X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopaa to ruszaj do boju;)

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Cookiemonster... mam glukozę 5,43 (norma do 5,51) robiłam krzywa cukrowa, wyszła ok, mam co prawda więcej włosków niż chyba normalnie dziewczyny w pachwinach, moze to jest wynikiem częstego golenia... tak mi sie zdawało, trądzik od czasu do czasu, zawsze przed @ jakieś pojedyncze mi wyskoczą. Cykle mam teraz zawsze 28 dniowe. No nic, zobaczę co powie gin. Kurde, nagorsze jest to, ze od razu nie zaproponują całego pakietu hormonów do zbadania, tylko tak sie czeka. :/
    A insulina? Bo to chodzi o stosunek insuliny do glukozy.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa, dzialajcie:)

    antylopaa lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taa... Tylko że na razie sama w łożu leżę a tamten przy kompie jeszcze siedzi, tak co wieczór mam :-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie zaśnij;)

    antylopaa lubi tę wiadomość

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz coś wykombinujemy, a rano może powtórka? Ma jutro wolne także nie będzie się spieszyl. Tylko że z tym porannym wspilzyciem, nie wiem jak u Was, ale mi po prostu rano się nie chce , bo trzeba się spieszyć. I tylko wkurza mnie ta porada ovu, żeby kochać się rano, bo są lepsze plemniki. Rano to sobie wspolzyja ci, co nie pracują :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 21:58

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nam też rano się nie udaje nigdy,ciężko jak na 6 do pracy się idzie:/

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka inaa no co nic nie znajdę na już a wiadomo w ciązy mnie nikt nie zatrudni po porodzie niby bede mieć ten 1000 zł przez rok to tak jakbym miała macierzyński z pracy czy zus potem bo nie przekroczy nam dochodu powinnam dostań ten niby 1000 z programu 500+ ale jak bedzie zobaczymy jesteśmy z mezem dość wysoko ubezpieczeni więc dostaniemy około 4000 tys wiadomo nie stracę wszystkiego bedzie trzeba odłożyć na początek wózek łóżeczko ciuszki mamy jakś to bedzie teraz mam tylko nadzieję że by było wszytsko ok na 1 wizycie to jest najważniejsze :) a jak się czujesz bo ja cały dzień bym spała weszłam na chwilke i zmykamspać plecy mnie strasznie bola i głowa wieczorami do tego zgaga i czeste siusianie a tak to jestok no i cycki sa wieksze :)
    Mąż hmm ma mieszane uczusia tak jak ja z jednej strony radośc że sie udało z 2 strach jak to bedzie czy damy radę czas pokaże :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... Ech... Dziś znów pisał do mnie ten kolega z pracy... On cały czas twierdzi że mnie kocha. Pisze, że nie może się powstrzymać. Ze jak mnie widzi, to ledwo się powstrzymuje, ach tam, ale uwaga- on się żeni w sierpniu. Co sądzicie o takim czymś? Bo ja nie wiem jak to nazwać.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziwna sytuacja,może on tak tylko głupio żartuję?

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo wiem- to jest okropne tchórzostwo. Nie powiedzieć kobiecie, z którą się jest, że odchodzę, bo cię nie kocham. Za to brnie w to bagno, bo najpewniej tak mu wygodnie. Przecież ja się z nim nie ohajtam a tak to ma kobite która mu ugotuje, upierze itd. To jest jakiś horror. On twierdzi że w nocy myśli tylko o mnie i nie może spać. Ze ogląda moje zdjęcia (na fb go zablokowalam ale grom go wie, czy nie ściągnął zdjęć zanim go zabkikowalam) że w domu ma depresje a tak naprawdę tęskni za mną i serce go kluje

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania on nie żartuje. To trwa już drugi rok.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z tym człowiekiem na żywo. To było przed moim weselem. Wyznał ze wie, że czas ucieka a on jest tak zdesperowany i wie, że już niczego nie zmieni, ale czy mógłby liczyć chociaż na to, żebyśmy no. . Wiesz... Spotykali się ... Mieli romans- nazywajmy rzeczy po imieniu.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho, mężu wraca z łazienki, bierzemy się za robotę :-)

    Temat kolegi - trzeba zostawić na później. Mam nadzieję że Was taki problem nigdy nie spotkał ani nie spotka:-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze czegos takiego nie maiłam z moim jestem już prawie 13 lat :) i na dodatek jest moim pierwszym i jedynym facetem z którym byłam ba nawet z innym się nie całowałam hehe i jest 9 lat starszy :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 lutego 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    A insulina? Bo to chodzi o stosunek insuliny do glukozy.

    Nie, nie robiłam, teraz dostałam skierowanie na nią.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 lutego 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa... hmm dziwna sytuacja, musisz chyba dać mu wyraźnie do zrozumienia, ze nic z tego nie bedzie.

    Kurczę, moze ja faktycznie powinnam wyluzować, nie myślec, tylko jak? Widże, ze to przynosi efekty :D dobrze, ze wiosna sie zbliża, więcej rzeczy można zrobić. Tak dziś pięknie było.. Tylko szkoda,ze tak wiało... mam ochotę zając sie ogrodem. :D

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 23 lutego 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    hejka inaa no co nic nie znajdę na już a wiadomo w ciązy mnie nikt nie zatrudni po porodzie niby bede mieć ten 1000 zł przez rok to tak jakbym miała macierzyński z pracy czy zus potem bo nie przekroczy nam dochodu powinnam dostań ten niby 1000 z programu 500+ ale jak bedzie zobaczymy jesteśmy z mezem dość wysoko ubezpieczeni więc dostaniemy około 4000 tys wiadomo nie stracę wszystkiego bedzie trzeba odłożyć na początek wózek łóżeczko ciuszki mamy jakś to bedzie teraz mam tylko nadzieję że by było wszytsko ok na 1 wizycie to jest najważniejsze :) a jak się czujesz bo ja cały dzień bym spała weszłam na chwilke i zmykamspać plecy mnie strasznie bola i głowa wieczorami do tego zgaga i czeste siusianie a tak to jestok no i cycki sa wieksze :)
    Mąż hmm ma mieszane uczusia tak jak ja z jednej strony radośc że sie udało z 2 strach jak to bedzie czy damy radę czas pokaże :)
    Hej chciałam zapytać z ciekawości oczywiście jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj. Jakim cudem dostaniesz 1000 po porodzie? Masz jakieś ubezpieczenie? Bo rozumiem ze teraz nie pracujesz? Gratuluję i pozdrawiam

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa masakra- a ty jak się do tego ustosunkowujesz? Może niechcący dajesz mu sygnały, że tak. Nie powinien mimo wszystko oszukiwac drugiej osoby bo mu wygodnie. To małżeństwo i tak nie przetrwa w takim razie .

    Miki bo matki bezrobotne tez dostaja 1000 zł macierzyńskiego

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa wrote:
    Antylopa masakra- a ty jak się do tego ustosunkowujesz? Może niechcący dajesz mu sygnały, że tak. Nie powinien mimo wszystko oszukiwac drugiej osoby bo mu wygodnie. To małżeństwo i tak nie przetrwa w takim razie .

    Miki bo matki bezrobotne tez dostaja 1000 zł macierzyńskiego
    Ale jak? nawet jak bym się sama zwolnila?????

    zi13csqvtabhkgk4.png
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ