłopski rozum co ze mną nie tak bo już sama nie wiem :-) dziwne że jakoś zaszłąm a teraz nie mam szans praktycznie tego nie mogę skumać ale może za głupia jestem :-)
    Myślę że to nie jest tak że nie ma szans myślę że te zrosty absolutnie nie są przyczyną niepowodzeń ale skonsultuj to i się nie zamartwiaj :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Myślę że to nie jest tak że nie ma szans myślę że te zrosty absolutnie nie są przyczyną niepowodzeń ale skonsultuj to i się nie zamartwiaj :-)
    Kasiu a jak u Ciebie sytuacja jesteś już po owulce?

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dziewczyny i nie wiem jak tam u Was nasze forum przebiega ale ja właśnie piszę na 100 stronie :-):-)

    Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 13 października 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 stuknęła nie to tamto :-)
    ja chyba już po owulce Misia nie mierzyłam tempki i testow też nie robiłam ale śluż w gaciach wskazywałby że już po ;-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu może się teraz uda :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 13 października 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz wypiję jeszcze jedną kawkę i skuszę się na kawałek ciasta i będę się zbierać do roboty :-) a coś czuję że nie będzie lekko :-)
    wiecie może to śmieszne ale jakoś lepiej mi jak zaczęłam odmawiać tą nowennę, nie ma co jak trwoga to do Boga :-)
    zawsze mówiłam co to za Bóg co daje i zabiera matkom dzieci no potwór a teraz jak się modlę do Matki Boskiej to mnie olśniło że ona też musiała oddać swojego syna Bogu może i żył dłużęj niż nasze aniołki ale ból był na pewno straszny, pocieszam się teraz że jednak nie było to bezsensu i zaczynam wierzyć że kiedyś będę mamą i wam też tego życzę <3

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zaczęłam modlic do św Dominika już dawno tak mi lepiej :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 13 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka sorki że męczę ale ja taka panikara jestem że szok :-)
    z technicznego punktu widzenia ile czasu miałaś wolne po laparo czy jak będę mieć w piątek to możliwe że w pon pójdę do pracy bez problemów czy lepeij zaplanować sobie dłużęj wolne od pracy??
    a i co tam Ci majstrowali czy wszystko było ok i tylko na zwiadach byli :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 13 października 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty Misia dziś wolne? :-)
    muszę zapolować na jakiś płaszczyk na zimę i kurtkę albo coś dwa w jednym :-)
    widziałyście coś gdzieś fajnego?? bo zakupy nie są moją dobrą stronę lubię szybko i na temat :-P

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 października 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po laparo miałam 2 tyg wolnego, lepiej się goi jak unikasz siedzenia przy biurku, chodzi o gojenie wewnętrznych ran. Ale serduszkowaliśmy po 1,5 tyg :)

    Mieszkanko wybrane, wnioski o kredyt złożone i teraz czekamy... boimy się czy damy radę z remontem!
    A, no i jest 100 strona!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 13:03

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    a Ty Misia dziś wolne? :-)
    muszę zapolować na jakiś płaszczyk na zimę i kurtkę albo coś dwa w jednym :-)
    widziałyście coś gdzieś fajnego?? bo zakupy nie są moją dobrą stronę lubię szybko i na temat :-P
    Hmm jeszcze się nie rozglądałam szczerze mówiąc będę chodzic w tym co kupiłam w ubiegłym roku

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Ja po laparo miałam 2 tyg wolnego, lepiej się goi jak unikasz siedzenia przy biurku, chodzi o gojenie wewnętrznych ran. Ale serduszkowaliśmy po 1,5 tyg :)

    Mieszkanko wybrane, wnioski o kredyt złożone i teraz czekamy... boimy się czy damy radę z remontem!
    A, no i jest 100 strona!
    To fajnie że już macie swój większy kącik a z remontem dacie radę ja jestem właśnie miesiąc przed remontem i wybieranie kolorów na ściany przyprawia mnie o zawroty głowy bo nie jestem w tym dobra szukam w necie ładnych zestawień kolorów ale na nic nie potrafię się zdecydowac :-(
    Jak dobrze mają Ci którzy mają dobrego doradcę ale to duży koszt a poza tym wcale nie chcę miec mieszkania jak z żurnala bo to nie o to chodzi. Ale z drugiej strony jakaś dobra koleżanka po architekturze by się przydała ;-)
    Oczywiście żart :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 13:15

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 października 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolory to pół biedy, ale do tego płytki, panele, gładzie, tynki, sufit chce mój mąż podwiesić... no i jak to zgrać...

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 października 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj na ovufriend była dziewczyna po architekturze wnętrz :-) Ale już zaciążyła urodziła i daaawno jej nie widziałam tutaj :-)
    A ja mam właśnie problem z kolorami i chyba skorzystam z porady siostry albo kumpeli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 13:20

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 października 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Mój mąż chciałby mieć duże akwarium na nowym mieszkanku... kupiłabym mu na urodziny ale się wstrzymam, może na święta prędzej!
    Mój właśnie dostał dwa lata temu na urodziny 120 l o coś takiego http://olx.pl/oferta/akwarium-120l-rybki-pompki-grzalka-kamyczki-statek-CID103-ID3NfLT.html

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 13 października 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne, takie mi się podoba!

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ