X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No rah nie powiem ciekawe objawy <3 ja też w tym cyklu wariuje!!!!
    Iwcia a u Ciebie co?? Bo tak po Twoim wykresie/opisach mało co widać ;p Chyba,że wcześniej pisałaś a ja nie czytałam :(

    Kasia też jestem ciekawa, jeśli ma mnie to czekać ;p

    A tak a propo! Toca...jesteś?? :)

    Bo tak sobie pomyślałam, że jak u mnie się tak wszystko rozregulowało, to może nie będę miała w piątek tego hsg (17.10)- i nie mówię tu o ciąży, tylko może po prostu okres później przyjdzie, jeśli owu była później...no nie wiem....ale do rzeczy.
    Gdyby się zdarzyło, że będę przekładała, to umówimy się tutaj kiedy będę dzwoniła. Zadzwonię, odwołam, a Ty zadzwonisz po minutce i może Cię wrzucą na moje miejsce. :)

    Iwka, toca81 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    No może coś jest na rzeczy dziewczyny trzymam kciuki fajnie by bylo żeby się zazielenilo w końcu u kogoś to może będzie juz z górki dla reszty bo jak wiadomo najgorzej zacząć ;-)
    A pytanie do was jak dlugo mialyscie plamienia po hsg ?
    już sprawdzam na wykresie .....dzień badania i potem jeszcze dwa dni a jak Kasiu u Ciebie?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Iwcia a u Ciebie co?? Bo tak po Twoim wykresie/opisach mało co widać ;p Chyba,że wcześniej pisałaś a ja nie czytałam :(

    Kasia też jestem ciekawa, jeśli ma mnie to czekać ;p

    A tak a propo! Toca...jesteś?? :)

    Bo tak sobie pomyślałam, że jak u mnie się tak wszystko rozregulowało, to może nie będę miała w piątek tego hsg (17.10)- i nie mówię tu o ciąży, tylko może po prostu okres później przyjdzie, jeśli owu była później...no nie wiem....ale do rzeczy.
    Gdyby się zdarzyło, że będę przekładała, to umówimy się tutaj kiedy będę dzwoniła. Zadzwonię, odwołam, a Ty zadzwonisz po minutce i może Cię wrzucą na moje miejsce. :)
    Miałam późno ovulacje przez co @ powinna przyjść później czyli 12 paź a ja wariuje że się udało http://img405.imageshack.us/img405/9017/stupidse7.gif , zła jestem na siebie bo potem znowu będzie zawód a jeszcze plamienia się zaczęły więc po co człowiek sobie wkręca i sam się krzywdzi?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, rozumiem...Mi się też przesunęła owu (albo i nie!) i ciężko mi do czegoś teraz dojść. Gdyby faktycznie się przesunęła o 2 dni, to okres też powinnam dostać w niedzielę...
    Człowiek głupi, czeka tyle miesięcy, a 3-4 dni nie może poczekać ;p

    U Ciebie jutro 13dzień po owu. Zrób test!
    Jeżeli będzie negatywny, to ostudzi troszkę Twój zapał, a zawsze możesz go powtórzyć jeśli @ nie przyjdzie ;D
    No a jeśli będzie choćby blada kreska...;)

    A masz jakieś inne niż zwykle objawy?

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo krzywdzenia, dlatego starałam się tutaj nie wchodzić, nie wpatrywać w wykres, nie szukać objawów. Zamiast czekać na kolejny dzień mierzenia temperatury, to czekam na inne, miłe rzeczy tego dnia.:)

    A z tym testem, to poważnie. Jeśli gdzieś w głowie obija mi się myśl, że niepotrzebnie sobie wkręcam, to od razu robię test ;p Wychodzi negatywny i sprowadza mnie troszkę na ziemię, dzięki temu później (gdy przychodzi @) nie ma aż takiego zawodu...Najgorzej, gdy sobie wkręcam 1,5 tygodnia, a potem krew się leje strumieniami...razem ze łzami...

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś "przystopowało" plamienie i ustąpienie tego piekielnego bólu sutków, który mnie trzymał kilka dni. teraz, to w ogóle czuję jakby na @...takie "rozpulchnienie" w podbrzuszu. Już 2 razy szłam do wc specjalnie żeby sprawdzić czy nic tam się nie dzieje...
    Ale kupię test, pomimo że jest za wcześnie. Jak jutro będzie tempka wysoka i wróci ból, to go zrobię. :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciąży pierwszym objawem było to, że nie mogłam pić ani palić ;p
    Akurat byliśmy na wakacjach i po prostu mnie odrzucało od fajek i alko. To było 12-15 dni po owu. Ledwo też dojechałam do domu tak mi było niedobrze w aucie.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    W poprzedniej ciąży pierwszym objawem było to, że nie mogłam pić ani palić ;p
    Akurat byliśmy na wakacjach i po prostu mnie odrzucało od fajek i alko. To było 12-15 dni po owu. Ledwo też dojechałam do domu tak mi było niedobrze w aucie.
    to co rah robimy testa?
    edit: mdli mnie ale to pewnie po tabletkach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2014, 15:36

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robimy! ;D
    Stres z karku zejdzie :)
    A jeśli to ma być ciąża, to przynajmniej przez kilka dni mniej się postresujemy myśląc, że jej nie ma ;)
    Lecę po pracy po test i jutro 7:30 daje znać o wyniku ;)

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Robimy! ;D
    Stres z karku zejdzie :)
    A jeśli to ma być ciąża, to przynajmniej przez kilka dni mniej się postresujemy myśląc, że jej nie ma ;)
    Lecę po pracy po test i jutro 7:30 daje znać o wyniku ;)
    Oki!!!! Postaram się też o 7:30 ale ja często wstaje do pracy na ostatnią chwilę więc może to być dopiero po 8

    Kaśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, ja też wstaję na ostatnią chwilę, dlatego dopiero 7:30 ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Hehe, ja też wstaję na ostatnią chwilę, dlatego dopiero 7:30 ;)
    divers2329.giftrzymam za nas kciuki divers2329.gif
    Ja już pracę kończę papapap

    Kaśka, emka@ lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 8 października 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ja też trzymam za Was kciuki !!!!!!

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zdenerwowałam, bo specjalnie leciałam do Reala po te czułe testy, a tu dupa....babki wykupiły co do jednego!! W sumie się nie dziwię, czułość 10, a cena 3,99 chyba... No i kupiłam w Rossmannie takie o czułości 25...:( Taki to na 100% wyjdzie jutro negatywny, bo za wcześnie...
    Chyba zacznę znowu kupować testy z Allegro o czułości 10 i chować na czarną godzinę gdzieś za szafkę ;p

    P.S. Po całym dniu znowu mam obolałe cycochy, wrażliwe na każdy dotyk...Normalnie jak zdjęłam stanik to jakby ktoś uwolnił 10 ton ;) i sutki też bolą ;/

    A w Realu miałam dziwną sytuację...miałam takie uczucie jakbym okres dostała. Nie wiem czy załapiecie o co chodzi...takie uczucie w środku, nie to że w majtach mokro ;) No, ale przez to uczucie majtki też mi się wilgotne wydawały. Byłam na sali, więc nie miała mczasu odstawiać koszyka, lecieć do kasy, czy toalety...więc poszłam sprawdzić co i jak do przymierzalni ;) ale miałam stresa, że ktoś wejdzie, a ja tam z chusteczką w spodniach ;p ahhahaha ;D No ale było suchutko i czyściutko...aż byłam zdziwiona, bo byłam pewna, że zaraz mi się po nogach zacznie lać....dziwne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2014, 19:57

    Iwka, toca81 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    A ja się zdenerwowałam, bo specjalnie leciałam do Reala po te czułe testy, a tu dupa....babki wykupiły co do jednego!! W sumie się nie dziwię, czułość 10, a cena 3,99 chyba... No i kupiłam w Rossmannie takie o czułości 25...:( Taki to na 100% wyjdzie jutro negatywny, bo za wcześnie...
    Chyba zacznę znowu kupować testy z Allegro o czułości 10 i chować na czarną godzinę gdzieś za szafkę ;p
    Też kupiłam z rossmana z promocji za 5 zł , musiałam mężowi nakłamać gdzie i po co jade...

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nigdy nie trafiłam na 10 a w realu normalnie na sali są?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam o tym a propo zmiany Reala na Auchan. Były testy Quixx 10, tam na sali, no ale się zmyły....

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Też kupiłam z rossmana z promocji za 5 zł , musiałam mężowi nakłamać gdzie i po co jade...
    Nooo...też ten niemiecki wzięłam - dwa ;p

    Mój to jest przyzwyczajony...sam latał po testy już z 10 razy ;p
    Oczywiście pierwsze chyba 4 albo 5, to w pierwszej ciąży. :)
    I nie dziwi go już, że dostaję listy z 20 testami ciążowymi i np 40 owulacyjnymi ;)
    Puka się w czoło i śmieje tylko ;p

    emka@ lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzebałaś sobie w gaciach w realu ? Padnę zaraz :p my mamy przesrane z ta @ ja zawsze mialam ochote na seksik w przymierzalni ale wtedy mój pukal mnie w czolo :) ja po testy mojego nie wysyłam chce mu zrobić niespodziankę

    toca81, Rudziutka7 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wzielam dwa :) jutro negatyw a drugi zrobie w niedziele lub w poniedzialek jak malpa mię przyjdzie, a ja ogólnie sie rozchorowalam gardło mnie tak boli ze nawet szalwia nie daje rady :/ mój gada ze pojedzie do teściów z reklamacją bo felerny model mu sie trafil :(

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ