X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TSH-z jakim wynikiem udało się wam zajść w ciążę?
Odpowiedz

TSH-z jakim wynikiem udało się wam zajść w ciążę?

Oceń ten wątek:
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 4 lipca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:23

    Nona lubi tę wiadomość

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 4 lipca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poradźcie czy robić badanie TSH FT4 FT3 Anty-TPO Anty-TG? Miałam robione tylko TSH-1,98 uIU/ml styczeń 2013
    TSH-1,52 uIU/ml marzec 2014
    PROLAKTYNA- 20,04 ng/ml marzec 2014

    Staramy się już 9 cykl. Owulacja występuje. Czy jest sens robić?
    Pytam bo to koszt około 150 zł.
    z góry dziękuję za pomoc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:30

    Mychaa22 lubi tę wiadomość

  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 7 lipca 2014, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miedzy 2,37 a 1,9 - gdzieś koło 2 - udało się

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 7 lipca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, staram się o dzidzie i niestety tez mam tarczyce niedoczynność..... biore eutyrox 25, udało się wam zajść bez prob;emu w ciaze z tarczyca??? ja dwa razy poroniłam... masakra pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:30

    ewelina90 lubi tę wiadomość

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 7 lipca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Niedoczynność jest łatwa do ogarnięcia pod kontrolą endo. Super, że bierzesz Euthyrox. Sprawdzaj sobie TSH- szczególnie jak już zajdziesz ciążę. Zajść można bez problemu-trudniej utrzymać przy wysokim TSH.
    dziekuje kochana staram sie zobacze jak to bedzie.....

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 lipca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Ja teraz zrobiłam sobie TSH 0,985 i FT4 1,29. Ale i tak muszę jeszcze poczekać na starania do października/ listopada przez tą prolaktynę. Ale jestem dobrej myśli. A co do Hashi to ja miałam anty-TPO 595,5 ,a anty-Tg 115. Na szczęście nie mam obecnego anty-TSHr(p/przeciw receptorowi TSH.

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.U mnie Tsh wynosi 3.050 przy normie 4.020, czyli zdecydowanie za wysokie na staranka. Czy to mozliwe ze tak wysoki poziom blokuje mi ovu ?chcialabym uslyszec wasze opinie po niedzieli ide na dalsze badania anty tpo, anty tg ft4 itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam TSH 0,55 czy to nie za mało? Endokrynolog twierdzi że ok norma od 0,3
    Mam dwoje dzieci ostatnio trzecie poroniłam w 13 tygodniu. Czy to może być przyczyną?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 lipca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepapig masz dobre TSH, ja miałam ostatnio 0,6, ale się pogarsza przez hashimoto.Myślę, że to nie TSH było przyczyną.
    Evell- ja miałam kiedyś TSH 2,71 i nie miałam owu. Było to spowodowane przez to, że przy niedoczynności częśto występuje hiperprolaktynemia i umnie to wystąpiło, a jak tylko zaczęłam brać euthyrox to i owu się pojawiła i prolaktyna spadła trochę.

    M&M
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 12 lipca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell- ja miałam kiedyś TSH 2,71 i nie miałam owu. Było to spowodowane przez to, że przy niedoczynności częśto występuje hiperprolaktynemia i umnie to wystąpiło, a jak tylko zaczęłam brać euthyrox to i owu się pojawiła i prolaktyna spadła trochę.
    Ja własnie Prl mam w normie i nie wiem dlaczego nie mam owulacji ?:(ale prawdopobnie mam hashimoto i niedoczynnosc okaże sie jak zrobie badania

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale samo TSH też w sumie blokuje owulację. Bo to wpływa jeszcze na LH i inne hormony. Myślę, że jak trochę zbijesz tarczycę lekami to i owulacja wróci. Bądź dobrej myśli.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mimo, że mam owulację i dobre TSH to muszę jeszcze poczekać ze staraniami, ale jestem dobrej myśli i wierzę w mój mały WIELKI cud zimowy.

    Evell lubi tę wiadomość

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Ale samo TSH też w sumie blokuje owulację. Bo to wpływa jeszcze na LH i inne hormony. Myślę, że jak trochę zbijesz tarczycę lekami to i owulacja wróci. Bądź dobrej myśli.

    Mam nadzieję,że w koncu będe miała tą owulacje bo dosyć długo już się staram 13 cykli prawie ehh gdybym wiedziała,że mam problemy z tarczycą to już dawno bym pewnie była wciąży i po leczeniu :( jakoś trzeba z tym życ i mieć nadzieję ze w koncu się uda nam wszystkim ;) Pozdrawiam i życze miłej niedzieli.

  • MonaLisa86 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli któraś z Was może mi pomóc to bardzo o to proszę. Mam TSH na poziomie 0,48. Wiem że to dolna granica normy. Według Was to zbyt nisko? Nie wiem co mam myśleć a wizytę mam dopiero za dwa tygodnie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:30

  • Neli Przyjaciółka
    Postów: 73 22

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Moje TSH jest na poziomie 2,83. Lekarz przypisał mi eutyrox 25 i aż wstyd się przyznać.... nie pamiętam jak go mam przyjmować :(
    Przepisał mi jeszcze inne leki i sporo mówił... jak już dojechałam do domu to zapomniałam o dawkowniku a z ulotki nie bardzo potrafię wyczytać co i jak!
    Wspominał coś że chciałby aby zeszło do 2,5 a nawet do 2 i teraz się zastanawiam czy mam brać 2 razy dziennie czy tylko raz.
    Kolejną wizytę mam dopiero za 3 tygodnie a nr telefonu do niego nigdzie nie mogę zdobyć :(

    Może któraś miała podobny przypadek i pamięta jak to cholerstwo łykać?


    8p3ow1d3joghk98e.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie udało się przy 2,106 :)

    Izasze30 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ