X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1127 374

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, a u mnie właśnie gość z Kanady ;) ciotka u której mieszkałam podczas mojego pobytu w Kanadzie.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Ale w pracy muszę podnosić ciężkie pojemniki i boję się że coś może się stać:(
    Aniu moja gin jak dzwonilam do niej ze jestem w ciazy z julka czy mam przyjechac na oddzial by mnie zbadala bo boje sie isc do pracy to powiedziala mi zemjak ciaza ma siemutrzymac i jest silna to sie utrzyma a jak bedzie musialo cos sie stac tomsie stanie nawet jak podniesiesz kartonik mleka ja pracowalam w biedronce i tez sie balam teraz tez sie boje czuje sie do dupy i nawet boje sie myslec ze to ciaza maz zlapal jakiegos wirusa i ja chyba tez mdli mnie kreci mi sie w glowie jestem slaba mam zgage jutro yestuje

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, już pisałam na innym watku ze ta lekarka to straszna pipa. Idź prywatnie do internisty, niech Ci zwolnienie wystawi a tamta niech się cmoknie! ;)

    A co do porodów w domu. Jak prowadziłam pamietnik z Ala to była tez dziewczyna, która mieszkała w Anglii i tez planowała poród domowy :), ja sobie tego nie wyobrażam...muszę miec szpital, lekarza, sprzet i poczucie bezpieczeństwa.
    Ale ona dała rade, na koncówke dojechała położna a po porodzie zrobili jej herbatke i ona sobie w salonie odpoczywała ;), nie powiem, to jest komfort. Ale ja bym się chyba bała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wywołana przez Cookie :) chciałam tylko poinformować że beta habeta w końcu zaczeła normalnie przyrastać. Jutro decydujaca wizyta wiec trzymajcie kciuki!!!!

    Karola, powodzenia jutro!!!

    cookiemonster, antonna lubią tę wiadomość

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Wywołana przez Cookie :) chciałam tylko poinformować że beta habeta w końcu zaczeła normalnie przyrastać. Jutro decydujaca wizyta wiec trzymajcie kciuki!!!!

    Karola, powodzenia jutro!!!
    Tęsknimy za Tobą Sylwia po prostu :)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Wywołana przez Cookie :) chciałam tylko poinformować że beta habeta w końcu zaczeła normalnie przyrastać. Jutro decydujaca wizyta wiec trzymajcie kciuki!!!!

    Karola, powodzenia jutro!!!
    bedzie ok zobaczysz daj znac jak bedziesz po :)
    a ja nie dziekuję ;)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Tęsknimy za Tobą Sylwia po prostu :)
    <3 , będę częściej zagladać :)

    cookiemonster, antonna lubią tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola powodzenia jutro w testowaniu !!

    Sylwia gratulacje !! i odzywaj się czasem <3 A ja wciąż pamiętam jak jakiś czas temu Ci gin powiedział, że na ciążę naturalną są marne szanse. A tu patrz !! Udało się :)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratulacje ! Dmuchnijcie na nas z Anią porządnymi wirusami na ten koniec wakacji :* !

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa, jak tylko potwierdze u lekarza że ciąża jest to bede smarkać i pluć i wszystko na raz :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Karola powodzenia jutro w testowaniu !!

    Sylwia gratulacje !! i odzywaj się czasem <3 A ja wciąż pamiętam jak jakiś czas temu Ci gin powiedział, że na ciążę naturalną są marne szanse. A tu patrz !! Udało się :)

    Widzisz, okazało się że u mnie chyba podstawowym problemem był ten niekontrolowany wyrzut lh. W tym miesiacu poprosiłam (sama) o leki na to...Przerazające jest tylko to, ze sama znalazłam przyczynę (chyba) i zaden lekarz nigdy nie zaproponował sprawdzenia tego. A ilu specjalistów ja odwiedziłam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Widzisz, okazało się że u mnie chyba podstawowym problemem był ten niekontrolowany wyrzut lh. W tym miesiacu poprosiłam (sama) o leki na to...Przerazające jest tylko to, ze sama znalazłam przyczynę (chyba) i zaden lekarz nigdy nie zaproponował sprawdzenia tego. A ilu specjalistów ja odwiedziłam...
    Sylwia, ja w tym cyklu jako pierwszym chyba od roku nie miałam pozytywnego testu owulacyjnego w 8-9dc... coś w tym musi być

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To muszę też to sprawdzić. Mam teraz tanie testy owulacyjne to nie będzie mi ich żal. Od którego dnia cyklu sugerujesz robić testy? Jeden raz dziennie wystarczy?

    Ja wczoraj miałam pozytywny test owulacyjny, więc działamy :) Cieszę się, że owulka zdąży przed wylotem.

    Karola jak tam?

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy jeden dziennie, ja zaczynałam juz od 5 dc codziennie koło południa. Wtedy steżenie jest największe. Jakby sie okazało ze jest pik to polec do lekarza, jakby on powiedział że to nie pik owulacyjny (bo przecież wcześniejsze owulacje też się zdarzają;) ) , to wtedy porozmawiaj z nim o podaniu Ci antagonisty na zbicie lh na początku cyklu. nie ma to wpływu na poźniejszą owulacje, a moze znaczenie polepszyć komórkę jajową.

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test ten z allegro pokazal jakis dziwny cien maz go nie widzi normalka poszed do apteki po dwa testy jeden zrobi jeszcze jak wroci a drugi rano jak malpy nie bedzie nie czuje sie na okres brzuch nie boli mam pelno sluzu zobaczymy jak ma cos pokazac yo nievh ten test pokazuje bo chce robic u malej w pokoju przemeblowanie a boje sie meble przestawic na dodatek mnie mdli zobaczymy ktos mi powiedzial ze te testy ciazowe co sa dodawane do owu w gratisie to pozno pokazuja ciaze sprawdzimy to za jakis czas jak maz przyniesie testy trzymajcie kciuki

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!!

    Ja właśnie zakupiłam 50 testów owu :D bede szaleć :)

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    U mnie test ten z allegro pokazal jakis dziwny cien maz go nie widzi normalka poszed do apteki po dwa testy jeden zrobi jeszcze jak wroci a drugi rano jak malpy nie bedzie nie czuje sie na okres brzuch nie boli mam pelno sluzu zobaczymy jak ma cos pokazac yo nievh ten test pokazuje bo chce robic u malej w pokoju przemeblowanie a boje sie meble przestawic na dodatek mnie mdli zobaczymy ktos mi powiedzial ze te testy ciazowe co sa dodawane do owu w gratisie to pozno pokazuja ciaze sprawdzimy to za jakis czas jak maz przyniesie testy trzymajcie kciuki

    Trzymam kciuki!

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, przypomnij jaki lek dostałaś na ten wyrzut LH i kiedy dokładnie trzeba go podać?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonapeptyl, nejlepiej brać od początku cyklu ale z lekami na stymulacje, tzn pecherzyki Ci rosną, ale LH jest niskie i nie ma szans na wyrzut. A jak odstawiasz lek to wtedy juz owulka pełną parą ;)

    Tylko że ja oprócz tego miałam cykl stymulowany gonadotropinami. Co prawda na mnie nie podziałały, bo miałam tylko 2 pecherzyki z czego jeden nie pekł tylko sflaczał :), no ale jak widac w tym jednym coś zaskoczyło.

    To podawanie gonapeptylu to nie jest standardowa rzecz, tak mi powiedział lekarz. I że oni to zwykle podają jak przeprowadzają inseminacje albo in vitro, chyba wtedy po prostu bardziej im zalezy na dobre jakości komórki...wiec zdziwił się, ze poprosiłam o to.

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Gonapeptyl, nejlepiej brać od początku cyklu ale z lekami na stymulacje, tzn pecherzyki Ci rosną, ale LH jest niskie i nie ma szans na wyrzut. A jak odstawiasz lek to wtedy juz owulka pełną parą ;)

    Tylko że ja oprócz tego miałam cykl stymulowany gonadotropinami. Co prawda na mnie nie podziałały, bo miałam tylko 2 pecherzyki z czego jeden nie pekł tylko sflaczał :), no ale jak widac w tym jednym coś zaskoczyło.

    To podawanie gonapeptylu to nie jest standardowa rzecz, tak mi powiedział lekarz. I że oni to zwykle podają jak przeprowadzają inseminacje albo in vitro, chyba wtedy po prostu bardziej im zalezy na dobre jakości komórki...wiec zdziwił się, ze poprosiłam o to.
    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź :) to już mam plan na dwa kolejne cykle! Pierwszy podsunęła mi Goya z CLO - żeby robić zastrzyki clexane od owulki - tak jej lekarz zalecił i w jej przypadku zadziałało, a dla mnie to będzie jeden ciężar mniej z głowy, bo nie będę się stresować, że przestrzelę test pozytywny i za późno zacznę się kłuć. A jak to nie pomoże to zagadam o ten gonapeptyl :)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
‹‹ 280 281 282 283 284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ