X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TSH-z jakim wynikiem udało się wam zajść w ciążę?
Odpowiedz

TSH-z jakim wynikiem udało się wam zajść w ciążę?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dodinka wyniki masz ładne.

    dodinka lubi tę wiadomość

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 3 października 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam jeszcze na anty TPO i z tego co mi mówiła endo to chce obniżyć ciut TSH żeby było poniżej 2

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj endo tez chce mi obnizyc do ponizej 2

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 3 października 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie mam już trochę dosyć tego wszystkiego ale czego się nie zrobi żeby mieć dzidzi skomplikowane jest to wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 13:46

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja. z tym, że odpuścilismy na jakis czas starania ze wzgledu na slub. Teraz robimy to kiedy chcemy nie liczac tych dni itp. Jednak gdy przychodzi czas @ mysle a moze sie udalo... Niby sie nie staramy a ja ciagle nie umiem przestac myslec o dziecku.

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 4 października 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odliczam do ślubu kościelnego bo mam go 12 września 2015 i dlatego też chciałąm zajść w ciąże do końca listopada ale nie realne już raczej :(

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 10 lipca 2015 wychodzę za mąż. więc za 9 miesięcy.staram sie juz 3 lata i nic.

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 4 października 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się tak na masę od 4 miesięcy ale nie zabezpieczamy się już od roku i też nic teraz robię wszystkie badania żeby sprawdzić co jest nie tak

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 5 października 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też staraliśmy się około roku i coś mnie tknelo żeby pójść do gina, on zlecił badania hormonalne- tsh, progesteron i prolaktyne, a później fsh i estriadol
    No o wyszło mi tsh 5,21 i prolaktyna około 40. Teraz biorę leki i za miesiąc kontrola :-)

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy91 to trzymam kciuki oby tsh spadlo jak najszybciej, tak samo prolaktyna. i nie długo uda Ci się zajść w ciąże. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewosińska wrote:
    Ja mam TSH 0,55.
    jeszcze nie doczytałam czy to dobrze czy źle.Wiecie coś

    Dziś pojawiła się taka porada dnia:

    ''Hormon TSH mający wpływ na produkcję hormonów tarczycy, to hormon, który każda starająca się zajść w ciążę kobieta powinna sprawdzić. Zbyt wysoki / niski jego poziom może powodować problemy z zajściem w ciążę bądź prowadzić do poronień.''

    więc przypomniał mi się Twój wpis, z tego wynika że niski poziom tsh to tez nie dobrze.

  • Kasiuleczek Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 6 października 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i w końcu się doczekałam USG :)
    Już po strachu. :)
    Mamy 9 tc. Mamy fasolkę, która mierzy 2,27cm. :)
    Serduszko uderza 169/min. Przewspaniałe uczucie było to serduszko usłyszeć :)
    No i 3 razy się ruszyła ..

    Naajcudowniejszy Dzień !

    alka89, gosia89, dodinka, usia89 lubią tę wiadomość

    xnw4yx8di1uxjf7n.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 października 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wyższe TSH polecam picie inofolicu. Miałam 2,68 moja gin uważała, że jest ok - dla mnie nie było ok . Kazała pic inofolic na pco i piłam . Po 2 miesiącach tsh 1,48 :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super wiadomosc Kasiuleczek ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    na wyższe TSH polecam picie inofolicu. Miałam 2,68 moja gin uważała, że jest ok - dla mnie nie było ok . Kazała pic inofolic na pco i piłam . Po 2 miesiącach tsh 1,48 :)


    biore folik czy ten inofolic to cos lepszego? co ma wspólnego z tsh? bo nigdzie nie znalazlam informacji.

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 6 października 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) Ja wykryłam u siebie Hashimoto w styczniu 2014. Tsh miałam 3,94. AntyTPO miałam 101. Zaczełam przyjmować letrox 50. Po 6 miesiacach sprawdziłam tsh było 1,44.I dalej brałam letrox 50. Przy kolejnej kontroli tsh mam obecnie 1,33.

    Prolaktyne miałam wysoką, później zleciała w dół i była w normie, ale teraz znowu skoczyła do góry. Mam nadzieja ze ona mi nie pokrzyżuje planów z ciąża.

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 października 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na prl tez powinnas brac leki. Jak jest za wysoka to blokuje owulacje, wiec nie liczylabym radosnie na to, ze akurat ona nie pokrzyzuje Ci planow, bo akurat ona jest do tego jedna z pierwszych...

    Nona lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Hope2 Przyjaciółka
    Postów: 79 65

    Wysłany: 6 października 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja miałam tsh - 3,27. Biorę euthyrox25 i teraz spadło do 1,76, czyli jest ok. Mam tylko jeden problem - prolaktyna 23,7, po obciążeniu 189,4. Czy uważacie, że ten wynik jest ok, czy brałyście już przy tych wynikach jakieś leki. Dzięki z góry za odpowiedź.

    Hope
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 października 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam PRL 662,8 i 625,8 po dwóch miesiącach leczenia. Czyli nie spadło nic. Dzisiaj byłam u okulisty na kontroli jak co roku i zapytałam się czy ona by mogła coś wykryć przy tych profilaktycznych badaniach oczu. No i coś tam widzi i powiedziała, że RMI mogę sobie zrobić, skoro mam taką PRL i od jakiegoś czasu gorzej widzę.

    Najpierw leki na PRL trzeba spróbować, jak nie spadnie lub mało to wtedy szukać dalej.

    M&M
  • Tyszanka89 Koleżanka
    Postów: 41 8

    Wysłany: 6 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej ja miałam mega problem z hormonami. Przez pewien czas je leczyłam..poźniej olalam. A teraz chcielibyśmy sie starać z mężęm o dzidziusia i zrobiłam badania. Wyszły wszystkie w normie m.in.: prl ,androstendion, progesteron, testosteron i tsh 0,9 które ma norme 0,35 - 4,94. Pozostałe również mieszczą się w normie. Niestety mam niereguralne cykle. No może ostatnie 3 miesiące miesiączke miałam w przybliżonym terminie (/2-3 dni poźlizgu ;P)Ostatnią miesiączkę miałam 15-22 września..a stosunek 3, 4 i 5 paźdzernika... teraz trzeba znów tyle czekać żeby zrobic test ciążowy..hmmm mam nadzieje że coś z tego wyniknie ;P u mnie prl 6.83 gdzie norma wskazuje 5,18-26,53. Najbardziej obawiałam sie androstendionu ..teraz 3,63 - max jest 3,89 a kiedyś 7,10. więc hormony wydają sie ok :)teraz to pozostaje nam sie starać .. i starać :)

    Tyszanka
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ