X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 lutego 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny oczekujące brać się ostro do pracy bo to szczęśliwy wątek jest.. w końcu jesteśmy trollinami- pralinami <3 a co !!!!

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 lutego 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HALOO JEST CO ŚWIĘTOWAĆ

    MAMY JUŻ :


    30002.jpg



    POSTÓW

    Karola - mama Julci i ... ?, antylopaa, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 lutego 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 21:03

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, ależ skąd :-) hehe, przypomnialas mi mojego małżonka jeszcze z dawnych czasów, gdy pisaliśmy smsy do siebie . Jak nie napisałam : - * albo chociaż buźki to od razu wyczuwal złość :-) a u mnie, skąd niby ta nienawiść?:-p jestem podziebiona, całe dwa dni boli mnie głowa, kiepsko się czuję... A do pracy trzeba chodzić. Moje Stare ględzenie... Trzymajcie się w ten wietrzny dzień

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś patyczak owulacyjny- pozytywny :D

    Będzie to trzeba odpowiednio wykorzystać :D

    Raz, a może i dwa razy ;) A co...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 10:29

    inaa lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa,... Korzystaj korzystaj! :)

    Ja mam dola, byłam u endo z wynikami (które sa juz w normie) a ta popatrzyła i powiedziała, zeby teraz bromka brac 1 tab na zmianę z 1/2 co drugi dzien i znowu dała mi skierowanie na badanie, PRL, testosteron i jeszcze jakies dhea. Mam juz dosc tego kłucia :( myslalam, ze sie porycze jak mi dała znowu skierowanie, z jednej strony ok, niech sprawdzi, ale ja juz psychicznie chyba sie wykończę. I oczywiscie czekanie do następnej @ bo PRL na początku cyklu sie robi :/
    No i nastraszyla mnie policystycznymi jajnikami, nigdy na usg nic nie wyszło, mam nadzieje teraz, ze moja gin nic nie przeoczyła i ze rzetelnie wykonywała badania :(
    Tak wiec kolejny stres i znowu czekanie na wizytę.. Tym razem do gin. Mam dosc!

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina, też w poprzednim cyklu i jeszce wczesniej, gdy wykonywałam badania, miałam dość kłucia. Ręcę miałam sine w zgięciach, a raz nawet pojawił się siniec-olbrzym, a gdy co rano jechałam z labo do roboty, to ukrywałam wacik zaklejony plastrem, bo kolega który ze mną siedzi już pewnie pomyslał sobie że ze mną coś nie teges :/ no ile razy w msc można se krew badać xd Ale przecież nie bd mu tłumaczyć, po co to robię.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zwolniło się miejsce na jutro u gin... czy w 11 dc będzie widać jakieś pęcherzyki? mam jeszcze wizytę na następny pon., ale wtedy pewnie będzie już po owulacji, doradzicie mi czy iść teraz?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że powinnaś iść.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idź idź...!

    Wiecie co bo siedze i myśle i dochodze do wniosku, Że moje nastawienie od początku było złe. Bo jak byłam mała i nastoletnia dziewczynka to wszyscy tłukli do głowy ze absolutnie ! Jeden raz seks i z brzuchem bedziesz chodzic... nie wolno ! Raz tylko ci sie zdazy i co powiedza w szkole... I byłam przekonana zaczynajac starania ze to raz i hop siup. Później przyblokowała mnie chyba psychika jak okazało sie ze to nie raz nie drugi. Tak naprawde powinnysmy sie nie zabezpieczac, nie myslec, cieszyc sie seksem a to samo przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. Wiem.. pomyślicie - jasne tej już łatwo gadać bo zaciążyła. Ja się starałam ponad 2 latka wiec wiem co czujecie i pamietam co czułam przy 8 cyklu. Mimo wszystko sie nie poddawałam i bardzo cieszyłam jak jakas kolezanka tutaj pisała ze sie udało. Do teraz mam z nimi kontakt poprzez prywatne wiadomości. Dziołszki nie załamywać się.. pisac o pierdołach, dzielic sie super orgazmem. Wiem ,że każda z nas sie tego groszka doczeka :) ale to nie tak łatwo jak mamy groziły hehe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aapropo .. dzisiaj mam taki dziwny humor. Myśle o poronieniu non stop i strach mnie oblatuje myslac o nowotworze. Zasnac nie umialam
    brrrrr

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 22 lutego 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Antylopa,... Korzystaj korzystaj! :)

    Ja mam dola, byłam u endo z wynikami (które sa juz w normie) a ta popatrzyła i powiedziała, zeby teraz bromka brac 1 tab na zmianę z 1/2 co drugi dzien i znowu dała mi skierowanie na badanie, PRL, testosteron i jeszcze jakies dhea. Mam juz dosc tego kłucia :( myslalam, ze sie porycze jak mi dała znowu skierowanie, z jednej strony ok, niech sprawdzi, ale ja juz psychicznie chyba sie wykończę. I oczywiscie czekanie do następnej @ bo PRL na początku cyklu sie robi :/
    No i nastraszyla mnie policystycznymi jajnikami, nigdy na usg nic nie wyszło, mam nadzieje teraz, ze moja gin nic nie przeoczyła i ze rzetelnie wykonywała badania :(
    Tak wiec kolejny stres i znowu czekanie na wizytę.. Tym razem do gin. Mam dosc!
    Rosolina, też robiłam dheas. Zrób sobie pryz okazji SHBG! U mnie na obrazie USG są policystyczne jajniki, ale badania wykluczyły zespół policystycznych jajników. Bo to jest tak: możesz mieć pcos (zespół policystycznych jajników) bez obrazu w usg, albo policystyczne jajniki (pco) bez reszty... Nic się nie martw, zrobisz raz, albo wykluczą albo będą w końcu wiedzieć co robić. Miałaś insulinę i glukozę robioną? Masz jakieś objawy pcos-problem z wagą, trądzik, nadmierne owłosienie, długie cykle?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 22 lutego 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    idź idź...!

    Wiecie co bo siedze i myśle i dochodze do wniosku, Że moje nastawienie od początku było złe. Bo jak byłam mała i nastoletnia dziewczynka to wszyscy tłukli do głowy ze absolutnie ! Jeden raz seks i z brzuchem bedziesz chodzic... nie wolno ! Raz tylko ci sie zdazy i co powiedza w szkole... I byłam przekonana zaczynajac starania ze to raz i hop siup. Później przyblokowała mnie chyba psychika jak okazało sie ze to nie raz nie drugi. Tak naprawde powinnysmy sie nie zabezpieczac, nie myslec, cieszyc sie seksem a to samo przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. Wiem.. pomyślicie - jasne tej już łatwo gadać bo zaciążyła. Ja się starałam ponad 2 latka wiec wiem co czujecie i pamietam co czułam przy 8 cyklu. Mimo wszystko sie nie poddawałam i bardzo cieszyłam jak jakas kolezanka tutaj pisała ze sie udało. Do teraz mam z nimi kontakt poprzez prywatne wiadomości. Dziołszki nie załamywać się.. pisac o pierdołach, dzielic sie super orgazmem. Wiem ,że każda z nas sie tego groszka doczeka :) ale to nie tak łatwo jak mamy groziły hehe

    Ja od 10 lat słyszałam,że ze względu na moje rzekome pcos będę miała problemy... od każdego gina po kolei. Teraz okazało się, że żadnego pcos nie mam, a same policystyczne jajniki w niczym nie przeszkadzają i też zastanawiam się czy po prostu nie przyblokowałam się psychicznie.
    Nie myśli nic o poronieniu! Będzie dobrze - musi!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 22 lutego 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja od mamy słyszałam też całe życie ze nie moge być w ciąży z powodu tego mojego brzucha i też myslałam czy to nie wpłynęło psychicznie i udało sie wtedy kiedy nie myslałam o zadnym dziecku tylko tym guzie.. ciekawe. Przeważnie współżyliśmy w te same dc .. tak to wychodzi mniej wiecej z moich wykresów hmm

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Troliki inaa ma racje trzeba zapomnieć o straniach podobnie jak ona nie myslałam o straniach w tym cyklu wręcz przeciwnie nawet nie chciałam zaciązyć seks raptem 3 razy w miesiącu i to w odstepach tygodniowych nie patrzyłam na owu nie liczyłam i udało się trzeba wyluzować bo inaczej idzie oszaleć też choruje na PSCO

    a dzwoniłam do ośrodka położna do mnie oddzwoniła i mam wizyte za 2 tyg bo to i tak bez sensu a dużo kobiet roni jak za szybko ma usg robione i za czesto na poczatku dajmy maluszkowi sie tam dobrze zagnieździć więc jak wszystko będzie ok to 8 marca bede mieć cudowny prezent na dzień kobiet w ciazy z julka byłam u lekarza dokładnie w 6tyg i 2 dniu a miała dobre usg więc coś tam było widać a nie wiem jakie usg mają w przychodni ja jak póde to bede w 7 tyg i 5 dniu więc mówiła że tak akurat i jak bedzie wszystko ok to bede widzieć serduszko jakby coś się działo mam przyjść nawet nie kazała robic bety bo to tylko stresuję czekanie na wynik i sporo kosztuje jak ma się utrzymać i mam byc wszystko ok to bedzie bez znaczenia na betę

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 22 lutego 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola co na to mąż...? Pewnie się cieszy, ale co teraz z pracą...?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookiemonster... mam glukozę 5,43 (norma do 5,51) robiłam krzywa cukrowa, wyszła ok, mam co prawda więcej włosków niż chyba normalnie dziewczyny w pachwinach, moze to jest wynikiem częstego golenia... tak mi sie zdawało, trądzik od czasu do czasu, zawsze przed @ jakieś pojedyncze mi wyskoczą. Cykle mam teraz zawsze 28 dniowe. No nic, zobaczę co powie gin. Kurde, nagorsze jest to, ze od razu nie zaproponują całego pakietu hormonów do zbadania, tylko tak sie czeka. :/

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test ujemny..ale starania i tak będą a co;)

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zrobiłam jeszcze jeden test owu dla potwierdzenia, ależ mocno pozytywny, uwielbiam takie kreski, szkoda że na ciazowym takie piękne nie wychodzą :-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczekasz się:) Mimo,że u mnie negatyw to fajnie było zobaczyć po raz pierwszy w życiu dwie kreski:)

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ