X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Why???????????????????? :(
    Oni już wiedzą, że będziesz niebawem w ciąży, tak?? :D
    Rah to była fajne :-) Oby tak było !!

    Iwka, rah lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie bo wybieram się do Łojko w przyszłym tyg jak już na spokojnie będę po @ ale idę prywatnie tutaj u nas na rubinkowie> Wiem że podobno tutaj nie ma usg więc pewnie tylko opowiem mu swoją historię i pewnie poproszę o jakieś skierowanie na badania ale w sumie na prywatnej to nie da mi na refundację. W którym dniu cyklu kazał Wam zrobic te podstawowe badania? Nie wiem ale bez usg to chyba bez sensu bo nawet się nie dowiem czy była owulka nie wiem co tu zrobic.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    sigh.gif
    dzień jeszcze się nie skończył a ja już nie wyrabiam!!!!
    Dodstałam maila z kliniki!!! o Treści:
    "Dzień dobry Pani Iwono,

    Jest mi strasznie, strasznie przykro ale na razie musimy odwołać Pani wizytę lub przełożyć ja na jakiś czas – decyzja oczywiście należy do Pani....."sigh.gif

    Cooo? A przyczyna? Chyba Rah masz rację!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj MKL! Ja też chodzę do Łojko. Wcześniej do Warchoł - Tomczak i ona mnie skierowała do Łojko. A wcześniej wcześniej do Zielke, ale szczerze odradzam!

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie bo wybieram się do Łojko w przyszłym tyg jak już na spokojnie będę po @ ale idę prywatnie tutaj u nas na rubinkowie> Wiem że podobno tutaj nie ma usg więc pewnie tylko opowiem mu swoją historię i pewnie poproszę o jakieś skierowanie na badania ale w sumie na prywatnej to nie da mi na refundację. W którym dniu cyklu kazał Wam zrobic te podstawowe badania? Nie wiem ale bez usg to chyba bez sensu bo nawet się nie dowiem czy była owulka nie wiem co tu zrobic.
    http://m.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/badania/badania-hormonow-plciowych-normy-kiedy-wykonac-badania-hormonalne_34323.html

    Do poczytania :)

    Iwka, rah lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Why???????????????????? :(
    Oni już wiedzą, że będziesz niebawem w ciąży, tak?? :D
    Taaaaaaaaaaa 0sarcastic.gif

    misia79, rah lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kiedyś czytałam ten poradnik tylko że i tak każdy lekarz inaczej mówi nasi lekarze też każdy endokrynolog mówi inaczej więc taki poradnik z netu nie bardzo pomoże ale dzięki :-)Jackowski kazał mi zrobic w 2 d.c. a ja robiłam w 4 dniu bo drugi wtedy wypadał w niedzielę :-) Pytałam tylko w którym Łojko każe

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ojej jestem w szoku a jaki jest powód ??!!!
    Liczba miejsc ograniczona, jak miałam dostać @ to miałam dzwonić by wyznaczyli wizytę na przyjmowanie już zastrzyków do stymulacji a że ta franca jeszcze nie przylazła przez późną owulację, miejsca dla nas zabrakło. Piszę z kobietą dalej może na grudzień coś się zwolni więc już trochę nadzieja powróciła tyle lat już czekam że te 2- 4 miesiące dam jeszcze radę

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Już kiedyś czytałam ten poradnik tylko że i tak każdy lekarz inaczej mówi nasi lekarze też każdy endokrynolog mówi inaczej więc taki poradnik z netu nie bardzo pomoże ale dzięki :-)Jackowski kazał mi zrobic w 2 d.c. a ja robiłam w 4 dniu bo drugi wtedy wypadał w niedzielę :-) Pytałam tylko w którym Łojko każe
    misia ja nie pamiętam....ja u niego miałam robione w lutym 2013, dziewczyny może coś więcej powiedzą.

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Liczba miejsc ograniczona, jak miałam dostać @ to miałam dzwonić by wyznaczyli wizytę na przyjmowanie już zastrzyków do stymulacji a że ta franca jeszcze nie przylazła przez późną owulację, miejsca dla nas zabrakło. Piszę z kobietą dalej może na grudzień coś się zwolni więc już trochę nadzieja powróciła tyle lat już czekam że te 2- 4 miesiące dam jeszcze radę
    Jasne Iwka nie ma się co łamac może w grudniu się uda tylko teraz pilnuj może dasz radę na grudzień trzymam kciuki !!!!!!! Ech los czasem jest nieprzewidywalny i okrutny

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    misia ja nie pamiętam....ja u niego miałam robione w lutym 2013, dziewczyny może coś więcej powiedzą.
    A w sumie niepotrzebnie pytam i zawracam głowę pójdę do niego to się dowiem :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    A w sumie niepotrzebnie pytam i zawracam głowę pójdę do niego to się dowiem :-)
    Znalazłam tylko progesteron miałam w 24 dc
    edit: i z tego co wiem to i tak na badanie krwi dostaniesz na nfz i krew będą Ci pobierały w poradni i usg też za darmo w szpitalu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 14:11

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u Łojko miałam robioną tylko prolaktynę i nie pamiętam który, a reszte robiła mi ta wcześniej babeczka, do której chodziłam. I nie pamietam, ale PRL LH i FSH miałam robić między 2-4 dc, progesteron 7dpo, testosteron chyba obojetnie.
    Pójdziesz do Łojko to zapytaj o wszystko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 14:22

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do Łojko poszłam z wynikami z marca i czerwca i nie kazał żadnych nowych robić.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 9 października 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka mam pytanie a u Ciebie co takiego wyszlo w HSG ze też od razu robili Ci laparoskopie?
    Nie wiem juz sama czy nie odpuscic na chwile bo jestem juz na skraju zalamania nerwowego :-(

    misia79 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ja proponuję iśc z tym wynikiem do Jackowskiego

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Iwka mam pytanie a u Ciebie co takiego wyszlo w HSG ze też od razu robili Ci laparoskopie?
    Nie wiem juz sama czy nie odpuscic na chwile bo jestem juz na skraju zalamania nerwowego :-(
    U mnie też było że jajowody poskręcane, i jeden prawdopodobnie nie drożny. Łojko to aż klną jak czytał "prawdopodobnie" ja miałam w 2011 łyżeczkowanie i jak to on stwierdził ktoś spartaczył robotę ale że on to teraz naprawi.
    Miałam podejrzenie zrostów.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 9 października 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak zrobię i skonsultuje jeszcze ten wynik :-) sorki ze tak smece ale mam wisielczy nasroj chyba w weekend musze sibie dziabnac jakas chetna do towarzystwa? ;-)

    misia79, emka@, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 9 października 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam coś napisać o sobie więc piszę:)

    Wychowałam się w Elblągu, mam 26 lat, na studiach również w Elblągu poznałam męża. 2 lata mieszkamy w Toruniu (zaraz po ślubie), wzieliśmy mieszkanie na kredyt, więc jak na razie zostajemy tutaj:) Pracuje w firmie mojego męża, który jest doradcą finansowym. Nie mam żadnych zwierząt, miałam w Elblągu psa który zdechł w zeszłym roku po 15 latach...chciałabym mieć pieska, ale nie mam czasu się nim zająć, mojego męża nie ma w domu cały dzień, a ja też jestem dosyć zalatana.

    O dziecko staramy się od kwietna 2013r, badania męża rewelacyjne, u mnie była podwyższona prolaktyna, teraz od 3 miesięcy mam ją zbitą więc jest ok, jajowody drożne....także chyba jest dobrze:)

    Coś o mnie? Uwielbiam kupować w lumpeksach, kocham amerykańskie seriale: Pamiętniki Wampirów, Chirurgów, The Originals, The Walking Dead....oj dużo tego, jestem od nich uzależniona. Jedyny polski serial, który mnie wciągnął to Czas Honoru (Kocham!). Uwielbiam niezdrowe jedzenie, frytki pochłaniam wszędzie i w każdych ilościach:)

    misia79, toca81, Iwka, rah lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 9 października 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile kosztuje wizyta u doktora Łojko??
    Jeśli ktoś wie ile kosztuje monitoring cyklu będę też wdzięczna:)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ