X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety... ciągle pieprzony wyścig szczurów. Życie się zmieiło- ludzie się zmienili. Pragnę wrócić do lat 90tych kiedy wszyscy wszystkim pomagali- nie musieli mieć specjalnego zaproszenia żeby wpaść na kawe , a życie wolniej się toczyło.


    Kochane nie dość , że dobry humor dopisuje to jeszcze taki zajebisty strój kąpielowy wyhaczyłam w H&M za 20 zł - szok. Idealnie pasuje do mojego kapelusza <3 ! Jupiii

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa Tobie to pojechali po całości. Ale możesz na nich myszy nasłac?? Kobieta w ciązy ponoć tak może dla tych niedobrych dupków :) mam nadzieje na pozytywny finał u Ciebie.

    Ja sie denerwuję bo kazali kupic lek,który załatwiałam sobie chyba ze 3 tygodnie-kosztował bagatela 700 zł- a teraz cisza z ich strony. to mnie wkurza bardzo, bo wiem,że inne babki już miały operacje a ja stoje w miejscu :/

    Inaa to Ci się trafiło :0

    My jutro lecimy do Władysławowa na chwile bo w poniedziałek wracamy-ale choc na chwile się z domu wyrwę :)

    Udanego i owocnego weekendu Dziewuszki moje :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2016, 20:25

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly, gdybym mogła, to oprócz tych mysz , naslalabym na nich najchętniej i szczury, żeby im palce i fiu*ty poobgryzaly. Nienawidzę ch*ow.A zwłaszcza z" księgowym" już nie chce mieć do czynienia. We wtorek dzwonię do tego nieszczęsnego prezesa, niech coś radzi, bo ja z księgowym nie chce mieć w ogóle kontaktu, to przerosniete niemowlę , które nie ma pojęcia, co wyprawia. Jeżeli będą pogrywac, nie zawaham się skierować sprawy do sądu pracy, jak będzie trzeba. A co! Niech się bedzwalom dobioea do dupy i odkryją wszystkie ich wałki. Życzę im tego! A wtedy niech sraja w gacie jeden z drugim. Tfu!

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 13 sierpnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gardzę nimi. Prezesem za to, że zostawia żonę i dwójkę małych dzieci (po 10 latach małżeństwa, świeżo wybudowana willa), bo-jak sam stwierdził, nie jest już jak na początku i "potrzebuje wolności"- a tym zasranym księgowym gardzę za to, że kłamie i nie potrafi przyznać się do błędu narażając mnie, kobietę ciężarną , która zamiast przeżywać to, czy będę miała za co zrobić zakupy,powinna odpoczywać. Nienawidzę ich po prostu i ..........

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nd temp skoczyła, wiec ovu powinna sie zaznaczyć na sb, wtedy kiedy ja poprostu zasnęłam przy oglądaniu filmu a potem to juz byłam tak zaspana, ze nie maialm ochoty. W nd cały czas namawiałam męża, ale znowu on nie chciał :( Kurcze, taka miałam nadzieje na ten miesiąc, wolne, zero stresów, rocznica, a tu znowu dupa bedzie, bo czemu miałoby sie udać? :( nie wiem czy dalej walczyć ;( im bardziej sie nastawiam, tym większego mam dola, tym razem juz zaczął sie w połowie cyklu. I jeszcze maz wczoraj z pytaniem czy sie udało? :( nowa kurde! Samo sie nie zrobi! Zawsze przed najwieksza prawdopodobnością trafienia on wysiada ;( denerwuje mnie to juz. Pod koniec sierpnia bedzie rok starań, co prawda od pol roku z dobra PRL, od miesiąca z dobra morfologia, i tsh jest tez juz ładne, ale myśl, ze to juz rok i ze po roku kwalifikuje sie nas do par z problemami powoduje, ze zaczynam sie wkurzać na to wszystk, na ta bezradność.. Przez myśl mi tylko przechodzi, ze pewnie sie nie doczekamy, ze to nie dla nas. Rok to bardzo długo, a za kilka miesięcy 2016 sie kończy i pewnie sie nie uda :( taka pesymistka dzis jestem. Musiałam to wyrzucić gdzies.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina jakbym pisała o sobie! Rok starań i nic.. na ten cykl tak samo jak Ty liczyłam bardzo a będzie nic.. jak zawsze.. już mi się chce krzyczeć i płakać z tej bezsilności!!

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina, Ania, ja mam bardzo podobne myśli, bo u nas we wrześniu będą dwa lata ;/ i też męczy mnie to dbanie o dni płodne, ciągłe testowanie, a odpuszczać tego nie chcę (testy owu) i nie mogę (mam brać zastrzyki od pierwszego testu ciążowego pozytywnego i to mnie dobija i dodaje presji).
    Ale czytałam na sierpniowym testowaniu, że u Sylwii pozytywne testy ciążowe - chwal nam się tutaj!!!

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Cookie...ja to tak ostrożnie do tego podchodzę ;)
    Troche nie chce mi sie wierzyć, bo śmieje się, ze wyczarowałam sobie te testy, od poczatku miesiaca mówiłam ze zachodze w ciąże ;)
    Chyba uwierze jak zobacze pozytywna bete, a to dopiero jutro...

    Jutro na pewno wrzuce info ;), jak tylko poranne sikance znów wyjda pozytywne :)

    Kim8, annana88 lubią tę wiadomość

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, jak na dwóch wyszły kreski to będzie pięknie:) koniecznie daj znać jaka beta :) i sprawdź sobie proga przy okazji :)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie, chociaż biore lutke, wiec pewnie nie jest zły ;)

    I jeszcze tylko powiem, ze to chyba jedyny cykl w przeciagu ostatnich kilku miesiecy, gdzie nic mnie nie bolało ani zadnych innych objawów nie miałam ;). Jedyne co, to wczoraj i przedwczoraj na chwile mnie zemdliło strasznie. Stad tez takie szybkie testowanie ;). A poniewaz testy oszukance juz nie raz narobiły mi nadziei zrobiłam dwa rózne, dla pewnosci ;)

    Aaaa, no i miałam delikatne ciagniecie w pachwinach ;), ale to juz wczesniej tez miałam.

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Haha, Cookie...ja to tak ostrożnie do tego podchodzę ;)
    Troche nie chce mi sie wierzyć, bo śmieje się, ze wyczarowałam sobie te testy, od poczatku miesiaca mówiłam ze zachodze w ciąże ;)
    Chyba uwierze jak zobacze pozytywna bete, a to dopiero jutro...

    Jutro na pewno wrzuce info ;), jak tylko poranne sikance znów wyjda pozytywne :)
    Też jutro robię betę ale nie oczekuje cudu.. ale za Ciebie trzymam bardzo mocno kciuki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2016, 15:25

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, a robiłaś test?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę, tylko wyjechałam a tu takie nowiny - chyba muszę częściej wyjeżdżać :P Sylwia moje gratulacje ! Pozytywny test ciążowy to już coś :) Nie ukrywam, że strasznie Ci zazdroszczę, szczególnie, że ja dzisiaj dostałam @ i jestem podłamana. Pochwal nam się ty wynikiem bety jak już będziesz go miała ;)

    Aniu mam nadzieję, że Twoja beta Cię zaskoczy i będzie pozytywna !

    Ehh jeszcze dziś na fejsa kuzyn wrzucił zdjęcie z żoną i ona ma już taki duży brzuch! Widać jacy są szczęśliwi. Nie potrafię się opanować i tak strasznie, strasznie, strasznie im zazdroszczę!!!!!!! Ja już w nic nie wierzę. Nigdy nam się nie uda! Jutro dzwonię i umawiam nas do kliniki leczenia nieopłodności (tak tak, bo jesteśmy niepłodni :( ) na początek października. Niech się dzieje co ma się dziać ehhhhh Musiałam się wyżalić, sorry...

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Aniu, a robiłaś test?
    Nie robilam, beta daje pewniejszy wynik

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wam wszystkim moje miłe. Siedzę w przychodni po wypiciu 75 g glukozy. Sam smak nie był zły. Lubię słodycze. Słowo daję, że mi to nawet smakowało. Serio. Tylko siedzę teraz te 2 godziny i mnie muli trochę. W końcu to wszystko na czczo. Wczoraj udało nam się wyskoczyć do Gdańska;) słuchajcie, tak mi się twarz przypalila, że mnie piecze i szczypie, wyglądam jak upiór szalony i wszyscy tu na mnie się dziwnie patrzą:-) polezalam na plaży ze 3 h tylko, ale mimo słońca był wiatr no i wiadomo od czego dziś ten burak. Do jutra może zejdzie. Spędziliśmy miło dzień , zjadłam rybę (pierwszy raz odkąd jestem w ciąży) potem gofra a potem oscypka z żurawiną (sprzedawali na targu) potem jeszcze chciał zapiekanke ale wstrzymalam się bo to by było za wiele . Plynelismy statkiem, spacerowalismy po molo. Niestety nie byliśmy sami, bo wycieczka była...z tesciami. Na szczęście bardzo mnie babsztyl nie wkur*al więc jakoś przeżyłam ale to był ostatni wyjazd razem , mimo wszystko wole jeździć z własną rodzina , no ale chcieli jechać to ich wzięliśmy. Jestem strasznie niewtspana, bo wróciliśmy o 24 a o 6 trzeba było wstać.

    Już niedługo wyprowadzka od teściów! Za 2 tygodnie moi starsi wyjeżdżają i przenoszę się do swojego domku rodzinnego i tym sposobem powoli kończy się ten koszmar mieszkania z 'mamusia' (do której swoją drogą wcale tak nie mówię) .

    Miłego dnia! Sylwia, pokaż foto testu!!

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    No proszę, tylko wyjechałam a tu takie nowiny - chyba muszę częściej wyjeżdżać :P Sylwia moje gratulacje ! Pozytywny test ciążowy to już coś :) Nie ukrywam, że strasznie Ci zazdroszczę, szczególnie, że ja dzisiaj dostałam @ i jestem podłamana. Pochwal nam się ty wynikiem bety jak już będziesz go miała ;)

    Aniu mam nadzieję, że Twoja beta Cię zaskoczy i będzie pozytywna !

    Ehh jeszcze dziś na fejsa kuzyn wrzucił zdjęcie z żoną i ona ma już taki duży brzuch! Widać jacy są szczęśliwi. Nie potrafię się opanować i tak strasznie, strasznie, strasznie im zazdroszczę!!!!!!! Ja już w nic nie wierzę. Nigdy nam się nie uda! Jutro dzwonię i umawiam nas do kliniki leczenia nieopłodności (tak tak, bo jesteśmy niepłodni :( ) na początek października. Niech się dzieje co ma się dziać ehhhhh Musiałam się wyżalić, sorry...
    Antonna, pamiętaj, że niepłodność to nie to samo co bezpłodność. Ale fakt, brzmi to strasznie, jak patrzyłam na opinii endokrynologa - pacjentka z problemem niepłodności, albo u immunologa "z niepowodzeniami położniczymi"...

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • annana88 Przyjaciółka
    Postów: 300 48

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia również gratuluje :)

    Antonna,u mnie też nie będzie w tym miesiącu prezentu rocznicowo urodzinowego.... Wczoraj przyszła @.

    Właśnie wróciłam z badań AMH, Uwierzycie, ze w mojej okolicy niektóre laboratoria nie wiedzą co to jest? Na progesteronie jeszcze nie byłam -zrobię przy okazji monitoringu cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 09:33

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    starania od ok 2015
    Ja: Usunięta przegroda, PCOS?/ Wysokie androgeny
    M: Mała ilość żołnierzyków
    1 IUI - 26.09.2017 :(
    7.2020 - ❄️❄️
    8.09.2020- transfer 💪
    30.05.2021- 👶
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam nas na 4.10 do kliniki leczenia niepłodności. Wybierałam taką już pod ewentualne in vitro. Zobaczymy co nam tam powiedzą.
    Zecydowałam, że chcę kota, brytyjczyka, ale mój mąż nie chce wydać na kota tyle pieniędzy :(

    annana88 no to zaczynamy cykl równo ;) Niech to tylko będzie już ostatni przed ciążą :P

    annana88 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Czesc wam wszystkim moje miłe. Siedzę w przychodni po wypiciu 75 g glukozy. Sam smak nie był zły. Lubię słodycze. Słowo daję, że mi to nawet smakowało. Serio. Tylko siedzę teraz te 2 godziny i mnie muli trochę. W końcu to wszystko na czczo. Wczoraj udało nam się wyskoczyć do Gdańska;) słuchajcie, tak mi się twarz przypalila, że mnie piecze i szczypie, wyglądam jak upiór szalony i wszyscy tu na mnie się dziwnie patrzą:-) polezalam na plaży ze 3 h tylko, ale mimo słońca był wiatr no i wiadomo od czego dziś ten burak. Do jutra może zejdzie. Spędziliśmy miło dzień , zjadłam rybę (pierwszy raz odkąd jestem w ciąży) potem gofra a potem oscypka z żurawiną (sprzedawali na targu) potem jeszcze chciał zapiekanke ale wstrzymalam się bo to by było za wiele . Plynelismy statkiem, spacerowalismy po molo. Niestety nie byliśmy sami, bo wycieczka była...z tesciami. Na szczęście bardzo mnie babsztyl nie wkur*al więc jakoś przeżyłam ale to był ostatni wyjazd razem , mimo wszystko wole jeździć z własną rodzina , no ale chcieli jechać to ich wzięliśmy. Jestem strasznie niewtspana, bo wróciliśmy o 24 a o 6 trzeba było wstać.

    Już niedługo wyprowadzka od teściów! Za 2 tygodnie moi starsi wyjeżdżają i przenoszę się do swojego domku rodzinnego i tym sposobem powoli kończy się ten koszmar mieszkania z 'mamusia' (do której swoją drogą wcale tak nie mówię) .

    Miłego dnia! Sylwia, pokaż foto testu!!
    Antylopaa, zdjecie jest na sierpiówkach jakby co ;)
    Ale mysle ze wiecej powie wynik bety, którym podziele się od razu jak tylko dostanę :)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia moje gratulacje z powodu pozytywnej bety! :) Super, że Twoje marzenie się spełniło! Kwiecień to taki piękny miesiąc na poród :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ