X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly, przytulam mocno :-*
    Karola, to przykre, że teściowa trafiła do hospicjum. Jest jeszcze nadzieja?
    Lizzinka, podbijam pytanie Antonny?
    Ja mam dziś do Was pytanie następujące: jak wyglądają Wasze okresy? Tzn ile dni jal intensywnie? Pytam, bo ja znowu miałam taki zalew w tym cyklu, że nie wiem czy to normalne jest. Dziś jest 8dc i ciągle po siku przy podcieraniu coś jest:// a dni 2-4 myślałam, że nie wyrobie. I od kiedy pamiętam mam okres min.7 dni. Każdy gin twierdził, że taka moja uroda, ale już mnie to meczy.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 19:16

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie ja też co najmniej 6-7 dni się meczylam zawsze z @. Pierwszy dzień zawsze dziki tępy ból a drugiego dnia Niagara;) potem 3,4 w miarę i potem takie resztki ale nadal coś. Nawet do ósmego dnia dochodziło. A np moja koleżanka twierdziła ze 3 dni i koniec . Zawsze zastanawiałam się czy nie można do cholery przesiedziec na t kiblu z dwie godziny, żeby zlecialo wszystko i nie męczyć się? No ale niestety;) jak zwykle baby mają pod górę....ze wszystkim . Jak wam wakacje mijają dziewczyny??

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odliczam dni, tygodnie, do przeprowadzki. Chciałabym żeby ten koszmar z teściowa balaganiara się już skończył fuuu...

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz kładziemy gładzie na dole , bo koniec lipca będą montować mi już kuchnię. W sierpniu założą płytki w łazienkach. Niestety prawdopodobnie góry nie zdążymy wyszykować, lub tylko jeden pokój, więc będziemy urzedowac narazie na parterze, ale to i tak będzie spełnienie moich marzeń. Teraz wszystko mąż robi sam i ojciec mu pomaga, ale to tylko w niektóre weekendy. A kasy na wynajęcie ekipy która by to dokonczyla....nie widać za bardzo;)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja należę do tych szczęściar które od zawsze maja skape miesiączki.
    1 dzien krwawienia, ewentualnie dwa dni + 1-2 dni plamienia. I tyle. Żadnych bóli, nic. Czasem musze się pilnować zeby zmieniać tampony bo zapominam ze mam okres.

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 13 lipca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookie czy jest nadzieja nie wiem podobno do hospicjum przyjmuja tylko tych by nie umierali w domu nie znam osoby która by z hospicjum wróciła ja już jestem przygotowana na najgorsze a wąłściwie w jej przypadku na najlepsze bo nie bedzie cierpieć

    A mam do was pytanie czy możliwa jest owu dzień lub 2 po okresie nie robiłam testów owu zaraz po okresie ale od 8dc , 8 i 9 dc nie było widac zadnej kreski na teście owu dziś w 10 dc wyszły mi 2 kreski eszcze nie taka mocna ale widać ją gołym okiem w 6dc miałam śluz taki wodnisty ovu wyliczyło mi że to dzień płodny dziś mam sluz kremowy i przy podcieraniu były jakby niteczki krwi nigdy czegoś takiego nie miałam pisałyście ze takie niteczki sa przy zagnieżdżaniu ale kuźwa u mnie za wcześnie na to nawe na owulacje bo zawsze miałam późne

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka bardzo mi przykro, że Was to spotkało :( Mam nadzieję, że lekarz doszuka się przyczyny tego i uda mu się to naprawić. Pisz nam tu jak będziesz wiedziała coś więcej.

    Cookie ja mam zazwyczaj jeden dzień mocnego krwawienia, potem ze dwa średniego i potem ze dwa, trzy dni plamienia. I pierwszego dnia zawsze mnie napiernicza brzuch jak nie wiem, a drugiego już o wiele mniej i potem już w ogóle. Niestety niedługo mnie znowu to czeka i już się boję... Sylwia zazroszczę Ci na maxa tego okresu!

    Antylopaa najważniejsze, że będziecie już na swoim! Super, że się wyrobicie przed narodzinami dziecka. Widzisz jak to dobrze, że nie zaszłaś w ciążę wcześniej? :P
    Moim marzeniem też jest mieć dom i chyba się to zacznie powoli spełniać, bo chyba na dniach kupimy działkę :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 13 lipca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, tak właśnie ostatnio stwierdziłam, że lepiej z tym bejbi wyjść nie mogło. Co się powkurzalam to moje, ale gdyby udało się wcześniej, to mieszkalabym u siebie tzn u mojej mamy, ale za to tam całe piętro byłoby dla nas, oddzielna łazienka itd. Dużo lepiej byłoby nam tam ale dla swiętej zgody anielskiej zgodziłam się na bytowanie w tej małej klitce u teściowej bo mój ojczym ma trudny charakter i maż stwierdził że będziemy się z nim tylko kłócić ale ja co nerwów zzeram przez tego flejtucha jego matkę to już nie wziął pod uwagę :-p

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 13 lipca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi! Czyli mamy pełny przekrój tu:) i też zazdroszczę Sylwia takiego okresu!
    Antylopa, jesteście na najgorszym etapie - tzw. wykańczanie, czyli wykańczacie się psychicznie i finansowo. Najgorszy etap budowy, bo niby to jest czas na realizację wizji środka, a kasy najczęściej już brak i trzeba wg zasady "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma". Mieszkam 3 lata w swoim domu i w tej chwili wybudowałabym coś zupełnie innego albo kupiła duże mieszkanie (ok 100m2) z tarasem, ale człowiek uczy się na błędach. Najważniejsze, że będziecie mieli najpiękniejsze święta w tym roku:)
    Lizzinka, ciągle trzymam kciuki, żeby jednak jakoś na Waszą korzyść się to wyjaśniło :-*

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 13 lipca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, poczekaj na pozytywny test -czyli obydwie kreski tak samo mocne. I to jest możliwe, że tak wcześnie:) i niteczki krwi mogą towarzyszyć właśnie owulce - też tak raz miałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 22:04

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 13 lipca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też należę do tych co mają skąpe @, nieraz zastanawiam się czy wszystko w porządku,że są takie..

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 14 lipca 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, jesteśmy wykonczeni i finansowo, i psychicznie;) ale już bliżej niż dalej

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, tu jest trochę informacji: http://kobiecosc.info/okres-co-jest-normalne-a-co-nie/
    a jak u Was? już się staracie?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizzinka napisz do Ani_84 ona jest oblatana w takim problemie jak macie. Może ci coś podpowie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    cookie czy jest nadzieja nie wiem podobno do hospicjum przyjmuja tylko tych by nie umierali w domu nie znam osoby która by z hospicjum wróciła ja już jestem przygotowana na najgorsze a wąłściwie w jej przypadku na najlepsze bo nie bedzie cierpieć

    A mam do was pytanie czy możliwa jest owu dzień lub 2 po okresie nie robiłam testów owu zaraz po okresie ale od 8dc , 8 i 9 dc nie było widac zadnej kreski na teście owu dziś w 10 dc wyszły mi 2 kreski eszcze nie taka mocna ale widać ją gołym okiem w 6dc miałam śluz taki wodnisty ovu wyliczyło mi że to dzień płodny dziś mam sluz kremowy i przy podcieraniu były jakby niteczki krwi nigdy czegoś takiego nie miałam pisałyście ze takie niteczki sa przy zagnieżdżaniu ale kuźwa u mnie za wcześnie na to nawe na owulacje bo zawsze miałam późne

    Moim zdaniem jeśli już to te nitki wskazuja ze jajko rośnie i wkrótce owulacja. Rzadko zdarza się zeby owulacja była tuz po @. Wtedy oznacza to ze jest to owulacja z przetrwałego pecherzyka a to zwykle nie jest wartościowy pecherzyk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Ja też należę do tych co mają skąpe @, nieraz zastanawiam się czy wszystko w porządku,że są takie..

    MNie położna w klinice stwierdziła ze to normalne i tak po prostu mam. Moja mama tez tak miała.

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 14 lipca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Moim zdaniem jeśli już to te nitki wskazuja ze jajko rośnie i wkrótce owulacja. Rzadko zdarza się zeby owulacja była tuz po @. Wtedy oznacza to ze jest to owulacja z przetrwałego pecherzyka a to zwykle nie jest wartościowy pecherzyk.
    dzięki nigdy takich niteczek nie miałam dlatego sie zdziwiłam dzięki dziś test owu negatywny robimy dalej ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 14 lipca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Aniu, tu jest trochę informacji: http://kobiecosc.info/okres-co-jest-normalne-a-co-nie/
    a jak u Was? już się staracie?
    Dziękuję.. Powoli wracamy do starań, gin mi powiedziała że na spokojnie i bez stresu, ale to łatwo się mówi.

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 16 lipca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, muszę się pochwalić, bo cuda się zdarzają (albo ta metmorfina faktycznie była mi potrzebna) - dziś 12dc i test owu pozytywny! Plus śluz jak marzenie i tez miałam wczoraj i dziś nitki krwi jak Ty - Karola.
    Ze smutnych wiadomości: immunolog do którego chodziłam zmarł w wieku 37 lat :(
    co tam u Was? Bo cisza...

    ojejku lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ