X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Czekam na @ i do Wawy sliniak_2.giftam niech mnie zapładniają !!! Jak ja sama nie mogę
    Iwka mocno trzymam kciuki za to zapłodnienie i będziesz pierwszą z nas a my za Tobą polecimy z brzuszkami tylko dużo wirusów powysyłasz :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was jest piękna pogoda aż się buzia śmieje :-) Ja mam dziś wolne i mam mega lenia nic nie robię bo nawet obiad mam z wczoraja tylko żeberka podsmażę na drugie danie i git :-) Muszę tylko posprzątac i umyc podłogi i to wszystko.
    Kuchnię wczoraj zamówiłam wpłaciłam zaliczkę kolor wybrany teraz w sobotę idziemy oglądac sprzęt agd, popatrzec na farby, i na kafle na podłogę i trzeba się czymś zając żeby nie myślec bo po prostu znów się nie udało ale liczę tak jak Rodziutka że do końca roku albo w styczniu będę widziała dwie krechy. I Wy też oczywiście :-) Iwka kuruj się Kochana w współczuję bo i ząb i przeziębienie to nie jest dobrze. Najlepiej dla Ciebie to leżenie lb chociaż jeden dzień
    Kasiu zobacz to już czwartek jeszcze tylko jutro i weekendzik wypoczniesz sobie. Miłego dzionka dla wszystkich :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 9 października 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)
    Odebralam wyniki badan i generalnue jestem w czarnej dupie :-) juz poryczalam troche musze sie ogarnąć bo pacjenci uciekna ;-)
    Niby jajowody drozne ale oba krete i sa zrosty zewnetrzne. Doktor od razu zaproponowal laparoskopie ze nie ma na co czekac czyli jyz dal do zrozumienia ze se mozesz ale i tak gucio z tego masakra jakas, pytal jak to mozliwe ze zaszlam ostatnio od razu a teraz nic tylko rece rozlozone w gescie bezradnosci. I jeszcze musze powalczyc o termin bo w tym roku to juz klopot bedzie ale nie ma rzeczy niemozliwych moze zajde tak staram sobie tlumaczyc raz sie udalo to i teraz mize sie uda.
    A i nie smiejcie sie ale dzis ruszylam z midlitwa nowenna pompejska moze pomoże nie tracić nadziei.

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt się nie będzie śmiał z Ciebie!
    Kasiu, a może warto powalczyć o ten termin laparo, bo po laparoskopii łatwiej zajść! Ciekawe skąd te zrosty u Ciebie? Miałaś jakieś zakażenia, zapalenia czy co?
    Będzie dobrze, tylko dociekaj u lekarza co i jak!

    Buziolki!

    Kaśka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Czekam na @ i do Wawy sliniak_2.giftam niech mnie zapładniają !!! Jak ja sama nie mogę
    041.gif

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu nie wiem co Ci powiedziec oprócz tego że bardzo mi przykro ale ja uważam że najważniejsze że są drożne przecież już w ciąży byłaś to powinno w zasadzie się udac nie wiem czy te zrosty są aż takim przeciwwskazaniem skoro są zewnętrzne no ale nie wiem spróbuj powalczyc o ten termin laparo może ktoś się wykruszy i wpadniesz na czyjeś miejsce im szybciej tym lepiej nie wiem już sama może skonsultuj to z innym lekarzem zobaczysz co Ci powie.
    A modlitwa zawsze wskazana ja chyba sobie kupię obrazek ze św Dominikiem i będę się modlic może otoczy mnie swoją aurą i zauroczy brzuszek. Jestem z Tobą Kasiu.

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    To na urodziny męża tak bo chyba Twój kończy 30 dobrze pamiętam :-)
    Tak 30 w dniu nauczyciela :) I jeszcze mi w ten dzień ucieka do Warszawy na mecz Polska - Szkocja. Ma urodziny to grzech mu zabronić....

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne w końcu to jego okrągłe urodziny :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Hej dziewczyny :-)
    Odebralam wyniki badan i generalnue jestem w czarnej dupie :-) juz poryczalam troche musze sie ogarnąć bo pacjenci uciekna ;-)
    Niby jajowody drozne ale oba krete i sa zrosty zewnetrzne. Doktor od razu zaproponowal laparoskopie ze nie ma na co czekac czyli jyz dal do zrozumienia ze se mozesz ale i tak gucio z tego masakra jakas, pytal jak to mozliwe ze zaszlam ostatnio od razu a teraz nic tylko rece rozlozone w gescie bezradnosci. I jeszcze musze powalczyc o termin bo w tym roku to juz klopot bedzie ale nie ma rzeczy niemozliwych moze zajde tak staram sobie tlumaczyc raz sie udalo to i teraz mize sie uda.
    A i nie smiejcie sie ale dzis ruszylam z midlitwa nowenna pompejska moze pomoże nie tracić nadziei.
    Kaśka głowa do góry, ja rok temu w październiku...nawet chyba 9 paź miałąm HSG i około 12 paź poszłam się zapisać na laparo to termin mi podali luty,ale położna mówi "to jest pacjentka dr. Łojko i dr Łojko będzie laparo robił. Rachu ciachu i termin na 9 grudnia się znalazł :) Więc walcz o termin uśmiechaj się ładnie :) A zrosty p usuwają i będziesz jak nowa. Ważne że znasz wroga i jesteś krok do przodu. Głowa do góry, damy radę !!! No bo kto jak nie my torunianki feta2.gif

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    No właśnie dziewczyny powtórzcie test ten w normalnej cenie może drugie testy pokażą chociaż bladą drugą krechę tak bym chciała abyście już rozpoczęły tą nasze zaciążanie :-)
    :)
    Cena nie równa się jakość ;)
    Tony tych testów już zrobiłam (licząc z owu) i nieraz te tanie były dokładniejsze... ;/

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    :)
    Cena nie równa się jakość ;)
    Tony tych testów już zrobiłam (licząc z owu) i nieraz te tanie były dokładniejsze... ;/
    Wiem wiem że cena nie równa się jakości ale wiem że czasem test też może się pomylic bo u mnie się raz pomylił.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu....tulę mocno...ale dziewczyny dobrze piszą! Ważne, że drożne!!!!! Najważniejsze!!! ;D
    Reszta to już kwestia "kosmetyki" :)

    Swoją drogą jeszcze bardziej boję się swojego badania....jeszcze tydzień...

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 9 października 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was, mieszkam w Toruniu od 2 lat z mężem:) Za dużo znajomych tu nie mam;p w sumie nikogo z kim mogłabym się spotkać, pogadać, także tym bardziej się cieszę, że jest nas tak dużo:)

    Mieszkam na Stawkach;)

    rah, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 9 października 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do was dziewczyny,potrzebuje dobrego ginekologa z Torunia, może być z NFZ, ale wolałabym prywatnie, jeździłam do ginekologa do Bydgoszczy, ale z dojazdami mam teraz problem.

    Chcę się wybrac na monitoring cyklu w listopadzie i nie wiem do kogo się udać

    Iwka lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mkl napisz nam coś o sobie ile się staracie ?
    Z tym doradzaniem ginekologa jest różnie bo każda kobieta ma subiektywną opinię na ten temat ja do tej pory chodziłam do Jackowskiego i nadal jestem pod jego kontrolą jest dobrym fachowcem ale niestety nie w sprawach zajścia w ciążę bo za dużo nie pomaga. Natomiast dziewczyny chodzą do Łojko bo on zajmuje się sprawami rozrodczości. Ja jeszcze u niego nie byłam ale zamierzam pójśc może da skierowanie na jakieś ponowne badania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 13:01

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Iwka mocno trzymam kciuki za to zapłodnienie i będziesz pierwszą z nas a my za Tobą polecimy z brzuszkami tylko dużo wirusów powysyłasz :-)
    sigh.gif
    dzień jeszcze się nie skończył a ja już nie wyrabiam!!!!
    Dodstałam maila z kliniki!!! o Treści:
    "Dzień dobry Pani Iwono,

    Jest mi strasznie, strasznie przykro ale na razie musimy odwołać Pani wizytę lub przełożyć ja na jakiś czas – decyzja oczywiście należy do Pani....."sigh.gif

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Witam was, mieszkam w Toruniu od 2 lat z mężem:) Za dużo znajomych tu nie mam;p w sumie nikogo z kim mogłabym się spotkać, pogadać, także tym bardziej się cieszę, że jest nas tak dużo:)

    Mieszkam na Stawkach;)
    Witaj!!!!! Ja też tam mieszkam ;) chyba to są stawki hanghead.gif

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mkl :)
    Przyłączam się do prośby o wiecej info ;) Co ciekawego porabiasz? Czy dopiero zaczynacie staranka, czy to już trwa dłuzej? Ile masz latek? ;) Czy masz pieska? ;p hahhaha - takie "złote myśli" ;D Bawiłaś się w to w podstawówce? ;D

    Co do lekarza, to na pierwsze wizyty, badani, polecam Jackowskiego i Lucynę Marchwińską-Palacz. Ona przyjmowała mnie, oglądała, badała mnie przez 50 minut! ;D Super babka!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    sigh.gif
    dzień jeszcze się nie skończył a ja już nie wyrabiam!!!!
    Dodstałam maila z kliniki!!! o Treści:
    "Dzień dobry Pani Iwono,

    Jest mi strasznie, strasznie przykro ale na razie musimy odwołać Pani wizytę lub przełożyć ja na jakiś czas – decyzja oczywiście należy do Pani....."sigh.gif

    Why???????????????????? :(
    Oni już wiedzą, że będziesz niebawem w ciąży, tak?? :D

    misia79, Rudziutka7, Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    sigh.gif
    dzień jeszcze się nie skończył a ja już nie wyrabiam!!!!
    Dodstałam maila z kliniki!!! o Treści:
    "Dzień dobry Pani Iwono,

    Jest mi strasznie, strasznie przykro ale na razie musimy odwołać Pani wizytę lub przełożyć ja na jakiś czas – decyzja oczywiście należy do Pani....."sigh.gif
    Ojej jestem w szoku a jaki jest powód ??!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ