X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 86,2 a progesteron 21,90.

    antonna, cookiemonster, kamika23, annana88, Lizzinka lubią tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow czy to jakaś kumulacja ?! Aniu gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 19:45

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, Ty za to smędzenie i deprechę to powinnaś w tyłek dostać! popatrz jak pięknie!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się cieszyć póki co..

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie dziwię Ci się, ale pierwszy krok już masz za sobą ! Będziemy trzymać kciuki za Ciebie, żeby wszystko było dobrze :) Zresztą za wszystkie zaciążone ;)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas mnie krzyż i brzuch boli jak na @.. myślicie że mogę brać na własną rękę luteine?

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie zaszkodzisz.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że mam jeszcze w domu.

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania brawo TY!! Będzie wszystko dobrze zobaczysz :)

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow!!! Ale super!!! Trzymam kciuki!!! Gratulacje Aniu!!!

    Sylwia- jak u CIebie?

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwio i Aniu GRATULUJE <3 Cudowne wieści ;) Trzymam mocno kciuki za ciąg dalszy ;*

    ckaidqk34aroni5a.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To która zachodzi w ciążę w czasie mojego kolejnego wyjazdu? :D Jak wrócę z wakacji za miesiąc to chcę zobaczyć dwie kreski przynajmniej u kolejnej dwójki !! :)
    Teraz będzie Was już tyle na belly, że może warto założyć tam jakiś wątek dla trollinek? :> Nie żebym Was wyganiała, ale możecie grzać nam tam miejsca :D

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane Aniu wielkie gratulacje rozumiem twój strach mnie W krzyżu bolało do 12 tc tak samo jak i brzuszek typowo @ ale były to chwilowe bóle później i przechodzilo :) czekam na wieści od Sylwi i dalej trzymam kciuki za tę co @ nie dostały bo sierpień się jeszcze nie skończył.

    Chciałam się z wami podzielić historia która bardzo mną poruszyła i mojego męża również.
    Na belly obserwuję grudniowki i styczniowki. Wczoraj po walce z utrzymaniem ciąży jak najdłużej urodziła dziewczyna synka w 24/25 tc niestety dziś napisała krótka wiadomość że ich synek dziś o 10 zmarł. Czytając to i powtarzając mężowi płakałam a i on też się wzruszył i dlaczego ? Przecież każda z nas co tu jest wydarzyła sobie ta ciążę i dzieci w których bije serduszko i dokucza nam kopniakami :( przepraszam ze może psuje trochę tu nastrój ale bardzo mnie to poruszyło i chciałam się tu z wami tym podzielić ...

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny na poczatku che bardzo pogratulowac kolejnych kropeczek super :)
    Ja w końcu musze wrócić do świata żywych choć łatwo nie jest ... dziękuje wzytkim za słowa wsparcia i kondolencję
    Dopiero do nas dochodzi to co sie stało ale wiemy ze tak jest lepiej mimo że 61 lat to stanowczo za wcześnie na smierć :( z tego wszytkiego nie brałam leków nie robiłam testów nic ale dziś coś mnie tknęło i robiłam cały dzień i takie oto cos mi wyszło niby pozytyw ale raczej nic z tego nie bedzie bo moj ma nocki :( rano julka juz nie śpi a wieczorem jak zasypia to moj juz musi wychodzić:( ale jest nadzieja ze sobie załatwi wolne do końca tyg dziś musiał iść do pracy ale seksik był przez ostatnie 3 dni co dziennie jakos musieliśmy odreagować ;) dziś mam 15dc seksik był 12,13,14 dc może cos z tego bedzie zobaczymy choć wątpie że plemniki tak długo wytrzymają

    https://naforum.zapodaj.net/8bd96738f256.jpg.html

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę! Brawo! Gratulacje.

    Ania, co tak siedzisz cicho, na fb się nie chwalisz, zrób test i wrzuć zdjęcie, chce zobaczyć ;)

    Antonna, nie wiem jak dziewczyny, ale ja na belly nie jestem ani się nie udzielam, zerkam tylko jak chce zobaczyć kalendarz ciąży albo przypomnieć sobie w którym tygodniu jestem hehe. Jakoś nie polubiłam tej wspaniałej strony, za dużo tam kobit, za dużo krzywych akcji, oszustek, więc zdecydowanie wolę pisać tu jak coś a najbardziej na naszej grupie na fb;)

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    No proszę! Brawo! Gratulacje.

    Ania, co tak siedzisz cicho, na fb się nie chwalisz, zrób test i wrzuć zdjęcie, chce zobaczyć ;)

    Antonna, nie wiem jak dziewczyny, ale ja na belly nie jestem ani się nie udzielam, zerkam tylko jak chce zobaczyć kalendarz ciąży albo przypomnieć sobie w którym tygodniu jestem hehe. Jakoś nie polubiłam tej wspaniałej strony, za dużo tam kobit, za dużo krzywych akcji, oszustek, więc zdecydowanie wolę pisać tu jak coś a najbardziej na naszej grupie na fb;)
    Nie chwalilam się bo nie umiem się cieszyc.. za bardzo się boje.. testu nie robiłam tylko bete.. mam nadzieję że ładnie przyrosnie

    antylopaa lubi tę wiadomość

  • annana88 Przyjaciółka
    Postów: 300 48

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również gratuluję Aniu :).

    Antonna może tym razem Ty na wyjeździe zaskoczysz i wrócisz do nas ze wspaniałą nowiną. Ja raczej nie dołączę do Ani i Sylwii bo w okolicach ovu mój M. wyjeżdża na tydzień w delegację i nie uda mu się tego przełożyć :/.

    Odebrałam wyniki AMH :7,06 :O. Dziewczyny, a jak się diagnozuje PCOS? Bo z tego co zrozumiałam to najważniejszy jest obraz ultrasonograficzny, a u mnie jajniki są w porządku i to obala całą tezę o PCOS. Do lekarza który mnie bada mam w tej kwestii zaufanie bo jest specjalista w ultrasonografii i wykłada w tej dziedzinie.Zaczynam się już wkurzać, że nie mam pełnej diagnozy i do końca nie wiem co mi jest.

    starania od ok 2015
    Ja: Usunięta przegroda, PCOS?/ Wysokie androgeny
    M: Mała ilość żołnierzyków
    1 IUI - 26.09.2017 :(
    7.2020 - ❄️❄️
    8.09.2020- transfer 💪
    30.05.2021- 👶
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, Sylwia - powtarzacie dziś betę?
    Aniu88 - pcos to jest temat rzeka i mogę Ci to powiedzieć na swoim przykładzie: od 21 roku życia do 26 roku życia słyszałam, że mam pcos na podstawie obrazu USG, ale na moje pytania o badania hormonów itd lekarze mnie zbywali i mówili, że dopiero jak się będę starać o dziecko i będą problemy, to wtedy. Ok. Jak miałam 26 lat poszłam do lekarza na Śląsku (wcześniej jak studiowałam to do Poznania chodziłam). I ten lekarz mówi mi - "pani i pcos? Chyba pani żartuje! Lekarze też muszą z czegoś żyć." Odetchnęłam. Potem poszłam do lekarza do Żor rekomendowanego przez moją przyjaciółkę (w ramach wizyty robi usg całego brzucha, piersi i tarczycy). I on mówi - ale ma pani jajniki, torbiel na torbieli, mocne pco. Na pytanie o hormony - to samo co wcześniej. Kazał pić inofem (to było 2 lata temu w sierpniu, a od września postanowiliśmy się starać). Ponieważ zbagatelizował pierwszą biochemiczną i w cyklu z drugą powiedział mi, że nie mam szans na owulacje, to zaczęłam szukać lekarza, który specjalizuje się w pcos. I trafiłam do Katowic, do pana, który pisał doktorat z pcos. I co? On mówi, że moje pcos jest graniczne, jajniki powiększone nie są, jest tych torbieli trochę, ale bez dramatu. I powiedział, że to nie ma znaczenia. Kolejny lekarz powiedział to samo. W międzyczasie endokrynolog 1 zleciła badania shbg i dhea-s i ponownie testosteron (LH i FSH mam niemalże identycznie na poziomie ok 6, AMH=3,77). Z tych badań tylko testosteron raz wyszedł w normie, raz poza nią i tyle. Dopiero drugi endokrynolog w czerwcu zalecił mi brać metmorfinę ze względu na podwyższony tetsosteron i obraz pco w usg (mimo w miarę dobrych wyników glukozy i insuliny) - żeby zwiększyć moje szanse na poczęcie. Moim zdaniem Twoje wyniki wskazują na pcos, ale nie zdziw się jak u każdego lekarza usłyszysz coś innego. Najważniejsze to sprawdzić czy masz owulacje i badania partnera. I na tym skupiłabym się.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, bardzo dobry plan z tą kliniką! I ja myślę, że jeżeli zdecydujecie się na invitro to szybko u Was zaskoczy :)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj powtarzam betę.. dam znać wieczirem jaki wynik... póki co męczę się w robocie..

‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ