X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, noo...można tak powiedzieć, że grzebałam ;D
    hahah, sprawdzałam tylko chusteczką ;)

    I tak, mamy przesrane, tym bardziej w miesiacach gdy nie wiadomo czego się spodziewać ;/

    Ja to z moim i tak gadam jak z psiapsiółą i się musi mnie nasłuchać ;p
    Więc ciężko z tymi niespodziankami, skoro i tak dobrze wie, co, gdzie, kiedy mnie zabolało, mi się wydawało, co sobie pomyślałam, o mi się przyśniło, że cycek boli, że mam dylematy czy robić testy, że dłuży mi się czekanie na @. Ja jestem taka, że dużo mu mówię, właściwie absolutnie wszystko, więc jedyną niespodzianką mogłoby być to, który z testów które mam, pierwszy wyjdzie pozytywny ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też gardło boli!!
    Ale to ogólne rozbicie przechodzi zawsze po miksturce z miodu, czosnku, mleka, masła i cynamonu. Zaraz lecę na noc sobie zrobić. No i bez względu na stan brzucha, takie specyfiki raczej nie szkodzą, jak tablety ;p
    Jeszcze wit. C jem, ale też taką 100%, a nie rutinoscorbin, bo rutyna nie jest zdrowa dla fasolek.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 8 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Kasia też jestem ciekawa, jeśli ma mnie to czekać ;p

    A tak a propo! Toca...jesteś?? :)

    Bo tak sobie pomyślałam, że jak u mnie się tak wszystko rozregulowało, to może nie będę miała w piątek tego hsg (17.10)- i nie mówię tu o ciąży, tylko może po prostu okres później przyjdzie, jeśli owu była później...no nie wiem....ale do rzeczy.
    Gdyby się zdarzyło, że będę przekładała, to umówimy się tutaj kiedy będę dzwoniła. Zadzwonię, odwołam, a Ty zadzwonisz po minutce i może Cię wrzucą na moje miejsce. :)


    Och bardzo dziękuję za tą propozycje ale to będzie za poźno. Oddziałowa mówiła że robią do 12 dc.
    Po za tym wstępnie już się zapisałam na 12.11 i już się tak jakoś psychicznie na to nastawiłam :D
    Ale dzięki raz jeszcze :D

    Iwka, rah lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Mnie też gardło boli!!
    Ale to ogólne rozbicie przechodzi zawsze po miksturce z miodu, czosnku, mleka, masła i cynamonu. Zaraz lecę na noc sobie zrobić. No i bez względu na stan brzucha, takie specyfiki raczej nie szkodzą, jak tablety ;p
    Jeszcze wit. C jem, ale też taką 100%, a nie rutinoscorbin, bo rutyna nie jest zdrowa dla fasolek.
    piekna to poproszę przepis :) ja z moim top chefa oglądamy i pisze z Tele wiec sorki za byki

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, to nie wiedziałam że do 12 dc. No ale listopad to już tuż, tuż ;) A może Cię ominie ;D

    Iwka, dobrze że mówisz, już przełączam tv ;) A mój wyjechał i wraca w sobotę ;((


    Szklanka mleka, w to drobno pokrojony /wyciśnięty ząbek czosnku, do tego płaska łyżka miodu (zależy jak słodkie lubisz), większa szczypta cynamonu i mała łyżeczka masła.
    Oczywiście najlepiej jak masło jest masłem, a miód miodem, ale zastępniki też mogą być, bo to czosnek jest najważniejszy ;p
    Byłam pewna, że nie wypiję tego, a tak się "wlubiłam", że i bez choroby czasem popijam, zamiast kakao. :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście wszystko w kubeczku podgrzać i na gorąco pić :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa!!!!!!!!!!!!!! kreeeeeeeeew!!! kreeeew!!!
    Jednak mi się nie wydawało, że coś się zanosi!!
    Normalna, bardzo krwista krew! Niezbyt dużo, ledwo ze 3 cm plamka.
    Temperatura wysoko, cycki bolą sutki bolą, podbrzusze leciutko gniecie, ale nie boli! Leciuteńko sprawdzałam, szyjka średnio miękka, wysoko i zamknięta.
    Do okresu powinny zostać jeszcze 2 dni, a ze względu na przesunięcie owu, to może nawet i 4 dni!!!!!!
    Oj chyba spokojnie nie zasnę....

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje:* skonczy sie top i przyrządzę miksturkę:) oj tam krew od razu! @ a kysz od naszej rah !

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 8 października 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;D
    Krew, no bo nie plamienie ;)
    Plamienie to na moje może być brązowe, czy lekko czerwonawe...a tu była "żywa krew" ja kto niektórzy mówią ;p
    Już teraz to nie wiem jak sobie nie wkręcać ;(
    Idę do wyrka ;p
    Buzioleee ;**

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 października 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rah slodkich snów mnie pewnie tez czerwień rano nawiedzi :* piksturka stoi i patrzy na mnie a ja na nią. A mój od samego patrzenia ma odruch wymiotny :/ nie ma jak wsparcie ukochanego odwdzięczę sie mu w łóżku i zabiję oddechem czosnkowym :D dobranoc moje torunianki

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test uparcie pokazuje jedną kreskę! lece do pracy :*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 9 października 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam !!
    oj pewnie jakiś zepsuty masz Iwka ten teścior :-)
    ja ledwo żyję już odliczam do weekendu :-) jakoś chyba przeciążenie jesienne daje mi się we znaki, chociaż ostatnio mama lenia non stop :-P
    wczoraj jeszcze plamiłam dziś zobaczymy bo już mam dość :-)
    miłego dzionka dziewczyny <3

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    witam !!
    oj pewnie jakiś zepsuty masz Iwka ten teścior :-)
    ja ledwo żyję już odliczam do weekendu :-) jakoś chyba przeciążenie jesienne daje mi się we znaki, chociaż ostatnio mama lenia non stop :-P
    wczoraj jeszcze plamiłam dziś zobaczymy bo już mam dość :-)
    miłego dzionka dziewczyny <3
    No coś wisi w powietrzu ;/ ja oficjalnie mogę powiedzieć że mnie rozłożyło, łeb, gardło i mnie łamie, no i katar...do domu!!!! A Kaśka test na pewno felerny bo za 5 zł :P Ja w weekend mam gości i w sobotę rodzeństwo a w niedziele starszyzna, więc dzisiaj muszę zacząć już coś pichcić.
    Rah czekam na Ciebie!! Masz dwie krechy??

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że nie :)
    I tak jak mówiłam, od razu mnie ocuciło ;p
    Głupia sobie wkręcam nie wiem co ;/

    Nadal mam natomiast plamienie...rano brązowe, trochę się poruszałam, to czerwone. Ale mało...Z rana znowu sutki nie bolą, są delikatnie wrażliwe przy mocniejszym dotknięciu, lewa pierś zrobiła się troszkę bolesna, no ale to tak samo jak przed okresem. Tempka 37 - wczorajszy skok był jednorazowy, może dlatego że trochę podziębiona jestem.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na pewno te testy są oszukane bo za piątaka !!!! http://smileys.sur-la-toile.com/repository/amour/0059.gif

    rah lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 października 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa ;p

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj! Ale się naśmiałam z tego grzebania w gaciach :)
    Dziewczyny! Pamiętajcie! Nowy cykl = nowa szansa! Coś musi w końcu pyknąć! Wy w tym roku, a ja ostatnia będę spóźniona w styczniu! Taki jest plan!

    rah, Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 9 października 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Oj! Ale się naśmiałam z tego grzebania w gaciach :)
    Dziewczyny! Pamiętajcie! Nowy cykl = nowa szansa! Coś musi w końcu pyknąć! Wy w tym roku, a ja ostatnia będę spóźniona w styczniu! Taki jest plan!
    Czekam na @ i do Wawy sliniak_2.giftam niech mnie zapładniają !!! Jak ja sama nie mogę

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    No coś wisi w powietrzu ;/ ja oficjalnie mogę powiedzieć że mnie rozłożyło, łeb, gardło i mnie łamie, no i katar...do domu!!!! A Kaśka test na pewno felerny bo za 5 zł :P Ja w weekend mam gości i w sobotę rodzeństwo a w niedziele starszyzna, więc dzisiaj muszę zacząć już coś pichcić.
    Rah czekam na Ciebie!! Masz dwie krechy??
    To na urodziny męża tak bo chyba Twój kończy 30 dobrze pamiętam :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 9 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    To na pewno te testy są oszukane bo za piątaka !!!! http://smileys.sur-la-toile.com/repository/amour/0059.gif
    No właśnie dziewczyny powtórzcie test ten w normalnej cenie może drugie testy pokażą chociaż bladą drugą krechę tak bym chciała abyście już rozpoczęły tą nasze zaciążanie :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ