X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny !
    Jak na rasowego trola przystalo robilam dzis z ranca tescior , oczywiscie dupa - w dodatku blada lol Ale brzuch przestal bolec to mnie cieszy :D
    Karola , trzymam kciuci zeby wszystko bylo po Twojej mysli ;)
    Kamilka to napewno bylo zagniezdzenie , temu tescior negatywny ;)
    Polly znalazlam artykul na ovu odnosnie Twojego pytania

    " Jeśli zmierzysz temperaturę o innej porze niż zwykle, nie powinnaś próbować jej przeliczać w żaden sposób (pomimo, że można czasem znaleźć wzory i metody na przeliczenie temperatury zmierzonej o innym czasie niż zwykle). OvuFriend nie poleca stosowania tych metod, ponieważ nie istnieje wiarygodny sposób, aby skorygować zmierzoną temperaturę. Organizm każdej kobiety jest inny i tym samym inaczej reaguje na zmianę godziny pomiaru. Zmiana temperatury w zależności od czasu mierzenia jest sprawą indywidualną i nie można przewidzieć w jaki sposób Twoje ciało zareaguje na inny czas pomiaru. U niektórych kobiet temperatura nie zmienia się prawie w ogóle na przestrzeni czasu, ale u większości nawet godzinne odchylenie ma znaczny wpływ na wynik pomiaru. Nie można również przewidzieć w jakim kierunku zmienia się temperatura wraz z upływem czasu, ponieważ dla części kobiet ona rośnie, dla innych wręcz przeciwnie maleje.

    Zatem jeśli zdarzy się, że zmierzysz temperaturę o innym czasie niż zwykle, zamiast próbować ją korygować zaznacz funkcję "ignoruj tę temperaturę" (znajduje się ona tuż pod polem "temperatura"). Jedna lub dwie niewłaściwie zmierzone temperatury nie powinny wpłynąć na interpretację Twojego cyklu

    Ina mam nadzieje ze juz za pare dni zobaczysz dwie tluste wypasione krechy ;)

    inaa, polly8725 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    widzę, że masz smykałkę do takich robótek ;) Ja to czasami mam problem by ładnie zapakować prezent haha! Ale kiedyś jak byłam młodsza to robiłam z mamą na szydełku i na drutach ;) Wydziergałyśmy wtedy mnóstwo serwet, które służą nam do dzisiaj ;)

    wiesz jak mówią? "mama ma zawsze rację" :P a moja to już szczególnie :P
    oj lubie przec caly listopad robilam aniolki i zawieszki z masy solnej a teraz przeżuciłam sie na bombki bo mniej balaganu hehe ;) a prezenty to bym mogła za pieniądze pakować moje dla córci i dla bratanków i siostrzenicy już dawno spakowane byłam się zrelaksować nalałam ciepłej wody ogoliłam sie tu i tam bo jutro mam sanepid hehe a tak na serio mam juz stresika ale co ma byc to bedzie cieszę się bo mam nadzieję że mi przepisze CLO i luteine i 11 stycznia zobacze 2kreseczki to w pracy by wścielkizny kierownik dostał po tyg pracy znowu L4 hehe ale pomarzyć mozna :)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elficzka witamy i zapraszamy :))

    OOOOO cóż to za promocja na testy facelle ? Mów szybko jutro zrobie tam nalot :)

    Aniu pewnie było za wcześnie temu negatyw ;) Dzięki za potwierdzenie mojej hipotezy hehe ;)

    Karola no to masz zdolności jak moja mama ;) Ona wiecznie robi takie rzeczy ;)
    jak nie teraz to w styczniu na pewno zobaczysz || ;) Jak my wszystkie oczywiście ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ba :) nie może być inaczej musze urodzić w 2016 na 40 ur meża ;) miał miec prezent wlipcu nie wyszło ale może bedzie wrześniowe ;) to odrazu siostra by miała prezent na 40 urodzinki hehe :)

  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ja teraz robię ozdoby z zimnej porcelany. Polecam - dużo lepsza niż masa solna i wysycha w 2-3 godziny :)

    Kamilka w rossmannie są po 4,99. Tanio. A ja lubię często i gęsto sikac na nie :)

    Dzisiaj mi taki negatyw wyszedł, że nasikalam jescze raz na test (ten sam) że złości i mam cień cienia hehe. Cieszy oko, ale chyba nie będę mu ufać. Jutro zrobię kolejny. Może ze dwa nawet.

    Babki w rossmannie mają mnie już za kosmite :) tylko po testy chodzę :)

    kamika23 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej to moze i ja sie przejde do rossmana :)
    Ania001 dzieki bardzo. To nie bede przeliczac,w sumie to i tak z wyzsza czy nizsza temp. I tak mi przenioslo owulacje na dzien gdzie nie bylo <3
    Choc ja wiem swoje, jak to troll :)

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa oby następny był pozytywny :)
    promocja na testy? Czy ktoś wspomniał o promocje hehe? :) Ja kupiłam na allegro...

    Od następnego miesiąca zaczynam mierzyć temperaturę!

    Mój wykres.. Tak bez temperatury nie ma on sensu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 20:29

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co sadzicie allegrowskie testy owulacyjne ? 30 szt plus 5 ciazowych za 25 zł

  • lanisska Koleżanka
    Postów: 49 22

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dokładnie te ale nie wiem jeszcze czy są wiarygodne :p

    rfxg9jcgat7m0j75.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola,tanio bardzo. Ja tez takich promocji szukam

    Ania001 trzymam kciuki za pozytywny test

    Ania001 lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola no to byłby pewnie najlepszy prezent dla męża ;)

    Elficzka o zimnej porcelanie słyszałam, ale nie widziałam takich ozdób:) Aż lukne do neta :) No to ja lece jutro do rossmana :) i od razu sobie kupie testy owu, bo mi akurat wypadnie czas staranek miedzy świętami a sylwestrem, więc z allegro nie zamówie:(

    DAŁAŚ CZADU MOJA DROGA Z TYM PONOWNYM SIKANIEM NA TEST :O Chyba walkę na najlepszego trola właśnie wygrałaś :) GRATKI <3

    oj tam Polly co Ty gadasz ? jak patrze na Twój wykres to widzę prawdopodobną owu w 10dc i pod spodem serducho :) i dzień wcześniej tez !

    lanisska no to faktycznie jak zaczniesz mierzyć to będzie na co patrzeć. Ja w tym cyklu nie mierzyłam (dopiero od paru dni znów mierze :P) ale w poprzednim nawet konsekwentnie mi to szło :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania001 Przyjaciółka
    Postów: 95 100

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc elficzka :)
    czesc lanisska :)
    Lanisska ja sobie wczesniej zrobilam w jednym cyklu testy owulacyjne bo slyszalam ze moga one rowniez wykryc ciaze (testowalam od 12 dnia po wystapieniu owulacji przez kolejne trzy dni i byly dwie kreski. Kiedy po raz pierwszy zobaczylam dwie krechy taka bylam podjarana , ekscytacja , euforia i normalnie eksplozja wszelakich pozytywnych emocji. Czwartego dnia zrobila test ciazowy - negatyw . I bylo mi wtedy meeega smutno. Takze jezeli chodzi o mnie to sie nie sprawdzily

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Elficzka jeszcze jedno, żeby nie było że nie uprzedzałam ;) Tutaj nas dziewczyny z innych wątków podczytują i mają przy tym niezłą zabawę :P Już dziś jedna z nas, dokładniej Antylopaa została okrzyknięta ich ulubienicą :P Myślę, że możesz zając jej miejsce ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie ! A gdzie Antylopaa się podziewasz ? Mam nadzieję, że ta sława Cię nie przegoniła :( ? Tylko mi nie mów, że jeszcze siedzisz w pracy !

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elficzka wrote:

    Dzisiaj mi taki negatyw wyszedł, że nasikalam jescze raz na test (ten sam) że złości i mam cień cienia hehe. Cieszy oko, ale chyba nie będę mu ufać. Jutro zrobię kolejny. Może ze dwa nawet.

    Babki w rossmannie mają mnie już za kosmite :) tylko po testy chodzę :)

    Hahaha elficzka też tak raz zrobiłam. Xd
    Tak w ogóle- witam się!:-)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamika po przeczytaniu tego co mi Ania001 wynalazla,zmienilam temperature na ignorowana-dlatego,teraz mi ovu zmienilo termin owulacji z powrotem na 10-ty dzien cyklu

    kamika23 lubi tę wiadomość

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, a wiecie ze wczoraj się zaopatrzyłam w rossmanie w facelle 1 szt i zapomniałam Wam wspomnieć właśnie o tej promocji ! A niech to ...


    Aniu , trochę w to wątpie, ale cóż jak troll to troll ;-) trzeba myśleć pozytywnie.

    Widzę, że nie tylko ja nie mam wybitnych zdolności manualnych haha jak dobrze !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę, kamilka, a gdzie to wyczytalas, że jestem ich ulubienica? Na grudniowym wątku??:-)chętnie to zobaczę, nie wiedziałam o swej sławie:-p
    Nie, w domu już jestem, siedzę na podłodze i bd oglądać m jak miłość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wiedźmowym kochanie.. jesteś " zwierzem" haha. Lepiej zostawmy to w spokoju ... Gówna lepiej nie ruszać bo będzie śmierdziało bardziej , o tak Wam powiem !

    Ważne, że mają temat, my też . O to w końcu chodziło. Każda ma swój wątek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2015, 20:50

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej kochana xD Zaraz Ci przytocze :)

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ