X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 23 lutego 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. To mnie teraz zastanowilyscie tym 1000 zł. Ja myślałam że jest tak, że jak ktoś pracuje na umowę o pracę , dostaje 80 % przez rok albo 60% pensji przez półtorej roku, a l4 bo to wiadomo że w ciąży płatne 100%. O tych niepracujacych nie wiedziałam. Myślałam że jednorazowo dostaje się becikowe . Aż muszę o tym poczytać

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 23 lutego 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie nie wiem , ale o takim czymś słyszałam :) ... tez musze poczytac bo to mnie dotyczy hehe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 23 lutego 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa, jak tam u Ciebie? Wszystko lux? Co porabiasz?:)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że faktycznie z tym 1000zł dla osób, które same się zwolniły to tak średnio fair. Ja prowadzę działalność gosp i na ewentualnym macierzyńskim dostanę niewiele ponad 1000zł, a co miesiąc od 6 lat odprowadzam sporo kasy do Zusu. Karola, dla Ciebie to oczywiście korzystnie, ale tak patrząc z boku to dziwne rozwiązania mamy w tym kraju.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!

    byłam u gin... pecherzyk na 19mm!! powiedziała, że z takich się jej rodzą dzieci :) kazała <3 jutro i pojutrze. Łezka mi się zakręciła, że tak się zachwycała tym pęcherzem.

    Tylko teraz to sama nie wiem... wczoraj endo wyjechała z tym pcos dziś wszystko książkowo.. no cóż.. chyba czekać znów pozostało.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm... Więc lepiej już się opłaca nie pracować... No bo za darmoche wyciagnąć od państwa 1000zł i nic nie robić zawsze lepiej i wygodniej niż zapierdzielać za najniższą krajową, która teraz nie wiem ile netto wynosi? 1300 - 1400 ?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina, pewnie, że pęcherzyk książkowy :) Oby teraz książkowo połączył się z plemnikiem ;)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie no niestety tak jest w naszym kraju ja nie zamierzałam zachodzić teraz w ciązę tym bardziej bez pracy z jednej strony fajnie bo bede mieć rok kase w sumie tyle co bym dostała z biedronki macierzyńskiego ale jeszt 2 strona medalu do niczego mi se to nie liczy i za kilkanaście lat jak będę chciała iśc na emeryture to ja dostaję w dupe bo nie będe miała lat pracy a tak wychowawczy by mi się liczy do lat pracy a teraz nic mi sie nie liczy do paxdziernika 100 razy jeszcze się może wszystko pozmieniać zobaczymy jak to bedzie

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm myślę, że polityka pro rodzinna jest na plus. Ja rozumiem, że nie jest to faktycznie fair dla osób które dostana tyle samo odprowadzając zusowskie składki. Jest też druga strona, że o l4 ani mowy no i do lat pracy sie nie wlicza. Trzeba jakos zachęcać ludzi do rozmnażania bo kiepsko z tym u nas w kraju. 500+ też zachęca do podejmowania decyzji o wiekszej rodzinie. Kto na nas będzie pracował na emeryturze hehe. Oczywiście - patologia sie bedzie cieszyc, ale nie mozemy patrzec tylko na patologie ... to zawsze było jest i będzie.

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 23 lutego 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie inaa masz rację a ty tez nie pracujesz ? ja właśnie musze poczytać dokładnie o tym 1000 dla nie pracujacych szczerze wolałabym pracowac i być potem na wychowawczym by na " stare: lata mi się wszystko liczyło do lat pracy a tak nestety miniumum nastepne 4 lata mam wyjęte z lat pracy a co potem starsza bedzie mieć 8 lat maluch 4 i tak czy siak kto mnie zatrudni więc mysle że więcej sobie posedze w domu a mieć dodatkowy 1000 z tego programu 500+ to nam już dużo pomoże a kto wie może zdecydujemy się na 3 brzdaca albo los za nas zdecyduję ?;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja jestem zatrudniona ;) ...

    Nie dostaniecie 1000 tylko 500 na drugie dziecko .. tak to chyba jest.

    kamika23 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plus 500 na pierwsze jak nie przekracza nam dochód my już dostaniemy na julkę bo mamy na osobe 740 zł tylko dopiero odkwietnia bedą wnioski

    inaa lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Później nadrobie teraz tylko wspomnę ze 500+ to jest osobny program a 1000 zł osobny.

    antylopaa lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że mnie trochę podbudowalo to 1000 zł zwłaszcza ze bardzo ciężko teraz u mnie w pracy ciągle pretensje hyh na razie muszę dojść do siebie psychicznie pozbyć się lęków i wówczas podejmować decyzje.

    I jeszcze żeby dostać 1000 trzeba urodzić a najpierw trzeba zajść w ciążę buu.

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na pewno nie zginiemy z głodu :-) mi na pewno bardziej opyla się czekać na ciążę na etacie :-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki, nie stresuj się !! Ciąża będzie !! W swoim czasie !! Zobacz, jeżeli mi tak się nastawienie w głowie zmieniło to.... Wam też...

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 375

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, myślisz już o 3 ??:-o :-o

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Nie dałam rady wytrzymać długo bez Was. Wpadłam dziś zobaczyć co słychać i teraz nadrabiam.

    Kurdę ale już natrzaskałyśmy postów :OOO Normalnie święto ;)

    Antonna widzę, że obie probujemy wrzucic na luz ;) Pewnie znów zamilkne na kilka dni, a potem się odezwę ;)

    Rosalina współczuje, że ciągle te badania, ale wiadomo to dla Twojego dobra no i dla przyszłego dziecka ;) Wytrzymaj ;) Grunt, że gin. chce Cię diagnozować, a może te przypuszczenia o policystycznych jajnikach okażą się błędne ;)
    EDIT: Gratulacje pięknego pęcherzyka ! Teraz tylko seksić :P

    Inaa ja też byłam przekonana, że szybciej się uda zaciążyć. Od zawsze byłam taka ostrożna w tych sprawach, zawsze zabezpieczona itd....No a teraz widać jak to wychodzi :P Natomiast chyba lepiej jednak mówić "dzieciom" żeby uważały i zawsze się zabezpieczały, bo wpadek na świecie jest pełno w dalszym ciągu.
    A no i zakazuje myśleć o poronieniach itd! Bedzie dobrze zobaczysz <3

    Antylopa Ty już chyba jesteś po owu? Albo to dzisiaj ? Powodzenia w staraniach <3 Ja to mam różnie i mąż też. Raz nam się rano chce, a raz nie :P Nie przewidywalne to jest ;P
    Ten kolega dalej świruje ? Ahh kochana musisz go chyba walnąć w łeb i nim potrząsnąć żeby do niego dotarło ! Gdyby mi ktoś romans proponował i nie dałoby mu się tego wybić z głowy to jakby się miarka przebrała to poleciałabym do jego dziewczyny czy tam przyszłej żony, co by ją ostrzec kogo sobie za męża bierze! Raz zdradzi, to będzie to robił całe życie...dla mnie taka prawda!

    Karola mam nadzieję, że na wizycie będzie wszystko ok i usłyszysz serduszko :)

    A co do tych pieniędzy od państwa na dzieci, to ja powiem tak....dla jednych to dobrze, dla drugich źle...Prawda jest taka, że jak zaczną każdemu rozdawać to będzie jakaś katastrofa w budżecie... No ale program 500+ to jest na drugie dziecko i to jest co innego niż 1000 zł przez rok po urodzeniu dla studentów i bezrobotnych. Dwa osobne programy, które się ze sobą nie łączą wiec nie można wyciągnąć 1500 zł. Ok wiadomo, że niektórym bardzo ta pomoc się przyda. Aczkolwiek moim zdaniem spowodują te programy coś takiego, że niektóre kobiety będą próbowały rodzic dziecko za dzieckiem, byleby tylko nie iść do pracy, a dobrze sobie żyć....No ale nigdy nie da się nikomu dogodzić i sprawiedliwości nigdy nie będzie.

    Karola a dlaczego zakładasz że znów bedziesz siedziała 4 lata w domu ? Jest mnóstwo matek z dwójką lub wiekszą ilością dzieci, które przykładowo po roku czy dwóch idą do pracy (czy to starej czy nowej), dają dzieci do żłobka lub przedszkola lub wynajmują opiekunkę jeżeli nie mają "babci" pod ręką i jakoś zyją. Ja mam takie zdanie w tym temacie i nie chciałabym tak długo być z dzieckiem w domu. Każda sytuacja ma swoje wady i zalety, ale siedzieć w domu kilka lat i ciągnąć kasę od państwa nie zamierzam, nawet jak nie będę miała pracy swoich marzeń. A póki nie mam żadnego dziecka to o drugim nawet nie myślę :P

    A co do mnie to byłam dziś na USG tarczycy, bo też miała zlecone i wszystko jest ok :) Łącząc to z TSH, FT4 i antyTPO ewidentnie widać że moja tarczyca hula prawdidłowo ;) Tyle dobrze :)

    inaa lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co nam los przyniesie zobacz teraz nie chcielisma a sie udało nie wiem jak bedzie później na razie mysle o 2 ;) ja jak pracowałam w biedronce i teraz miałabym nadal pracować to mi sie po prostu nie opłacało taka prawda zarabiałam 1200 zł na 3/4 etatu dziecko w przedszkolu od 6.30 do 15.30 co miesiąc około 300-350 zł do tego niania u nas biora około 10 zł na godzine jak ja i maz mielibysmy na 6 do pracy niania musiała by już przychodzić na 5 a jak oboje bysmy mieli na 14 to niania od 15.30 do 23 tak 2 razy w miesiącu około 700 zł na nianie dziecka bym nie widział w domu nie ogarniete a kasy nakoncie brak ja tez nie zamierzałam ciągnac od państwa kasy wolałabym byc na l4 i nadal miec zatrudnienie ale stało sie inaczej i nie zamierzam rezygnować z kasy państwa jeśli moge ja mieć a przy okazji zajmować sie osobiście dzieckiem czy dziećmi

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah a ja jestem zdania.. ciągnąć od tego obrzydliwego kraju ile wlezie. Nie takie zdrowie nam niszczy. Tam u góry w rządzie też nic tylko chapią ile się da. Ja już przestałam być taka przykładna, patriotka itp. na gówno mi to wyszło ... umowy śmieciowe dalej są, po studiach cholera jasna 6 zł za godzinke obsługiwać paniusie co by za 2 zł chciały. Nowotwór kurwa pilnie do wyciecia termin za 3 miesiące. Gówno a nie kraj. Ciągnąc ile sie da i jak długo się da. Taka prawda. Szkoda tylko, że odwagi mi brakowało jak myślałam wyjechać


    PS. Hehe nie obraźcie sie - hormony hehe aż normalnie się zagotowałam !

    Eh jako troll.. dzisiaj kupiłam nowy test ! Takiej firmy jeszcze nie miała.. otóż nazywa się UNITEST i wyszedł z rozwodnionego moczu ładnie... :-) !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 20:24

    Karola - mama Julci i ... ? lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ