X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, moja imienniczko! Głowa do góry! Wypłacz się w ramię ukochanego a od rana nowe siły niech Cię nawiedzą!
    Ja w sobotę idę z mężem znów na wesele, przyjedź do nas, jakoś Cię wprowadzimy i się napijesz i wybawisz i odreagujesz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 20:53

    misia79, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@, dobrze, że wyniki dobre, to nic tylko działać!
    Takiego badania nie miałam zleconego, ale wiem co to jest, test na wrogość śluzu. Mam nadzieję, że Twój chętnie przyjmuje plemniorki, a jak nie, to na pewno coś dadzą, żeby spokorniał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 20:55

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek uczy się całe życie :D
    Dziękuję ;p

    A powiedzcie mi jeszcze, jak wygląda badanie krzywej insulinowej? Bo chyba się wybiorę...Pobiera się krew na czczo, potem po podaniu glukozy po 1 godzinie, i potem po 2 godzinach? Za każdym razem pobierana jest krew? I nic oprócz glukozy nie można zjeść przez kilka godzin od rana??
    I czy wiecie co to jest NaF? Bo w opisie badania widnieje "surowica + NaF"

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl, my teraz bierzemy kredyt, jakbym wiedziała, że mamy doradcę tu w gronie to może bym skorzystała :)
    Też lubię lumpeksy i Pamiętniki Wampirów! Właśnie mi przypomniałaś, bo muszę sprawdzić czy jest jakaś nowa seria :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to wygląda, mogę zapytać w pracy dziewczyn, które już rodziły, bo w ciąży też się bada krzywą. Ale może tu ktoś coś wie?

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Człowiek uczy się całe życie :D
    Dziękuję ;p

    A powiedzcie mi jeszcze, jak wygląda badanie krzywej insulinowej? Bo chyba się wybiorę...Pobiera się krew na czczo, potem po podaniu glukozy po 1 godzinie, i potem po 2 godzinach? Za każdym razem pobierana jest krew? I nic oprócz glukozy nie można zjeść przez kilka godzin od rana??
    I czy wiecie co to jest NaF? Bo w opisie badania widnieje "surowica + NaF"
    OO to coś dla mnie :-) To moja działka :-)
    Rah pobiera się krew na czczo ( minimum 8 godzin wcześniej nie jeśc tak jest prawidłowo ) potem w ciągu 5 minut musisz wypic glukozę cały kubek czy szklankę jest to bardzo słodkie jeśli nie będziesz mogła tego wypic to można dwie krople czystego soku z cytryny dodac potem po dwóch godzinach pobiera się ponownie krew to jest tzw. test obciążenia glukozą. Niektórzy lekarze ale to głownie w szpitalu robią 5 - godzinną próbę czyli 5 pobrań krwi ale w poradni normalnie dwa razy i robią na pewno w citomedzie na nfz.

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do nas często kobitki w ciąży przychodzą na ten test i najczęściej skutkiem wypicia takiej glukozy na czczo jest jeden wielki rzyg :-) Ale my to mamy opanowane :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    mkl, my teraz bierzemy kredyt, jakbym wiedziała, że mamy doradcę tu w gronie to może bym skorzystała :)
    Też lubię lumpeksy i Pamiętniki Wampirów! Właśnie mi przypomniałaś, bo muszę sprawdzić czy jest jakaś nowa seria :)
    Ja też mam na karku hipotekę już prawie 6 lat spłacam. Ech ale coś za coś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 21:09

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Misia! :)
    No ja własnie piłam już tę glukozę, tylko chodziło mi o potwierdzenie czy to jest to samo. No i ten opis mnie zastanawiał NaF. Chciałabym mieć 3 wyniki, a nie dwa i nie wiem czy dam radę tyle nie jeść ;p

    Ja tutaj pójdę:
    http://www.vitalabo.com.pl/kujawsko-pomorskie,26.html

    Bo nie będę jeździła przez pół Torunia na kolejne pobranie krwi ;p

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ja też mam na karku hipotekę już prawie 6 lat spłacam. Ech ale coś za coś.
    I jak się czujesz z kredytem ogólnie? Bo ja to się boję, że mi psycha siądzie :) hehe
    Z drugiej strony jak mówisz: coś za coś. Nie możemy siedzieć na tej klitce! Może jak będzie więcej miejsca to fasolka zechce przyjść do nas...

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My spłacamy kredyt dopiero 2 lata ;p
    Ale jakoś w ogóle się nim nie przejmuje. Moje nieprzejmowanie się jest tak ogromne, że wręcz nie mogę uwierzyć, że ktoś się może przejmować kredytem...

    No ale widocznie charaktery, doświadczenia, nastawienie otoczenia i milion innych czynników, sprawiają że i w tej kwestii ludzie się między sobą różnią. :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Dzięki Misia! :)
    No ja własnie piłam już tę glukozę, tylko chodziło mi o potwierdzenie czy to jest to samo. No i ten opis mnie zastanawiał NaF. Chciałabym mieć 3 wyniki, a nie dwa i nie wiem czy dam radę tyle nie jeść ;p

    Ja tutaj pójdę:
    http://www.vitalabo.com.pl/kujawsko-pomorskie,26.html

    Bo nie będę jeździła przez pół Torunia na kolejne pobranie krwi ;p
    Ale wiesz to ma byc 8 godzin przed pobraniem jak wstaniesz rano to wiadomo że w nocy nie jesz także dasz radę :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    I jak się czujesz z kredytem ogólnie? Bo ja to się boję, że mi psycha siądzie :) hehe
    Z drugiej strony jak mówisz: coś za coś. Nie możemy siedzieć na tej klitce! Może jak będzie więcej miejsca to fasolka zechce przyjść do nas...
    Ogólnie to ja jakoś o tym kredycie nie myślę tym bardziej że my nie mamy aż tak przerażająco wysokiej raty bo płacimy tak między 500 -600 zł miesięcznie więc da się przeżyc. Ale jak brałam go to byłam trochę przerażona tym, że na tyle lat się go bierze i co będzie z pracą itp. Teraz już po kilku latach o nim nie myślę po prostu cieszę się że mamy coś po prostu swojego :-)
    Rudziutka7 będzie dobrze :-) Tylko musicie dobrze przemyślec ile będziecie w stanie płacic za ratę żeby nie było na styk bo potem wiesz jak to jest. Trzymam kciuki za pozytywną umowę z bankiem :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziukta7 a w jakiej części Torunia byście mieszkali macie już coś na oku?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ale wiesz to ma byc 8 godzin przed pobraniem jak wstaniesz rano to wiadomo że w nocy nie jesz także dasz radę :-)

    Jak to nei jesz???!?!?!?!?!? ;)

    Bardziej chodzi mi o te godziny od pierwszego pobrania krwi do ostatniego.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my tez będziemy mieć ratę nie za wysoką 600-700 zł, a muszę się przyznać Wam, że opuszczę Toruń na dobre... ale nadal będę pracować w Toruniu tu mam rodzinę i przyjaciół, więc tu jest moje życie, ale mieszkania są tańsze poza Toruniem no i blisko będzie teściowa, która w razie czego zajmie się dzidzią :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz mamy ratę 820 zł, stopa procentowa spada, to i kredyty będą tańsze :)
    Poza Toruniem, ale chyba w miarę blisko co? :)

    A ja czuję @ za rogiem...pobolewa podbrzusze, przestały boleć cycki i jest trochę plamienie ;/

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W miarę blisko, na razie nie mówię, nie zapeszam.
    Ale będzie mnie nadal lubiły 0belay.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 22:14

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie to nie Facebook, ale kliknęłam "lubię to" ;)
    Rudziutka, nie mamy wyjścia! "Musimy" Cię lubić już zawsze! ;)
    Przytulaaasek ;*

    misia79, Rudziutka7, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Jak to nei jesz???!?!?!?!?!? ;)

    Bardziej chodzi mi o te godziny od pierwszego pobrania krwi do ostatniego.
    No wiem że to nieprzyjemne ale dasz radę kto jak nie Ty :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ